Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

beta hcg z krwi. PILNE

Polecane posty

Gość gość

Kobitki ostatnia miesiaczke mialam 26 marca. Cykl 28 dni. 29 dnia zwykle mam okres. Wspolzylam 8 i 16 kwietnia z prezerwatywa. Powinnam dostac okres 23 kwietnia. 10 dni od stosunku wykonałam BHCG z krwi wynik <1,2. 11 dnia test z moczu negatywny. Nadal nie mam miesiaczki a jest 28. Czy wynik oznacza brak ciazy? Czy moze wypada powtorzyc z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okresu morze Niemiec bo się nakrecasz a stres może wpłynąć na cykl. A beta była 10 dni od 1 czy 2 stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2 stosunku. Troche bylam przeziębiona i do tego miałam stres dość duży w tym miesiącu. nniby mnie brzuch boli jak na okres. Czuje się jakby mi ktos kamień wsadzil do brzucha... Zastanawiam się nad tym wynikiem bo w insnumym laboratorium wynik podali mi kiedys <0,100 a tutaj <1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będą 2 dni przed @ w tym 10 po stosunku taka wyszła to jest naprawdę bardzo małe prawdopodobieństwo żeby beta była niewiarygodna. Chyba że masz bardzo nieregularne @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betę robiłam 4 dnia opóźnionej miesiączki. Przez ostatnie pól roku okres miałam regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto powtórzyć betę? Mialyscie tak ze różne labolatoria maja różne tabele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, kobiety, nauczcie sie metedy sluzowej Billingsow, poznacie wlasny cykl. Traktujecie wlasne cialo jak niewiadoma w XXI wieku, gdy tyle juz wiadomo. Uczcie sie, jest tyle informacji w necie, sa juz komputery cyklu w aptece. Wahac sie moze tylko czas przed owulacja, po owulacji bez zaplodnienia po 14 dniach jak w pysk zawsze wystepuje krwawienie. >Komputer cyklu kosztuje, ale palce, by stwierdzic rozciagliwosc sluzu-macie. Dla podojnego bezpieczenstwa jeszcze termometr. Wystarcza 1-3 cykle bez wspolzycia do owulacji zeby nauczyc sie wlasnego organizmu, rodzaju sluzu i temperatury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dziwnie się mój organizm zachowuje. Takze śluz mam taki jak przed okresem a okresu 6 dni nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąży brak a przy takiej becie nie ma mowy o objawach ciąży. Jak się dziwnie czujesz to napewno nie z powodu ciąży. Teraz to sobie wkręcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba macie racje bo boje się kolejnej cesarki. Miałam z dwa lata temu sytuacje ze mi się okres spoznil z 4 dni. A bylam w szpitalu bo mnie strasznie brzuch bolał.. Potem podczas miesiączki wyszedł mi taki skrzep jak ogromna żelka . . Może znowu to mnie czeka. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×