Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Melka90

Biały, gęsty śluz

Polecane posty

Gość Melka90

Witam. ostatnią miesiaczke miałam od 9 do 15 stycznia. 16 stycznia kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia, nie wiem czy skończył we mnie.. jakos tydzien temu zaobserwowalam u mnie bialy, gesty, rozciagliwy sluz. Dzis natomiast jest go o wiele wiecej. Takze bola mnie piersi po bokach i sa jakby zabrzmiałe. Dodam ze miesiaczki mam nieregularne. Potrafią sie spozniac do 2tygodni. Czy to ciaza czy jednak normalny stan przed okresem? Miesiaczke mam miec za 2 dni.. dziekuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak, może nie. Loteria. Nie doszukuj się ciąży na siłe. W dniu spodziewanej miesiączki zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak stycznia? chyba pomyliło Ci sie z grudniem...16 stycznia jeszcze nie było...jeśli zaobserwowałaś u siebie taki śluz może to świadczyć o Twoich dniach płodnych. Owulacja może się czasem przesunąć. By potwierdzać swoje interpretacje może kup sobie specjalny tester...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz jakiś polecić? lepszy jest na mocz czy na ślinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem te na ślinę są wygodniejsze, tym bardziej że są wielokrotnego użytku. Z tego co zauważyłam na forum bardzo polecana jest afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×