Odpowiedz na ten temat

Blizny po operacjach, zabiegach, urazach u dzieci

• gość 2017.09.14 [09:36]
    Mamy, jak podchodzicie do blizn u Waszych pociech, które powstały w wyniku operacji, zabiegów czy np. po urazach, staracie się robić wszystko aby były jak najmniej widoczne, ja mam jedną bliznę po cc, drugą po zabiegu chirurgicznym, nie przeszkadzają mi, nie wstydzę się ich.
  • gość 2017.09.14 [09:51]
    Ja sama mam bliznę długości 5cm po operacji przebytej jako dziecko. Nikt w tamtych czasach nie myślał o tym, żeby zajmować się blizną. Nie przeszkadza mi, ale wolałabym żeby była mniej widoczna.
    Z kolei już młodsza o 10 lat siostra po wypadku komunikacyjnym miała brzydką bliznę na biodrze, od przetarcia ciałem po asfalcie (ja miałam ciętą więc też inaczej). Mama jej smarowała cepanem i pięknie się wygoiła
  • gość 2017.09.14 [10:26]
    Mój syn ma 2 blizny na dłoniach. Jedna po zabiegu rozcięcia palców, drugą po przecięciu skóry nożem. Ta druga jest dużo bardziej widoczna, choć obie smarowałam cepanem. Powiedziałam mu, że jak będzie starszy, to będzie mógł zrobić zabieg, ale stwierdził, że mu to nie przeszkadza.
    Koleżanka miała blizny na nogach po szyciu. Miała na tym punkcie głębokie kompleksy i zawsze chodziła w długich spodniach lub kolanówkach, co według mnie wyglądało gorzej niż blizny. Ale miała uraz i wydawało jej się, że wszyscy to widzą. Potem zrobiła sobie zabieg i z brzydkich śladów została cieniutka kreseczka.
  • gość 2017.09.14 [10:51]
    Moja córka ma blizny po oparzeniu. Robiłam co mogłam żeby jej nie było ale jest. Przykro mi ale co poradzę

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...