Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia123

Ból na dole po prawej stronie brzucha???

Polecane posty

Gość kasia123

Od paru dni ma boli mnie brzuch po prawj stronie brzuch ale tak bardzo nisko.Boję sie co to może być, może jajniki.Od 2-m-cy staramy się o dzidzie, czy to może być z tego powodu?Czasami strasznie mi nie dobrze ale nie jestem w ciązy bo @ miałam 11 dni temu. Czy ktoś z was miał też coś podobnego??dzieki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogą być jajniki, bo jesteś w takiej fazie cyklu. Bierzesz jakieś leki stymulujące na tego dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia123
Nie biorę żadnych tabletek. Czyli te bóle jajników to normalne w takiej fazie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak może być
Na jajeczkowanie bolą jajniki i to normalne,ale po prawej stronie może być też wyrostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrostek boli tak bardziej na wysokości kości biodrowej. Jajniki tak bardziej przypominają ból przed okresem, bardziej w dole brzucha. Musisz to obserwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiu 123 a czy
nie mialas problemuw z piaskiem w moczu? Czasami jak schodzi to jest taki klujacy bol, moze trwac i kilka dni, zrob sobie badanie moczu albo usg, wykarze czy masz piasek.A doraznie nospa pomaga dziala rozkurczowo i jezeli to piasek szybcie zejdzie.Duzo pij wody niegazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej bedzie jak pojdziesz
do lekarza. Bo jesli to wyrostek, to jak najszybciej trzeba go operowac, zeby nie doszlo do zapalenia otrzewnej. Sprawdz czy bardziej boli cie gdy ugieta w kolanie noge podciagasz do gory. Albo bardziej boli nie podczas ucisniecia tego miejsca, tylko w momencie puszczenia. Jesli tak - natychmiast do chirurga. Natomiast jesli to nie wyrostek - to do ginekologa. Bo oprocz problemow z jajnikiem moze to byc jeszcze ciaza pozamaciczna i wtedy konieczne USG. Lepiej sie przebadac teraz niz pozniej miec klopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiu 123 idz koniecznie do
lekarza najlepiej ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasanowa26
Witam Cię Kasiu. Najlepiej wybierz sie do ginekologa. Nie chciałabym cię straszyć, ale ja tak miałam i właśnie ok 8-9 dni po @. Tyle że mnie bolało bardzo. Najpierw tak bardzo kłuło a póżniej miałam takie napady bólu. Jak już tak booolało to zaczęły mnie boleć plecy po tej samej stronie. Po tygodniu znowu zaczęłam krwawić. Pojechałam do szpitala. Powiedziano że to normalne bo środek cyklu. Za 2 dni miało się skończyć i tak się stało. ale na krótko. Po trzech dniach powtórka z rozrywki. Kolejny szpital itd... W czwartym zrobiono HCG bo mocz nic nie wykrywał. Wynik pozytywny.Tyle że CIĄŻA POZAMACICZNA. Kasiu idz do lekarza, mam nadzieję że to nie to ale lepiej się zbadaj. Może to torbiel na jajniku? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia123
ale mnie wystraszyliście, teraz to naprawdę się boje. Wyrostek już miałam wycięty.Miesiąc temu była u ginekologa i badał mnie. Powiedział że jest wszstko w porzadku, czy mimo tego moze być inaczej.Czy to mogą być jajniki lub ciąża pozamaciczna. Zaznaczam że teraz juz nic mnie boli, przestało. Mam iśc do gin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do lekarza pierwszego kontaktu, niech Cię obada i opuka ;) ew. da skierowanie na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta
Słuchaj mnie Kasiu uważnie!! Ostatnimi czasy bardzo mnie boli po prawej stronie na wysokości jajnika. Wyczułam tam równierz zgrubienie. Poszłam do lekarza gin, i zrobił mi USG. Okazałó się żże to torbiel na jajniku o wielkości 3 cm. Przepisał mi Steridil 30 ( Proszę o informacja na temat tego leku i jakie są objawy, dolegliwości itd). Jeszcze go nie biorę bo czekam na pierwszy dzień miesiączki. Moż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×