Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bebilon z pronutra

Polecane posty

Gość gość

Można nim po prostu zastąpić zwykły poprzedni bebilon czy przechodzicie stopniowo? Synek pije bebilon comfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było odnośnie pepti, My w ciągu 5 mscy zmienialismy mleko 5 razy i za bardzo nie mam na co innego przejść. Synek nie wszystko może pic. Pytanie jest o to jak a nie czy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę trudno o stopniowo, bo kończy mi się puszka a w sklepie są same z pronutra + :) Moge poszukać po innych sklepach ale nie wiem , czy jest sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam info z nutricia, że skład bebilon comfort jest taki sam i śmiało można przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mam co podaja maluszkom bebilon z pronutra, prosze powiedzcie czym kierowałyscie sie wybierajac to mleko? Czym rozni sie od bebiko? Przez 4 tyg podawalm bebiko dla swojego synka ale ma starszne kollki, zaparcia, jak tylko przysnie to budzi sie juz po 15-20 min z placzem..nie wiem czy to spowodowane moze byc złym mlekiem, czy inna przyczyna, ale postanowilismy zmienic mleko i maz pojechal do sklepu po jakies inne mleko i wlasnie przywiozl bebilon z pronutra. Czytam sklad i chyba niczym sie ono nie rozni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różni się, bebiko bardzo ciężkie mleko, bebilon lepszy ale najbardziej delikatny dla brzuszka jest hipp bio combiotic sprobuj albo enfamil ale jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis kupilam te mleko hipp, od jutra bede podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×