Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ból po nacięciu krocza 10 tygodni po porodzie

Polecane posty

Gość gość

Witam minelo juz 10 tyg od porodu a ja nadal czuje bol w miejscu naciecia/ blizny. Bol jest odczuwalny przy dotyku , myciu , podcieraniu w wc, bielizna tez czasami drażni, nawet jak usiądę w jakiejś szerszej pozycji to tez mnie tam ciągnie. Rana jest wygojona ale wydaje mi się ze jestem po prostu zle zszyta i to dlatego. Za kilka dni.mam wizytę u giną. Czy któraś z was doświadczała bolu tak długo po porodzie? Czy jest możliwe ze mimo prawidłowego zszycia można jeszcze odczuwać taki bol po takim czasie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bolało kilka lat,gdy dłużej stałam, gdy miałam okres.itp. Z czasem minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedz. Troche mnie ona przeraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też bolało. Nie wiem czemu niektórych to aż tak dziwi, miałam kiedyś takie głębsze rozcięcie dłoni, również blizna potrafiła mnie ciągnąć tygodniami, a nawet później bywały okazje że czułam. Nie dziwiło mnie to jakoś, słyszy się owszem że połóg trwa sześć tygodni, ale jednak nacięcie czy pęknięcie to uszkodzenie tkanek, bywa że głębokie. Tak, odczuwałam jeszcze 10 tyg po porodzie, na nawet dłużej. Tzn nie stale i nie bardzo uciążliwy, ale tak jak wymieniasz, przy myciu, dotyku, czasem siadaniu- tak. Bielizna też czasem drażniła. A jeszcze miesiącami potrafiła nieprzyjemnie ciągnąć po/w trakcie stosunku albo np. przy rozciąganiu kiedy ćwiczyłam. Co nie zmienia faktu że owszem, mogłaś być źle zaszyta, ale teraz za wcześnie diagnozować, nie mówiąc o tym że wizytę kontrolną zapewne miałaś i lekarz "na oko" oceniał jak krocze wygląda, więc raczej w normie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie został tam czasem szew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×