Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Beka z mamuś na forach" na fb

Polecane posty

Gość gość

Cześć, Śledzicie fanpage "Beka z mamuś na forach" na fb? Ciekawi mnie Wasza opinia. Odkryłam go niedawno i powiem szczerze, że byłam zszokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zszokowana oczywiście poziomem inteligencji niektórych matek - bardzo niskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śledzę, mam jakieś życie poza netem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytam ten fanpage regularnie. Na początku miałam niezły ubaw, gdy wpisy dotyczyły głównie różnych zabobonów i wulgaryzmów, ale ostatnio ogarnia mnie coraz większa trwoga. Zastanawiam się, czy to możliwie, że ludzie są aż tak głupi, że zanurzają 5-tygodniowemu dziecku palec we wrzątku??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby XXI wiek, a ciemnota większa niż za króla Ćwieczka. Niedługo będą dzieci z gorączką wrzucać do pieca na trzy zdrowaśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam często, choć na kafe też są "smaczki" po których nie wiem czy się śmiać czy płakać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapominajmy, że: +Dziecku nie można podawać do jedzenia nawet bułki do 10 roku życia, bo zawiera gluten. + Sadzanie na nocnik powinno zacząć się w 5-6 miesiącu +Kobieta, która nie może karmić piersią nie ma prawa urodzić dziecka +Każda, kobieta która pracuje jest złą i niewdzięczną matka a ta która zajmuje się domem jest "kurą domową" +Lepiej urodzić martwe dziecko sn niż zdrowe przez cc Bzdury, które wypisują tu matki można wyliczać bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapominajcie też, że trzeba dziecko kąpać w czarcim żebrze jak ktoś urok rzuci, to mnie najbardziej rozbawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to w ogóle jest to czarcie żebro?? widać nie mam postaw teoretycznych, żeby być dobrą mamą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będąc w szpitalu usłyszałam od jednej z matek, że powinnam byc bardziej /pokorna/, ponieważ nosiłam szlafrok, który był wiązany (chyba jak większość) bo wtedy dziecko będzie obwinięte pępowiną. Zrobiła mi oczywiście wykład, że to też dotyczy pasków do spodni itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarcie żebro to roślina odczyniająca uroki. Musisz się dokształcić bo jak ktoś Ci dziecko oc***a to co zrobisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o/c/i/o/t/a - nie wiem skąd ta cenzura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się ja usłyszałam, że nie zasługuje na bycie matką, bo zrobiono mi cesarkę z przyczyn medycznych i że nie kocham swojej córki bo dałam jej do picia kakao na krowim mleku oczko.gif Serio ktoś tak powiedział? O matko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O/c/i/o/t/a/n/e dziecko trzeba przemyć brudną szmatą,pieluchą,gaciami i splunąć trzy razy za siebie.Fajnie co?Matki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj trochę tematów właśnie na temat porodu sn i cc a także o żywieniu dziecka. Przykłady, które ja napisałam to pikuś z tym co tu kobiety wypisują. Dodam jeszcze, że żeby mieć dziecko koniecznie trzeba mieć prawo jazdy i samochód, bo tylko nieodpowiedzialne matki biorą się za robienie dziecka jak nie ma się samochodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktuję bekę jako taką esencję kafeterii - maksymalna dopuszczalna dawka głupot na dobę ;) Szkoda tylko, że przez taki wycinek społeczeństwa (mam nadzieję, że stosunkowo niewielki) postrzegane są wszystkie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i zawsze padam ze śmiechu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat weszłam wczoraj poczytać sobie te smaczki na beka.... Ja pirrdziele. Ciemnota umysłowa panuje, a zwłaszcza z tym 5-tygodniowym dzieciątkiem któremu włożono palca do wrzątku. A najlepsze ze dzisiaj rano opowiadam to koleżance z pracy, a ona mowi "no sobie bym wsadzila tego palca do wrzątku, ale dziecku to bym sie bała. Pewnie poprosiłabym mamę lub meza zeby to zrobiło" no k***a! Szczękę z podłogi zbierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeeeezu, :/ zbieram szczękę z podłogi. Serio, nie robią na mnie wrażenia fotorelacje z porodów, karmienia piersią, treningu czystości itd. Ale k&*# !! Jak można dziecku krzywdę robić i jeszcze się tym chwalić?! Pamiętacie, jak kilka lat temu była taka głośna sprawa, że 4-latka zabrali z domu, bo przedszkolanka miała obawy, że dziecko jest molestowane, bo dziadkowi na rysunku postawił kreskę między nogami? Blyskawiczna reakcja,choć, jak się później okazało, nieuzasadniona. A tutaj? Jasny dowód w postaci zdjęcia, nazwisko, lokalizacja, wszystko...Ciekawe, czy któraś mądra mamusia beknie za znęcanie się nad dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To obejrzyjcie sobie relacje porodu jednej z bab i gotowania lozyska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wy to wszystko znajdujecie na fb? tez chce poczytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo- to,tez trafiło na bekę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafilo. Pech chcial ze ogladalam to akurat przy obiedzie. Fakt moj blad :D do porzygu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na fp na fejsie i tam bedzie dzis dodane na tablicy.. Ale serio dla ludzi o mocnych nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki, znalazlam. no jaja na calego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam, widziałam. Kapsułki z łożyska. Czad :P Takie rzeczy nie wywołują we mnie obrzydzenia ani nic z tych rzeczy, raczej uśmiech politowania. Wyobrażacie sobie, że Wasz pracodawca przypadkiem natyka się na takiego bloga? Poważna księgowa z wypiętą pupą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ale dla mnie to ta baba jest zdrowo j/e/b/n/i/e/t/a. Zreszta jak cala ta rodzinka :D i ten noworodek na nocniku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chryste Panie, znalazłam i akurat jadłam. Taki dobry kawałek babki sie zmarnował. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×