Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

boje sie wyników badań krwi mojego dziecka

Polecane posty

Gość gość

ogólnie jestem zrównoważona kobieta ale jeżeli chodzi o wyniki z morfologii mojego 6 letniego syna mam ataki lęku. słuchajcie syn ma wysypke na policzkach, uszach i lokciach . poszłam z nim do lekarza podejrzewa alergie i kazał zrobić badania moczu,morfologie i krew z rozmazem . krew idziemy oddać jutro rano a ja już jestem zestresowana boję sie śmiertelnie ze wyjdzie jakiś chloniak szpiczak lub białaczka. ostatni raz badania z krwi miał w grudniu 2016 i wszystko było ok. syn jest pełen energii, je norMalnie jest tylko zbyt chudy na swój wiek i mniejszy niż rówieśnicy ale ponoć taka jego choroba. my też jesteśmy niscy i bardzo szczupły. proszę o pomoc w przemówieniu do rozsądku ze takie badania nie kończą sie tak złymi wynikami bo ja zwariuje do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być uroda nie choroba synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie autorko. Mam to samo, przed badaniami córki mam wręcz paniczny lek i tez boje sie nowotworów. Czasem mi sie wydaje ze to wynika z nadopiekuńczości. Masz tylko jedno dziecko? Ja mam tylko córkę i ze względu na swoje zdrowie wiecej dzieci mieć nie bede....,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam jednego synka a przez 5 lat byliśmy tylko we dwójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko szpiczak nie objawia się wysypką, także białaczka, nie przesadzaj na pewno ma dobre wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już bym chciała żeby był czwartek i żeby było już po wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos mi jeszcze przemowi do rozumu ze nie ma sie czego bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego ty się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze wyjda powazne choroby mojemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze się czuje, nie gorączkuje, nie bolą go nogi czy noga, jak nie ma wielkich węzłów chłonnych na szyji, albo węzły cyklicznie sa większe, jak nie choruje non stop, tzn. jedna infekcja za druga bez przerwy, jak go nie boli podczas siusiania, nie sika krwia, nie ma krwotoków z nosa czy dziąseł, nie ma czarnych wielkich siniaków z byle powodu uff to możesz być spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i szpiczak nie w tym wieku, no proszę cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurczę czasem sie skarży ze bolą to nogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże naczytalam sie teraz takich głupot ze masakra az chce mi się beczec;(:(:( syn miał przewlekły katar alergiczny wg laryngologa teraz ma trochę powiększone węzły pod szyją ale lekarz po badaniu powiedział że jest ok i juz schizuje ze powiedział tak tylko po to żebyśmy nie panikowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
węzły są u wszystkich dzieci lekko powiększone, a nogi bola każdego, myśl kobieto, chodzi o inne bóle,w spoczynku, bez wysiłku prowo czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie prowo niestety... jestem przewrazliwiona matka jeżeli chodzi o zdrowie mojego syna. serio to chyba przez to że byliśmy porzuceni jak syn miał rok jest wychuchany, wyglaszczony i wypieszczony umarlabym jakby cos mu się stało. Ale już jesteśmy po oddaniu krwi wyniki na wizycie dopiero jutro prZed 17 już jestem cala zestresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, raczej Tobie sie przyda lekarz... Takim przezywaniem sie wykonczysz, po cholere martwic sie na zapas i tworzyc swoje diagnozy. Co ma byc to bedzie i na nic Twoje rozpaczanie. Ogarnij sie bo nie masz pieciu lat. My tez czekamy na wyniki krwi i jakos nie przezywam, a moj maluszek ma dopiero 2 miesiace. Woerze ze bedzie ok a jak nie to wtedy bede dzialac i oczywiscie leczyc syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że to nie jest normalne! dlatego napisałam tutaj i poprosiłam o wsparcie. mnie też to strasznie męczy. nie funkcjonuje w pracy i ciągle się zamartwiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyniki na pewno będą dobre, nie stresuj się możesz przecież zadzwonić do labo i dowiedzieć się wcześniej jakie sa wyniki, aż tak trzymają w łapie? jeśli młody jest okazem zdrowa, a alergię to ma chyba każdy, to nie ma powodów do niepokoju współczuję przeżyć wcześniejszych ja też miałam przeżycia z dziećmi na początku i też reaguje dość emocjonalnie, ale zgłębiłam tematy różnych chorób i do badan podchodzę spokojnie, bo widze, ze jeśli są pełni energii i na nic poza codziennymi dolegliwościami się nie skarżą, to wyniki będą ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję:) na codzień synek jest pełen energii, nie do zatrzzatrzymania, ma apetyt , dużo gada i zaczyna pyskować ;) antybiotyk w ciągu 6 lat miał 3 razy . oprócz tych wysypek nie skarży się na żadnej inny ból.. ech musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, mój za to miała antybiotyk znacznie częściej, ale wyniki ma idealne, po przejściach i różnych chorobach tez jest pełen energii i z apetytem jak na niego super także spokojnie, jeśli coś się dzieje w organizmie to widać to niestety na zewnątrz a alergia, to radziłabym już mu testy pokarmowe i wziewne zrobić, wiek już jest na to odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lutym robiłam testy skórne wyszło wszystko ok teraz nas czekaja testy na alergię pokarmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy skórne na alergię wziewną zapewne robiłaś, bo pokarmową tez się robi skórne, z krwi rzadko kiedy cos wychodzi, ale IGE można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech dopiero za 6 godzin mam wizytę do tego czasu chyba oszaleje . dzwoniłam do przechodni czy są już wyniki jeszcze nkr ma. będą po 13 już mam wizję ze że zadzwonią że bym przyszła jak najszybciej bo wyniki są BardO zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyniki gdyby były złe to już wczoraj by dzwonili badania robi się w ciągu kilku godzin, a nie w 2 dobie i jak cos nie halo to dzwonią i powiadamiają po prostu nie mają tam gdzie się odbiera kwitu, albo nie przyleciały jeszcze z punktu badającego w papierze, ale zapewniam, ze już by dawno dzwonili gdyby coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uf dziękuję za wpis wyżej trochę mnie uspokoilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko i jak tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, to tobie jest potrzebny lekarz, a nie dziecku. Takim podejściem możesz zrobić dziecku krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko no i powiesz nam jak dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej witajcie myślałam że temat umarł.. a moj synek wyobraźcie sobie ze ma wyniki idealne. :) jsstem bardzo szczęśliwa i dziękuję wszystkim za słowa wsparcia ps nie wiem jak mam sobie radzić z tym lękiem przed choroba mojego dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ponownie autorka słuchajcie tak zachwalam moje dziecko ze nie choruje i dzisiaj wyskoczyła mam gorączka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×