Odpowiedz na ten temat

bole brzucha po owulacji,ciaza?

• Josie28 2017.09.10 [23:22]
    Reni, nadzieja umiera ostatnia. Skoro nie ma jeszcze @ to wszystko możliwe. Ja sobie poczytałam trochę o kreseczkach, które pojawiają się po tak długim czasie i to chyba tylko takie odbarwienie. Kłucie jajników czuje praktycznie od owulacji. A od niedawna zdarzają się takie delikatne kłucia na środku. Temperatura rano utrzymuje się na poziomie 36.8-36.9 (przed owulacją 36.5) Piersi bolą jak cholera. Bolą i palą, a termin @ dopiero za tydzień. Oprócz tego żadnych symptomów typu mdłości lub krwawienia implantacyjne. Ciekawe czy coś z tego będzie... Tak bardzo bym chciała! Napisz jak tam u Ciebie po weekendzie. usmiech.gif
  • Zobacz także:

• gośćReni 2017.09.11 [09:49]
    Niestety to nie jest mój czassmutas.gif zrobiłam dziś test, co prawda z drugiego sikania, bo dopiero rano go kupiłam, no i oczywiście tylko jedna kreska. Podobno powinnam się cieszyć że okres mi się spóźnia bo owulacja była przesunięta i to oznacza że zawsze tyle samo trwa u mnie 2 faza cyklu, ale mi nie jest do śmiechu.
  • Martusia93 2017.09.13 [09:50]
    Hej dziewczyny wcziraj mialam 20 dc po przytulanku kuł mnie jajnik i byla krew wylecialo kawalek i byl na papierze ze sluzem jajnik mnie okolo godziny kuł co to moglo byc?
  • Martusia93 2017.09.13 [11:10]
    Hej dziewczyny wcziraj mialam 20 dc po przytulanku kuł mnie jajnik i byla krew wylecialo kawalek i byl na papierze ze sluzem jajnik mnie okolo godziny kuł co to moglo byc?
  • Josie28 2017.09.13 [13:21]
    Reni jakiś czas temu napisałam na forum i mój komentarz się nie dodał. Teraz dopiero się zorientowałam. No nic. Napisz co u Ciebie. Jakie nowinki?
  • Josie28 2017.09.13 [13:32]
    Dziwne to forum. Dopiero teraz mi się wszystko wyświetliło. Naczytałam się trochę o testach i podobno jednym wychodzi cienka kreska na kilka dni przed @ innym będąc w ciąży test nie wychodzi pozytywny nawet w pierwszym tygodniu po planowanej @. Różnie bywa. Ja mam nadzieje że zaliczam się do tych drugich. Bo moje testy wszystkie były negatywne. Ostatni robiłam jakieś 3 dni temu. Od tamtej pory nic. I chyba już dam sobie spokój z nimi do samej @. A u Was dziewczyny jakieś nowinki?
  • pati09215 2017.09.13 [16:22]
    ja mam dzis 14 dc pojawił sie sluz i wziełam dzis 1 tabletke chce zeby sie udało ...
  • gość Reni 2017.09.13 [17:48]
    Ja niestety dostalam @ test się nie pomylił smutas.gif dziś mam 2 dzień i wszystko od nowa. Przez to spóźnienie musiałam przełożyć wizytę u ginekologa a następna wizyta w październiku.
  • Josie28 2017.09.13 [18:27]
    Reni, nie poddajemy się. Mamy to szczęście, że co miesiąć dostajemy nową szansę usmiech.gif także głowa do góry usmiech.gif
    Pati, trzymam kciuki usmiech.gif Co to za tabletka ?
  • Martusia93 2017.09.14 [08:57]
    Glowa do gory dziewczyny tak musi byc widocznie;* ja jestem przeziebiona mam 22 dc dzis rano bylo mi slabo i mdlosci mialam ale to moze przeziebienie czekam jeszcze ttdzien do okresu wczirah tez kuł mni3 jajnik i podbrzusze moge cos wziac na to przeziebienie czy lepiej domiwymi sposobami zeby ewentualnej fasolce nie zaszkodzic
  • josie28 2017.09.14 [09:36]
    Dziewczyny, 2 ostatnie dni temperatura mierzona w środku rano 37st a dziś rano spadek do 36.7 czyli do temperatury którą miałam przed tym ostatnim wzrostem (temperatura podstawowa przed owulacją 36.5st). Wczoraj wieczorem miałam stan podgorączkowy (temp. pod pachą 37.1). Tak było wieczorem przez 3 godz może. Dziś Ok. Słyszałam że przed okresem jest wyraźny spadek temperatury ale przy zagnieżdżeniu również. Ciekawe co ten dwudniowy wzrost i spadek zwiastuje u mnie. Jakbyście to zinterpretowały?
