Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

boję się! jestem w ciaży pracuję fizycznie pomocy nie wiem co robić!

Polecane posty

Gość gość

dzis rano zrobiłam test wyszedł poytywny. mniej wiecej to 5 tydzień. Mój problem polega na tym że pracuję w sklepie. A drugi to że ponad rok temu miałam wypalaną nadzerkę (lekarz nie poinformował mnie o możliwych powikłaniach o problemach w czasie ciąży) A trzeci problem że 1 ciaże poroniłam. Dodoam że mam 4 letnią córkę i ciąża przebiegała w miarę ok. jesytem w szoku strasznie się boję... że przez wypalanie mogę zwiększyć prawdopodobieństwo poronienia... kiedy mam powiedzieć pracodawcy tragedia mam mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. teraz sie nie stresuj i nie panikuj 2. w 6 udaj sie do ginekologa popros o wypisanie a) zaswiadczenia, ze jestes w ciąży b) zwolnienia lekarskigo 3. przekaż pracodawcy: a) zaświadczenie, wtedy Twoja praca powinna być dostosowana do warunków pracy kobiet w ciązy b) zwolnienie lekarskie 4. teraz łykaj kwas foliowy 5. dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usun ciazę bo nie masz warunków na drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy lekarz wypisze mi od razu zwolnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli stwierdzi ciążę i opowiesz mu o warunkach w swojej pracy to powinien wypisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak będzie wyglądało zwolnienie ? ile będe dostawa 100% wypłaty ? jak to jest ? najpierw zwolnienie potem wychowawczy ? ile trwają ? nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zdobywaj wiedzę. Poszukaj w internecie co Cię interesuje. Jest dużo blogów o ciąży, macierzyństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolnienie na ciąże płatne 100 % do dnia porodu. Potem masz macirzyński + dodatkowy macierzyński + urlop rodzicielski = rok urlopu płatne 80%. Lub opcja inaczej płatna pół roku ensja 100% a druga połowa 60%. O te urlopy musisz złożyć wnioski u pracodawcyna przynajmnie 14 dni przed rozpoczęciem. Tabelkę co ile trwa znajdziesz w necie. Zwolnienie gin wypisze ci od razu. Powiedz, że masz ciężką prace i słabo się czujesz. Nie ma prawa Ci odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×