Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bebilon Pepti DHA 2 NIE MA NIGDZIE W APTEKACH!

Polecane posty

Gość gość

i nie będzie podobno do maja!:/ przez internet w aptece produkt też niedostępny co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej aptece mi powiedziano ze spalila sie czesc fabryki produkujacej to mleko i kazano mi sobie załatwic inne np nutramingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz byly rozne akcje z wycofywaniem bebilonu z aptek z róznych powodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chciałam mojemu małemu dziś wykupić receptę i się dowiedziałam że był pożar i w moim mieście w aptece będzie od 12 maja dostępny. A na ten czas trzeba iść do lekarza aby wypisał zamiennik. Nie ma co panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na doz pl sprawdzałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 11.47 ma rację. "Z powodu pożaru w holenderskiej fabryce koncernu produkującego ten produkt, prawie całkowicie wyczerpały się jego zapasy.Przedstawicielka producenta preparatu, Małgorzata Kołodrub z firmy Nutricia przekazała informację, że pierwszy transport mleka Bebilon Pepti 2 ma dotrzeć do Polski z początkiem maja. Wtedy preparat ma trafić ponownie do sprzedaży.Obecnie rodzice dzieci używających tego specjalnego mleka, powinni skontaktować się z lekarzem, który wypisze nową receptę na inny preparat odpowiadający swoimi właściwościami mleku, którego brakuje."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam - w Warszawie też braki :( kupiłam dziś ostatnie dwie puszki w trzeciej z kolei aptece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi polecili Infatrini Peptisorb to taki sam hydrolizat jak Pepti tylko lekarz musi odpowiednio go dawkować bo jest od razu gotowy do picia. Naprawdę super bo od razu gotowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez polecili Infatrini Peptisorb, jak wziąłem receptę od lekarza to cena wyszła bardzo rozsądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ten zamiennik recepte musi wypisac alergolog? Bo bylam u rodzinnego i powiedzial ze nie wypisze nic innego bo na zaświadczeniu mam bebilon. zadzwonilam do alergologa, najblizsza możliwa wizyta za 5 mimiesięcy. Co ja mam dać małemu . Kończy się ostatnia puszka bebilonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj powiedział ze Infatrini Peptisorb może bo to to samo wskazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kasia 884
moje dziecko cierpi nietolerancję laktozy i soi.a więc Bebilon Pepti to jedyne mleko które w tym momencie toleruje. ceny na allegro dobijają do 110 zł za sztukę??? dorobkiewicze zarabiają na tej chorej sytuacji. Gdzie jest minister zdrowia??? kto się martwi zdrowiem Polskich dzieci!!! przecież to mleko nie kupujemy od tak sobie, tylko z poważnych wskazań lekarskich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam alergolog zaleciła jako zamiennik bebilon pepti mct jednak już i tego mleka coraz większy deficyt w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam przejść na Nutramigen ale mój mały nie chcial tego pić. Lekarz zmienił nam czasowo na Infatrini Peptisorb i z tym było juz dużo łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamy, bardzo przepraszamy za tę sytuację - wynika ona z losowego zdarzenia (jak już wiecie, w fabryce produkującej Bebilon pepti DHA był pożar). Zapewniamy, że robimy wszystko, by jak najszybciej przywrócić pełną dostępność preparatów. Pierwsza dostawa jest już zamawiana przez hurtownie farmaceutyczne i będzie trafiała do aptek jeszcze pod koniec tego tygodnia Zachęcamy też zawsze w przypadku pytań do kontaktu z naszymi Ekspertami – udzielą Wam wszelkich informacji związanych z dostępnością produktów. Zadzwońcie (801 16 5555) lub napiszcie (serwisnutricia.com.pl). Pozdrawiam, Doradca NUTRICIA. --------------------------------------------------------------------------------- Jestem przedstawicielem firmy NUTRICIA Polska - producenta żywności dla dzieci marek Bebiko, Bebilon i BoboVita. W przypadku pytań - zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nigdzie nie informowali o tym bo w ten sam dzien bym kupiła w aptece kilka opakowań a tak mam jedna puszkę otwarta i głodomora który żadnego innego mleka nie ruszy...ehhh mam nadzieję że szybko ruszy to bo nie wiem co bym miała innego synowi dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani rodzice, nie wierzcie w bajki o tym ze fabryka splonela. Pokazcie zdjecia tej spalonej fabryki bo przejezdzalem tamtedy 3 dni temu. A moze napiszecie ze jest na liscie lekow refundowanych ktorych pani kopacz nie chce refundowac wiec zarzadala ceny 10zl za puszke przy kosztach produkcji 20zl, nie wspomne o innych lekach np dla osob z problemami serowymi. Brawo pani premier, pieknie dbasz o malych polakow i portwele rodzicow. Tfuu tfuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi dziś babeczka powiedziała, że firma splajtowała i wycofują z obiegu bebilon :( nie będzie miał młody co jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam iz info mam rowniez od zaufanej osoby z jednej z niemieckich hurtowni, a bebilon pepti dba jest tam normalnie dostepny. Zadzwoncie do niemoec czy gdziekolwie poza PL i zobaczycie ze jest dostepny wszedzie, wiec nie dajcie sie oszukiwac, bo to juz kpina jak rzad polski dba o polityke prorordzinna. A zeby ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
Jest to wina większych aptek,jak już wcześniej pisałam mleko szło na eksport...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie w jakich miejscowościach jest to mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poniedziałek kupowałam bebilon progi dha2 w aptece cosmedica w Warszawie na ul.książkowej.pani powiedziała,że mają jeszcze około 100puszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos ma namiary na mleko bebilon pepti 2 dha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kilka postów powyżej pisał o Wawie i aptece na ul. Książkowej. Ja dziś dostałam dwie ostatnie puszki Bebilon pepti 2 dha na jednej z podkarpackich wiosek. Na moment mogę odetchnąć. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to mleko jest na recepte tylko w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ale w aptece w Grójcu czy w sklepie widziała Pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×