  • Josie28 2017.09.14 [09:39]
    Martusia, poleceń herbatkę z miodem i wysmarować się amolem na noc. Ja z racji tego że jestem alergikiem leki staram się omijać z daleka. Zastępuje je właśnie amolem i zawsze pomaga.
  • Josie28 2017.09.14 [09:42]
    Dotąd jeszcze że ten delikatny spadek był dzisiaj a @ma przyjść dopiero 17 września
  • Martusia93 2017.09.14 [10:17]
    Pije herbatke z miodem i cytryna a na noc mleko z miodem ja @ dopiero 21 moze byc predzej bo zawsze cykle mam 26 dniowe ale ostatnii bylam w gorach i przesunelo sie na 28 jestem po poronieniu rok temu wiec pewnie jeszcze sie postaram oczko.gif ale nie zawracam s9bie tym glowy narzeczony mnie wspiera mowi tak bedzie musialo byc i sprobujemy w nowym miesiacu☺
  • gośćfarblos 2017.09.14 [17:40]
    Hej dziewczyny , dawno mnie nie bylo. W yym cyklu starań myślałam ze znowu sie nie udało. Od 4 dni zle sie czułam , bolał mnie prawy bok jakby ktos wbijal mi tam nóż... wczoraj zrobilam test bo piersi również bola ale nic nie wyszło. Dzis są dwa dni przed spodziewana @ ale w pracy zwymiotowalam i dostałam rozwolnienia... myslalam ze to oslabienie bo od czwartku zlapalo mnie przeziebienie ... siostra mowi zrob test ja jej na to , ze to bez sensu bo za wczesnie i na pewno nie jestem ... ale nie wytrzymałam i zrobilam ... i jestem w szoku ! Druga kreska wyszla rozowa jasna ale widoczna ! Jutro zrobie kolejny test usmiech.gif trzymajcie kciuki. Ja nadal nie wierzeusmiech.gif NId bylo mnie ostatnio ale trzymalam za Was kciuki usmiech.gif
  • gośćReni 2017.09.14 [17:50]
    Martusia na pewno nie zażywaj leków z kwasem askorbinowym i z ibuprofenem.
    Josie może to spadek implantacyjny?
    Farblos gratuluję i trzymam kciuki żeby sie ciąża pięknie rozwijała.
  • Martusia93 2017.09.14 [18:31]
    Nic nie biore oczko.gif juz lepiej sie czuje ale caly dzien pobolewa mnie raz na jakis czad podbrzusze i kuje w srodku ale to pewnie jakies wzdecia oczko.gif gratuluje
  • Martusia93 2017.09.14 [18:35]
    Goscfarblos ile dni cie wczesniej piersi zaczely bolec ja jestem tydzien orzed @ i nie bolą mam 22dc a mam 26 tylko w tamtym miesiacu byl 28 dniowy cykl ale 2 dni temu tak mnie kul jajnik i po prxytulanku mialam plamke krwi w brodziku przy myciu i sluz z niteczkami krwi nie wiem co to oczko.gif tak bym chciala zeby sie udalo
  • Josie28 2017.09.14 [18:43]
    Gośćfarblos gratulacje!!! Mam nadzieje, że niedługo do Ciebie dołączymy. Powiedz, czy ja dobrze zrozumiałam że wczorajszy test wyszedł nagabywany, a dzisiejszy 2 dni przed @ pozytywny?? Ja @ mam mieć 17, test robiłam wczoraj i wyszedł negatywny. Z racji tego, że się naczytałam ze innym już na 7-5 dni przed @ wychodziła blada kreska straciłam nadzieję. A tu się okazuje że z dnia na dzień może wszystko się zmienić. Chyba że źle zrozumiałam. Ja przez 3 ostatnie dni wieczorami mam stan podgorączkowy (dziś dodatkowo boli mnie głowa). Temperatura w środku rano obniżyla się z 37 do 36.7. Ale teraz mierze i jest 37.9. Do tego ból jajnika prawego, duszności i mega zmęczenie.
