Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roli

Ból krzyża we wczesnej ciąży?

Polecane posty

Gość roli

Czy któraś z Was miała na początku ciąży bóle krzyża promieniujące na pośladek i nogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roli
Nikt nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mówi lekarz?? Ja nic takiego nie miałam. Z tego co wiem to częściowo za ból krzyża moze odpowiadać rozciągająca się macica. Jednak według mnie najlepiej poradzić się ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roli
Dziękuję za komentarz. Na wizytę u lekarza jeszcze za wcześnie. Od kilku dni mam takie bóle, a czytałam, że niektóre panie mają takie objawy na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam
dokladnie tak jak piszesz - teraz jestem w 34 tygodniu i nadal boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roli
Miałaś takie bóle zaraz na samym początku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roli
Ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży, ale już teraz czuję takie bóle. W nocy nie mogę znaleźć wygodnej pozycji, często się budzę. Z siedzeniem jest dokładnie tak samo, a o schylaniu nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam od samego początku ciąży aż do teraz, a jest 18 tydzień. Ale nie wiem czy to ma związek z ciążą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam takie bole
to sie zdaza tylko 30 % kobiet i jest to ucisk na nerw kulszowy na zlaczeniu z nrwani wychodzacymi do nog, boli ajk choilera ale dzieki temu wiedziam ze jestem w ciazy 2 raz, jak zaczelo bolec tak amo :d nwet testu nie trzeba bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam bóle krzyża przez całą ciążę. Lekarz powiedział, że przy porodzie mogę mieć bóle krzyżowe - i miałam :o Kuźwa jak one bolały. A przyczyną może być uciskanie nerwów przez ciążę, później w zaawansowanej ciąży to po prostu często wynik obciażenia kręgosłupa. Mnie po porodzie bolał przez dłuuugi czas. Nie mogłam nawet się lekko pochylić. Teraz mam takie bóle podczas okresu :o Albo jak dużo ponoszę małą, czy się za dużo nachodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2727
jestem prawdopodobnie w 6 tyg ale pewnosci nie mam.jutro ide do lekarza ale trzy testy wyszly pozytywnie :) od wczoraj mam taki bol plecow ze nie dam rady wytrzymac.brzuch nie boli tylko w krzyzu...wlasnie taki bol promieniujacy az czasem sie na biodra rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaculec
cieszę się że trafiłam na tą stronę, jeste w 9 tygodniu ciąży i też mam takie bóle, promieniujące od kości ogonowej do prawego albo lewego pośladka, dobrze wiedzieć że to nie tylko moja przypadłość :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habcia
JA mam takie bóle od początku ciąży tylko wiecej posiedze, lub postoję i juz mnie bola. Wczoraj jechałam pociagiem 2 godziny i po tej wyprawie bolaly mnie cała noc i dzis cały dzien. Troche sie martwie. Jestem w 12 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe28
ja miałam takie bole i poroniłam w 9 tygodniu :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde.Ból to indywidualna sprawa.Idzcie kobity do lekarza a nie straszcie się poronieniami.Aż sama się boję jak to czytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Myślę, że tu nikt nikogo nie chce straszyć. Ja też od początku ciąży miałam takie bóle. Myślałam że to z krzyża - w pierwszej ciąży też tak miałąm. Cały czas wszystko było dobrze. Dopiero na wizycie kontrolnej w 27 tc okazało się, że szyjka jest skrócona i pojawiło się rozwarcie.Okazało się że to były skórcze.Mimo, że to moja druga ciąża nie odróżniłam ich od bóli z krzyża . Każdy ból w ciąży wymaga konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem równiez we wczesnej ciazy i mam ten sam problem , a ze to moja pierwsza ciaza to sie troszke denerwuje, ale jak poczytałam wasz topik to troszke sie uspokoiłam ale i tak w przyszłą srode mam wizyte u lekarza. Wiec sie zapytam. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani mnru mnr
Heja! Ja jestem w piatym tyg ciazy. Dołączam sie do Was z tymi bólami pleców i krzyża. Zauważyłam, że boli szczególnie jak duzo pochodzę albo za duzo sie ruszam. Najlepiej jest rano, wtedy nigdy mnie nie boli. Opinie na ten temat sa ogolnie rozne. Niektorzy lekarze mowią że to przez szalejące hormony, inni że przez uciskającą macicę ktora sie rozrasta. Jeszcze inni że nie za dobrze gdy tak jest..Hmm.. I badz tu człowieku mądry. Najgorsze jest to ze ja nie moge na razie zafundowac sobie nic przeciwbólowego, a baaardzo bym chciała. Dlatego męcze sie. Niedługo mam USG zaytam lekarza mojego co i jak, moze cos sie dowiem to Wam dziewczynki napisze. Główki do gory!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anił
