Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CZERWONA FASOLA

BETA HCG - PROSZĘ O RADY !!!

Polecane posty

Witam !!!! Dziewdzyny , poradźcie proszę , kiedy mogę udać się na test beta hcg najwczśniej ??? Jak wygląda badanie , mam być na czczo , na badanie muszę zgłosić się wcześnie rano ,aby poziom hormonu był najwyższy ??? Brałam CLO przez pięć dni x 2 (rano , wieczór ), bez monitorungu cyklu , tak kazał lekarz :( . 03.08 zacząłam brać CLO , potem mieliśmy się starać , dzisiaj zastanawiam się , czy zaszłam , na test sikany za wcześnie raczej? Od 2 dni przewraca mi się w brzuchu , bolą mnie sutki , leci duuużoo białej wydzieliny z pochwy , piersi trochę nabrzmiały , nawet mój Ł.zauważył :) zastanawiam się , czy to ciąża , czy to CLO tak mam ,nigdy nie bolały mnie sutki. Proszę o rady , odnośnie bety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Nie musisz być na czczo, nie musisz być rano. Badanie jest płatne, możesz iść bez skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up !!!! :) Może dzisiaj mi ktoś odpowie ???? Czy mog już iść na badanie bety HCG . Minęło 2 tygodnie , czy po takim czasie wynik będzie miarodajny??? Znalazłam już laboratorium , ale nadal zastanawiem się czy ''coś'' już by wyszło , czy jeszcze muszę czekać , nie chcę wydawać kasy bez potrzeby , choć to niewielka suma ( 34 zł.) Odpowie ktoś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
U mnie beta ciążowa wyszła 18 dni po owu i stosunku, po dwóch pozytywnych testach płytkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×