Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Będę miała dziecko z dużo starszym mężczyzną.

Polecane posty

Gość gość

Będę miała dziecko z dużo starszym mężczyzną. Mam tutaj namyśli pana w podeszłym wieku. Martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn ile ma lat? Bo tutaj jak sie czyta to dla niektorych 30 tka to juz podeszly wiek. Ile ty masz lat a ile partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 22lata, więc różnica wieku jest bardzo duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dozyje do komuniii dziecka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile on ma? Piszesz prawdę, czy tworzysz napięcie, by nagle jak już wszyscy będą tacy ciekawi, walnąć jaką szokującą liczbę? Gdybyś miała problem, chyba od razu napisałabyś po ile macie lat, a nie robiła zwody. Przecież nikt Cię tu nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to się nie dziwię. Jestem teraz na podyplomówce (nieważne jakiej), i aktywni zawodowo wykładowcy zwracają uwagę, ze 60latek mający dziecko w szkole podstawowej to średnie rozwiązanie. Większość nie potrafi do ich wieku się dostosować, zrozumieć, ze dziecko to wulkan energii itd. Tylko widza je w przy bardziej pasywnych zajęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się tutaj wspomnieć ile on ma lat z tego względu, że nie szukam krytyki i wyzwisk. On w tym roku skończy 68 lat i to nie jest żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z matka w tym wieku byloby gorzej z ojcem chyba nie jest tak zle jesli jest w dobrej formie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz? Dlaczego z nim się związałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdź szybko za mąż, bo jak umrze, to dostaniesz spadek po nim, a podejrzewam, że mały nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co się martwisz konkretnie? Bo jak z nim sypialas, to chyba go kochasz, jeśli to nie klient. No a jak go kochasz, to czemu się martiwsz, że będziesz z nim miała dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby było jasne. Nie jestem prostytutką i nie zrobiłam tego dla pieniędzy. W każdym razie sytuacja jest trochę mocniej skomplikowana. Sama nie wiem od czego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zaczęło się jakoś ponad rok temu gdy przeprowadziłam się do nowego mieszkania. On jest moim sąsiadem z klatki. Często zaczepiał mnie gdy się spotykaliśmy, a to na klatce czy przed blokiem i rozmawialiśmy ze sobą. Był dla mnie zawsze bardzo miły, lubiłam. Wypytywał mnie o moją rodzinę, znajomych... Czy ktoś mnie odwiedza. Sam opowiadał mi o sobie. Poczułam jakoś tak, że jemu mogę zaufać... nie musiałam się niczego wstydzić ani nic udawać. No i tak wyglądała ta znajomość przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe. Mam nadzieję że dziecko będzie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Ty pierwsza nie ostatnia. ja znam dziewczynę która miala dziecko z facetem 58 lat starszym od niej...I co? ona 2 lata po urodzeniu zmarła na raka. teraz ich dziecko ma 10lat i wychowuje go tata w podeszłym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się pytam jak 22 letnie dziewczątko wylądowało w łóżku ze starym dziadem? :o Co Tobą kierowało dziewczyno? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brzydziłaś się takiego starego k****a brać ? Pytam serio, bez złośliwości. Ja nie moglabym, a gdyby chciał loda to puścilabym pawia, serio:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, nie brzydzilaś się jego ciała? :o Nie potrafię sobie tego wyobrazić. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz nam jak TO wyglądało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, też jestem ciekawa.Moja rówieśniczka 33l. tez a starszego faceta lat 49. Niby zadbany, dobrze ubrany, ale już prawie łysy i po facjacie widac juz wiek. Jak sobie wyobrazam ich seks, to mimo wszystko mi jej żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22latka i seks z 68latkiem :o masakra! :o brałaś mu do buzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście chyba je/bn/iete dziewczyna pyta o rade a wy opowiadacie co byscie mogły a czego nie. Załóżcie sobie swój temat .A co do autorki - możesz usunąć , możesz urodzić i oddać , możesz po prostu sie poddać i płynąc z fala , bedzie afera ze z nim ale w końcu nikomu nie musisz sie tłumaczyć . Masz rodzine? Ojca , matkę ? On ma rodzine? Dzieci , wnuki , zonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba z tą dziewczyną jest coś nie w porządku skoro rozłożyła nogi przed takim starym. :o Nie wiem co nią pokierowało. Serio się dziwię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo obchodzi twoje zdziwienie , dziewczyna zwraca sie o pomoc , rozwiazanie jest w takiej sytuacji a ty opowiadasz o sobie. jestescie popaprane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naprawdę nie jest normalne co ona zrobiła. :O Już pomijam ciążę ale co ją kierowało, że się z nim przespała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ty widzisz ze ona zwraca się o pomoc i jakiekolwiek rozwiązanie. Ja czytam i nie widzę. Jak na razie to tylko oznajmiła ze zaciażyła ze staruchem i nic poza tym. Żadnej prośby o pomoc lub rade nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×