Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość owulkepytam

Ból okołoowulaycyjny, jak to jest u was?

Polecane posty

Gość owulkepytam

Czy któraś z was z monitoringu cyklu miała potwierdzenie, że owulacja np. z lewego jajnika, a ból czuła z prawej strony? Albo jakieś inne sytuacje? Podobno różnie z tym jest, mi się raz potwierdziło, że owulka z lewego i ból był po lewej stronie, no ale to akurat przypadkowe USG jamy brzusznej tuż przed owulacją się trafiło, nie monitoring cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przed bolalo podbrzusze i ba zmianę jajniki teraz jestem 4 dzień po owulacji i bol podbrzusza utrzymuję sie nadal szczególnie przy chodzeniu jakbym miała zaraz @ dostać a do tego jeszcze prawie dwa tyg. Jutro mam wizytę u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej co miesiąc masz takie bole az tyle dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie ten miesiąc jest pierwszym. Wczesniej miałam robione markery na jajniki ale badanie wyszlo nie takie bo zrobiłam je w czasie miesiączki ( nikt mi nie powiedzial ze w czasie @ sie tego nie robi ) pewnie jutro jak pójdę da mi znów skierowanie na badania no ze względu na prace nie miałam kiedy iść i jutro jest ten jedyny wolny dzień. Mam nadzieje że żadne guzy sie tam nie robią. Juz nawet nie myśl o ciąży bo juz za dużo tych rozczarowań teraz to tylko najgorsze myśli mam przez ten bol podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety nie mam bólu okołoowulacyjnego. Zdarzyło się to może 3-4 razy. Ale owulację i tak wiem kiedy mam, bo stosuję metodę objawowo-termiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×