Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ból brzucha w 5 tyg ciąży.

Polecane posty

Gość gość

Od wczoraj wieczorami czuje bóle w dole brzucha. Są dość intensywne. Do ginekologa jestem zapisana dopiero na początku listopada. W ciągu dnia tych boli nie mam, pojawiają się wieczorem i przypominają bóle miesiaczkowe. To Normalne? Nie mam plamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne jesli jest sie w ciazy albo przy zblizajacej sie miesiaczce tyle ze bole przy ciazy sa takie rwace bo macica zaczyna prace co to za problem zrobic test ? Pozytywny ? Jesli tak to nie ma o co sie martwic. Przejdzie za tydzien a potem przyjda mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test już zrobiłam, mdłości też już mam, ale są znosne. Ból mnie trochę martwi bo pojawia się tylko wieczorem. Jest dość intensywny ale nie na tyle, żeby brać tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletke na poczatku ciazy bys wziela? Pogrzalo cie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie napisałam, że bym wzięła? Napisałam, że nie jest na tyle intensywny, żeby się kwalifikował do brania tabletek. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest złego w braniu np paracetamolu czy nospy na początku ciąży? Ja miałam straszne bóle głowy na początku ciąży (Od 6 do 10 tygodnia) i ginekolog zalecał mi właśnie branie paeacetamolu. Są leki bezpieczne w ciąży w zalecanych dawkach, więc nie rozumiem oburzenia. Autorko mnie w okolicach 5 miesiąca też bolał brzuch jak na okres. To normalne:) dużo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekapertki zaraz ci napisza , ze to skurcze braxtona hicksa i ze macica cwiczy do porodu hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mam czekać na wizytę? To moja pierwsza ciąża i się zeschizowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×