hej! też tak miałam na początku ciąży i myślałam , że było to zwiążane ze skoliozą ale chyba nie bo po jakims czasie przeszło a skolioza przecież została. ;-) myślę że nie macie sie co matrwić ale wiadomo że każda babka w ciązy różne straszne filmy sobie kreci. ;-P a ból był taki a'la rwa kulszowa wiec srednia przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani mnru mnr
Kobitki mnie juz przestało bolec. Mam nadzieję,że nie wroci. :) Tak sie zastanawiam czy to nie jest spowodowane czyms innym a nie ciążą. Ze dwa lata temu tez miałam takie bole krzyza, wtedy mnie przewiało. Teraz wydaje mi sie ze mogła byc po prostu ta sama historia. Profilaktycznie poprosiłam mężulka o wymasowanie krzyża, roztarcie żeby było mi ciepło i hyc pod kołdrę. Poleżała,. wygrzałam i na razie jest spoko.Mam nadzieje ze bedzie oki, i że macie głowki do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula83
a własciwie czytajac wasze wypowiedzi juz znam chyba odpowiedz.Od jakiegos czasu strasznie boli mnie krzyż,tak sami jak u niektórych z was promieniuje on do bioder albo nog,ale ja takie bole miewalam w czasie okresu,i i juz ponad tydzien spoznia mi sie okres,nie robilam testu i nie bylam u lekarza,ale mam jakies dziwne przeczucia ze to moze byc ciaza,ale rownie dobrze tlumacze sobie ze to moga byc bole przed miesiaczka,co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaka
anula83, jestem w identycznej sytuacji jak Twoja. staram sie o dzidziusia dopiero pierwszy cykl ( mam juz dwie córcie ) i równiez ma te bóle w okolicach kości ogonowej, przechodzące na pośladki, biodra aż do ud. zawsze miałam takie bóle podczas owulacji ale zaraz po,przechodziły. Tym razem jest inaczej. Od czasu owulacji mam te bóle az do dziś i nie zapowiada się by miały ustąpić. Termin spodziewanej@ przypada na 26 października. Mam nadzieję, że nie pojawi się. :-) Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_ 32 tydzień
Witam Miałam bóle krzyżowe na początku ciązy, ustały. Teraz jestem w 32 tygodniu ciąży i powiem szczerze , że te z początku to mały \"pikuś\", to tak jakby ciężarówkę do kaszlaka porównać. Do tego stopnia że nie mogę się schylać ( co w ciązy i tak jest trudne :)) noce są makabryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca sie o dzidzie
Hejko. Staram sie o dzidzie od dluszego czasu- w tym cyklu 2 dni po jajeczkowaniu zaczal mnie bolec jajnik - i bol promieniuje na noge. Zastanawiam sie czy moze to byc objaw ciazy. Nigdy tak nie mialam wczesniej. Wydaje mi sie ze to by byl za szybki objaw- no ale zyje nadzieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniaczka z polnej wsi
czy bóle krzyza oznaczają bóle krzyza przy porodie? ponoc sa okropne. ja jestem w 3 miesiącu prawie i nie mambóli krzyza,czy jest szansa ze ich miecnie bede?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina2323
nie wiem,ale ja takie bóle miałam we wczesniej ciąży,później wróciły dużo,dużo mocniejsze w 6 miesiącu,w 8 ustały a przy porodzie makabra!!!!niesamowite bóle krzyża,bolało mnie w sumie z każdej strony ale te od krzyża były najgorsze.Z tym że powiązałabym to bardziej z tyłozgięciem i tym że mój maluch ważył 4200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusiaaa
witam serdecznie!czytam i czytam i mam mnostwo nadzieji w sobie po tych wypowiedziach poniewaz dokladnei tak sie czuje z tymi bolami...nigdy przed okresem tak nie mialam a tu mega bol...tylko wydaje mi sie jakby promieniowal az na jajniki...staram sie dlugo o dzidziusia i mam nadzieje ze @ nie nadejdzie.dodam ze jest w 32 dc.a krzyz boli od okolo tygodnia....tylko boje sie zrobic test by znow sie nie rozczarowac...trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubels26
WITAM WSZYSTKICH.....tak sobie spokojnie czytam wasze wypowiedzi i zaczynam się cieszyc ale boje sie...bo jesli okaze sie ze moje objawy to zwykłe nadejscie miesiączki to znowu będę rozczarowana i bede miała troszkę żal do siebie no ale może przejdę do tematu....mam te same bóle krzyża lędzwiów i promieniuje na lewą nogę okropny ból jak by mnie coś tam rwało!....czułam to już jakiś półtorej tygodnia od ostatniego dnia miesiączki nawet chyba tydzien nie pamietam dokładnie....a musze rzec ze kochalismy sie z mężem w sumie po miesiączce przed nią i dużo po niej jak sie nie myle to dni płodne mialam od 27 kwietnia do teraz 6 maja i ostatnio ponowiliśmy próbę....nie wiem co mam myślec...w sumie nigdy przed miesiączką tak mnie krzyż nie bolał!....dodam jeszcze że mam straszne wzdęcia brzucha z piersiami norma chociaż dziś troszkę mnie zakuło a i jeszcze ta wilgotnośc w pochwie straszna mam wrażenie jakbym się zsiusiała..:)proszę mi doradzic bo moja psychika juz wysiada...tak bardzo pragne dziecka...a możę to mi się tylko tak wydaję?....błagam niech mi ktoś odpowie w miarę najszybciej dziekuję z góry..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×