Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabi.s.

ból w okolicy pępka w ciązy

Polecane posty

Gość gabi.s.

Witajcie jestem w 11 tyg ciąży, dzis cały dzień trzyma mnie lekki skurczyk w okolicy pępka i promieniuje na prawa stronę. co to może byc? i jeszcze jedno, czy w ciąży miałyście czesto propblem w rozróznieniu co dolega-pęcherz, jelita czy ucisk macicy, bo ja chyba juz nie rozrózn iam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi.s.
hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bol brzucha to normalka, czasami podobolewa i przestaje-macica si rozciaga, maluch sie rozpycha;) ja tez nie odroznialam co mnie bolalo:d A jajniki moga bolec bo maluch naciska na nie albo kopie. Nie panikuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi.s.
ale w dzisiątym tyg dzidzia ma może ze 2 cm, to jka moze kopać mnie w jajnik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 8 tc mialam 2cm dzidzie, wiec w 11 na pewno jest wieksza:) normalnie-przemieszcza sie i uderza. Ja np. mam silne bole jajnika jak mi sie bardzo siku chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok 2 cm w lewo oj pepka....jelitach....zastoje gazow....I nie tylko ...gazow. Mialam to samo ...dziwny Bol w okolicy pepka, zaczelam jesc zdrowo, wyprozniac sie regularnie I przeszlo ;) pozdrawiam /Sylwia (16 tydz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi.s.
no właśnie, może dieta... kurczę, jem ostatnio same zapychacze... ale cóż zdrowe mi nie smakuje. Tak myslałam, ze się zapchałam może? sweet maleńka ja w 9 tyg miałam 1,47 cm, liczę os dnia ostatniej miesiączki nie po zapłodnieniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli cos Cie bardzo boli to wez no-spe-nie zaszkodzi, a jesli sie niepokoisz-spytaj lekarza. Chociaz u mnie w 17 tc stwierdzila ze to tak wczesna ciaza ze mnie nie ma prawa nic bolec:D ale poptostu moja gin jest... dziwna;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi.s.
hehhe, przegłodzę się... jak się da, bo jak czuję głód to muszę bo i naczej mdłosci.... sweetmaleńka moja gin jak zobaczyłam mojego po 2 tyg od czasu kiedy był pęcherzykiem to krzyknęła: o jaki duży!! hehhe tylko ja chyba miałm króciutki cykl. Moze twoj faktycznie starszy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi.s.
fajne to, jak tak szybko rośnie to co się musi dziac z macicą.... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgbhnm,.
Ja miałam to samo i też promieniowało na prawą stronę. Nawet pytałam lekarza co to a on że "może się tak zdarzyć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi.s.
ja mam ciągły strach jak cos mi strzyknie, zaboli itp. poza tym, teraz przy pełnym pęcherzu mam inne odczucia jak z przed ciąży, teraz w nocy budze się dopiero z bolącym jak diabli pełnym pęcherzem,,, i potem nie mogę go opróżnic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa226
hej dziewczyny... mnie tez caly czas brzuch boli... i pempek czsem tak jakby ktos mi wbil igle;/ jestem w4tc6d.. ale w kwietniu poronilam (brak akcji serca) pierwsze malenstwo w pierwszym tyg kwietnia 11ponad tydzien... boje sie teraz tragicznie ze te bole znowu oznaczaja cos zlego... czy to normalne?? i czasem boli mnie macica jak na misiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi.s.
ja nie poroniłam, ale tez sie ciągle martwię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa226
tzn roznie boli.... czesto macica jak na @ ale nie zeby caly czas w dzien pare razy lub taki dluzsza chwile... zalodek tez mnie boli bo go tez czuje.. we wczesnijszej ciazy tez mnie bolal imialo byc niby oki i jak sie okazalo brak akcji serca... teraz przechodze koszmar... nie znioslabym powtorki.. bardziej lekarz mnie wystraszyl bo odrazu dal mi na podtrzymanie chormony, zakazak kompieli.. seksu..itp tylko mam lezec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi.s.
ojej współczuję, tylko leżec? ale dlaczego? mnie tez czasem pobolewał brzuch jak na miesiączkę, tak do 7-8 tyg, teraz bardzo rzadko lub pob olewa inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexa to co czyli twojej niuni nie zabiło w ogóle serce wtedy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa226
nie wiadomo czy zbilo czy nie poniewaz bylo zaniedbanie lekarza i wiedzac ze przed ciaza mialam problemy gine,,, nie zrobil odrazu usg tylko wyslalmnie na za miesiac i wtedy bylo zapozno(ale teraz zmienilam ginas)...no wlasnie nie wiem czemu lezec az do nastepnej wizyty... i do pierwszego usg... powiedzial mi lekarz ze bedziemy walczyc o malenstwo teraz ale sam sie obawia...bo wyniki badan histopatologiczne z przyczyny straty sa chormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja też tego roku poroniłam,teraz jestem w ciąży i też mam stresa.no musisz leżec aby wszystko się tam dobrze zawiązało a sex powoduje skurcze też tego nie robimy już dlugo:)ciepła kąpiel nie wskazana,a przede wszystkim natrętne myśli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bolało w okolicy pępka, jestem w 29tym tyg ciazy poszłam do mojego lekarza przebadał mnie i powiedział ze to przepuklina pępkowa - nie moge nic ciezkiego nosic niestety... a tez mysłałam ze dzidzia się moze zbyt mocno bawi lub ze mi sie wszystko rozciaga , okazało sie zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie te wczoraj w wieczorem po dość szybkim wstaniu a kanapy tak zabolał ten pępek, takie okropne pieczenie ze nie mogłam się zgiąć przeszło po chwili wizytę u lekarza mam we wtorek więc zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×