Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondynka czy brunetka

bloooondyna

Polecane posty

Gość blondynka czy brunetka

nie wiem jaki kolor włosów sobie zafundowac :D a chce cos zmienic :P z natury mam kolor włosów ciemny blond (obecnie jasny blond) i tendencje do wypieków na twarzy :/ mam cere strasznie wrazliwa :/ moze jakis odcien włosow by to ukryl ,stonowal ? :/ doradzcie :) bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne.....
jaK mamy Ci doradzic skoro nawet nie wiemy jak wygladasz w blond mozesz wygladac trupio i bez wyrazu ale tez i w ciemnych mozesz wygladac jak ttrup:/ jesli ciemne wloski to polecam solarium aby ciut ciut przyciemnic karnacje zebys tak strasznie nie wygladala no i jakk mamy ci doradzic skoro Cie nie widzimy? smieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje usunac temat
z zalozyc na zdrowiu i urodzie jak mamy byc sprawiedliwi i obiektywni:P co ten temat ma wspolnego z macierzynstwiem ciaze lub wychowywaniem dzieci?:P---- szanowna moderatorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie program komputerowy, który pozwoli zmieniac kolor wosów, uczesanie itd i zobacz jak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yujkkkk
Jeżeli cera wrażliwa, ze skłonnościa do wypieków, to proponuje zero solarium!!!!!!!!, ewentualnie krem z d o d a t k i e m samoopalacza, podkreślam celowo z dodatkiem nie sammopalacz, a kolor włosów tylko ożywić, co najwyżej ton dwa, jaśniejszy lub ciemniejszy od naturalnego, może baleiage? Proponuje tez kremy wzmacniajace naczynka, dobry podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadko się zdarza
żeby radykalna zmiana koloru włosów wyszła urodzie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnia z niego
moja koleżanka ma straszne wypieki (i jasną karnację) i zafundowała sobie rudobrązowy kolor. wcześniej miała jasny blond - naturalny. i wygląda ślicznie. :) i do tego lekka henna, żeby trochę zbrązowić brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×