Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie bo oszaleje

bobo-test strumieniowy - najczulszy - druga bardzo blada

Polecane posty

Gość powiedzcie bo oszaleje

tydzien przed spodziewana miesiaczka zrobilam bobo-test i wyszla druga blada kreska, bardzo blada.. teraz dwa dni przed @ zrobilam ten sam i tez od razu pojawila sie druga kreska, nawet nie trzeba bylo czekac 5 minut. ale nie jest ciemniejsza niz ta z przed tygodnia.. :( tak bardzo chce byc w ciazy.. a gdy zrobilam ten test nie z porannego moczu to zadnej drugiej kreski nie bylo - czyli to nie byl jakis slad gdzie ma sie pojawic kreska tylko ja ja faktycznie z porannego moczu widzialam!! a jak robie test mniej czuly to nic nie wykazuje.. co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkaaa
jestes w ciazy ja tez tak mialam jedna mocniejsza druga blada a teraz mija 7 miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkaaa
test sie myli tylko w strone negatywna czyli ze pokazuje ze nie ejstes ale mimo tego jest ciaza ,natomiast jak wyjdzie pozytywny to ejstes w ciazy na 98%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA PEWNO JESTES
GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie bo oszaleje
az mi sie plakac chce z radosci.. :) czyli jest szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze jestes, ja mialam taka slaba kreseczke , ze ledwo ja bylo widac..myslalam, ze to jakis felerny test :/ ale okazalo sie, ze jestem w ciazy (robilam test beta hcg) wiec... gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi rowniez wydaje sie, ze jestes w ciazy ja robilam kilka dni przed okresem i kreska takze byla ledwo widoczna, gdy powtarzalam to samo dzis moj synek ma juz dwa latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!zrób dla pewności jeszcze jutro z porannego moczu.a jak piersi?nie bolą cie?nie sa nabrzmiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacksieczka
również tak miałam ... druga kreseczka ledwo widoczna... A teraz 5 miesiac ;D trzymam kciuki i pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaaa
Oj a ja robilam ten test okolo 4 razy (w roznych cyklach) i prawie zawsze wychodzila druga kreska blada...A w ciąży jak się okazuje nigdy nie bylam... Raz nawet ta druga kreska byla na tyle wyrazna ze bylam na 100% pewna ciązy, ale test b-hcg z krwi byl 0,02 czyli ciąży brak. Ja tym testom nie ufam za bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhjgjdf
nie rob wiecej testow, szkoda kasy rob BETE hCG: na 100% bedziesz wiedziec, a testy/..czasem oszukuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam taką ledwo widoczną kreseczkę. Pół dnia się zastanawiałam czy to ciąża... Za miesiąc rodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuńka
Ja rodzę z 3 miesiące:)Tez miałam taka blada kreske.Ale sie długo nie zastanawiałam czy to ciąża czy nie, bo 4 miesiące wczesniej moja przyjaciółka zrobiła kilka testów po rzad i wszystkie jej tak wyszły(jedna ciemna , druga blada).Jej córeczka dzisiaj konczy 2 tygodnie:) Więc gratulacje przyszła mamo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuńka
aaaa ja robiłam test quick viev, na ulotce jest napisane ze druga kreska moze byc jasniejsza.Tylko ze ja robiłam wieczorem ( czyli nie z porannego moczu) ale 2 dni po terminie oczekiwanej miesiaczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złozik
U mnie w dzien oczekiwanej miesiaczki na tescie wyszła jedna blada , a druga ciemna, 2 tygodnie pozniej obie były ciemne.Wiec nie przejmuj sie ze 2 dni przed oczekiwana miesiaczka ta druga jest jeszcze blada.Poziom hcg w organizmie nie jest jeszcze taki wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miala ktoras z was przed
a miala ktoras z was przed @ bol brzucha jak na @ ale ona nie przyszla bo bylyscie w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamama123
tak, bół brzucha i piersi jest taki sam i na miesiaczke i na ciaze.Ja miałam wszystkie symptomy zblizajacej sie miesiaczki i ......mały tak kopie ze spac nie moge i siedze na kafeterii.Oczywiscie najlepiej zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagma2121
radzila bym ci powturzyc test jeszcze ras mialam taki przypadek gdzie test mi pokazal slabo widocznom kreske a nastepny wcale nie pokazal drugiej dopiero po 2 miesiocach od stosunku zrobilam ponownie test i okazalo sie ze nie zadne zapalenie jajnika tylko 8 tydzien ciozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starachmura
dagma jestem pod wrazeniem twojej ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brenda27
Ja też tak miałam. Jedna kreseczka mocna, a druga prawie niewidoczna. Poszłam zrobić bete okazało się, ze byłam w 3 tygodniu ciąży. Niestety poroniłam. Ale myślę, że ty jesteś w ciąży. Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 32*********
hej dziewczyny 6 dni przed spodziewana @ zrobilam bobo i pokazala sie blada kreska nastepnego dnia powtorzylam i znowu blada oprocz tego objawy mam na nadchodzaca@ bol podbrzusza, piersi niebieskie zylki na piresiach cykle ma 25 -27 dni jak myslicie ciaza? dodam jeszcze ze wykonalam w tym samym dniu test mniej czulszy Quika i wyszla jedna kreska . Miesiac temu mialam podobna sytuacje tez blada druga kreska na bobo strumieniowym na drugi dzien polecialam na bete i wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytre
ech, tak liczyłam na puente tego wątku... czyli że ktoraś dziewczyna napisze co się okazało - ciąża czy brak... bo mi dzis rano też taka bladziutka wyszła... ale teraz mnie podbrzusze pobolewa jak na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytre
Ja jednak jestem w ciąży, test nie kłamał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym miesiącu zrobiłam dwa te testy w różnych odstępach czasu i na obu pojawiła się blada druga kreseczka. Już się cieszyłam ale okazało się, że w ciąży nie jestem po teście krwi. Już ich nigdy nie użyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam 4 i każdy jeden wykazał słabą kreskę :) Ot taka natura tych testów :P Oczywiście pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytre
a ja już jestem w 8 miesiącu ciąży, którą pokazał mi właśnie bobo strumieniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona24
Hej, dziś właśnie kupiłam bobo test ale minęło od stosunku dopiero 10dni więc zamierzam go zrobić z porannego moczu....czy któraś z Was robiła tak szybko test i czy po 10dnia może on dawać poprawny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
fajnie, że poiuytre wpadła tu jeszcze raz po takim czasie od zrobienia testu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweettulpan
zrób test clearblue digital-jest super bardzo czuły , pokazuje nie tylko , czy jesteś w ciązy , ale równiez ktory tydzień. mozna robic już 5 dni przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×