Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamapooodluszka

becik

Polecane posty

Gość mamapooodluszka
Gość abmmark
gąbka do wanienki się przydaje:) ale trzeba minimum raz w miesiacu zmieniac na nową. becik nie wazne jaki, byle żeby był na ten pierwszy miesiac zycia maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajza manelli
becik to przezytek,wynalazek poprzedniej epoki a taka gabka to tylko siedlisko bakterii,lepiej kup lezaczek do kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
a nie można np takiego becika wykorzystać pozniej do wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rożek mam ale korzytsłam z niego raz jak młody miał kolkę i w nim spał. Leży i się kurzy. Gąbki nie mam, bo wydaje mi się jakaś mało higieniczna, ale to tylko moje zdanie. Mam taką matę antypoślizgową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
hmmm wiem, ze nie jestem kumata w tym temacie, ale np jak bede wychodziła z Maluszkiem na spacer powiedzmy w listopadzie czy pazdzierniku, to nie mozna go przykryc takim becikiem (rozlozonym) w wozku? Żeby mu bylo cieplej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam usztywniany rozek.przydal sie na pierwszy miesiac zycia maluszka.Zamiast gabki do wanienki rowniez proponuje lezaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaaaa
Potwór z bagien A u mnie z kolei położne nie pozwalały używać becika bo dzieciątko miało leżeć na boku w razie gdyby mu się ulało... A w beciku to na boku ponoć niedobrze. Ja miałam becik ale używałam go do wyłożenia wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammmmma*
Ja miałam miękki rożek i on owszem przydaje się do dziś, a mały ma roczek. Służy teraz jako delikatna kołderka. Nie wiem jakie są te sztywne rożki, bo nie miałam. Gąbkę sobie odpuść. Kąpanie dziecka to jest naprawdę banalna sprawa, ja robiłam to sama od początku, nic w tym ciężkiego. Nie miałam żadnych 'wspomagaczy'. Można sobie ręcznik nawet położyć w wanience, ale i to jest zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam rozek ale ten miekki.to byl wymog szpitala.w domu nie uzywalam wcalewiec nie jest potrzebny strata pieniedzy.zima przykrywalam corke w wozku bo urodzila sie w pazdzierniku,na wiosne oddalam siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może odpowiem......
A ja tam lubiłam te rożki, łatwiej Maluszka odłożyć do łóżeczka po karmieniu bo nadal ma ciepło. Tylko wyjęłam to usztywnienie bo nie potrzebne. A gąbka to siedlisko bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
rozek fajna rzecz tym bardziej jesli mama boi sie na poczatku brac niemowlaka zawsze w przewijaku łatwiej. ale ja z usztywnianych bym zrezygnowala a jesli chodzi o gabke to trzeba ja wymieniac ja raczej bym zainwestowala w wanienke anatomiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że jestem wyjątkiem, ale ja sobie nie wyobrażam nie mieć rożka - mam trzy, wszystkie z usztywnieniem, używam do dziś choć córka ma miesięcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rożek kupiłam usztywniany później wyjmę ten kokos i będzie do przykrycia. A z pierwszym dzieckiem miałam gąbki i mnie wkurzały bo wiecznie mokre. Teraz zakupiłam leżaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka93
Moim zdaniem becik powinien być zwykły, usztywniany może nie być wygodny, a gąbka do kąpieli u nas sprawdziła się w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×