  • Josie28 2017.09.14 [18:48]
    Reni, chciałabym żeby to był spadek temperatury przy implantacji i wierzę, że tak jest. Zobaczymy co termometr pokaże jutro rano. Dzisiaj dałam sobie spokój z testowaniem. Chciałabym wytrzymać do 17ego. Zobaczymy czy się uda usmiech.gif
  • Martusia93 2017.09.15 [10:04]
    Ja wczoraj po pracy czulam klucie pulsacyjne albo chwilowe silne po srodku macicy nigdy takiego bolu nie mialam w dzien brzuch i krzyz bolał jak na @ a dopiero 21 powinna byc albo 19 a przeziebienie sie nasiliłosmutas.gif ale pewnie w ciazy nie jestem bo sucho tam i piersi nie boląsmutas.gif
  • gośćfarblos 2017.09.15 [17:07]
    Hej dziewczyny usmiech.gif dziś robiłam rano test i wyszła już mocniejsza kreska usmiech.gif opowiem jak to u mnie wyglądało. 22.08 miałam ostatni dzień miesiączki. z Mężem przytulałam się 28,08 i 30,08 a 01,09 miałam owulację usmiech.gif 03.01 odczuwałam mdłości. 02.01 na spotkaniu rodzinnym objadłam się i wieczorem wracając do domu było mi niedobrze, zapomniałam , że nie zażywałam kwasu jeszcze więc chciałam to zrobić ale zwymiotowałam wszystko i było ok już zaczynały mnie boleć piersi ale po bokach ale to mnie nie zdziwiło bo zawsze bolą no może jedyna różnica , że przeważnie zaczynają mnie boleć najpierw sutki. temperature mierze zawsze zawsze rano ale nie kazdego dnia i miałam cały czas 36,80 minimalnie wyzej albo niżej. 08,09 mąż zaraził mnie przeziębieniem bolało gardło później doszedł katar ale nie brałam leków zeby nie zaszkodzić, leczyłam się domowymi sposobami. 13.09 kusiło mnie żeby zrobić test chociaż byłam pewna, że na pewno nic nie wyjdzie. no i oczywiście nie wyszło Pomyślałam, że jeszcze 3 dni do okresu więc może nadzieja jest. Na nastepny dzień poszłam do pracy było wszystko ok, zjadłam śniadanie, poźniej wypiłam kawe i zaczęły się mdłości aż w końcu poleciałam i wszystko zwróciłam , siostra kazałą mi zrobić test, powiedziałam , że to bez sensu bo wczoraj robiłam a jest godzina już późna bo było po 16 no ale zrobiłam i oczom nie dowierzałam, zrobiłam po godzinie jeszcze jednej i to samo usmiech.gif dziś rano i już krecha mocniejsza. Ciągle dziś mi się przelewa w brzuchu i pobolewa jak przy okresie ale nie caly czas poboli z pareminut i poxnej spokoj i tak co jakiś czas usmiech.gif wyszło z moich obliczeń ze to 3 tydzien i 6 dzien usmiech.gif za 2 albo 3 tygodnie pójdę do lekarza usmiech.gif Dziękuję za miłe słowa :*
  • gośćfarblos 2017.09.15 [17:09]
    aaa i jeszcze pare dni temu miałąm bardzo mocny ból po prawej stronie tak jakby pod talią ... był na tyle mocny ze nie mogłam sięwyprostować albo głębszego wdechu wziąć . Złapało mnie to między 16 a 18 usmiech.gif Śluzu jak na razie nie mam ale moja siostra też go nie miałą usmiech.gif
  • Martusia93 2017.09.16 [08:10]
    Gratuluje;* u mnie chyba nic nie bedzue piersi nie bola moze przy dotyku delikatnie brzuch chwile bolał jak na @ ale ucichło zobaczymy 21 oczko.gif kolejny miejsiac przede mną;p
  • gośćfarblos 2017.09.16 [13:31]
    Martusia, dziękuję ale powiem Ci szczerze ja myślałam ze tez w tym miesiącu sie nie udalo. Wiec dopóki nie masz okresu nie wszystjo stracone. Mojej siostry tez nie bolaly piersi usmiech.gif dzis zmierzylam temp rano i mialam 36'80 wiec wcale nie mam powiekszonej jsiazkowo heh. Ale w nocy obudzil mnie bol brzucha ale trwal chwilke usmiech.gif mam tylko nadzieje , ze fasolka mocno sie zadomowi i nie bedzie chciała wyjść na swiaat przez te 9miesięcy. Do lekarza pójdę jednak wcześniej zeby dala mi juz skierowania na badania krwi itp usmiech.gif
  • Josie28 2017.09.16 [20:46]
    Hej dziewczyny, jutro planowo powinnam mieć @. Nie odnotowałam rano znacznego spadku temperatury - 36.7. Wiec cały czas jak po owulacji. Wieczorem temperatura 37.7. Bolą mnie piersi i po lewej stronie brzucha czuje ból ale takie jakby palenie. Wczoraj w nocy w podbrzuszu na środku czułam takie pulsowanie i ściąganie. Od 2 dni dalam sobie spokój z testowaniem bo wychodziły negatywne wiec nie miało to najmniejszego sensu. Miałam też taki delikatnie zabarwiony śluz. Ale naprawdę baaardzo delikatnie. Taki jaśniusieńki różowy czy tam pudrowy kolor. Co myślicie?
  • gośćReni 2017.09.16 [23:56]
    Josie28 zrób jutro test powinien już wyjść jeśli jesteś w ciąży. Koniecznie napisz jaki wynik ja mocno trzymam kciuki zeby były te dwie kreseczki!!!!!!!!
  • Josie28 2017.09.17 [07:21]
    Chyba nic z tego. Testu nie robiłam ale dziś temp. 37.5 więc przyjdzie @. No nic, próbujemy dalej usmiech.gif
  • Josie28 2017.09.17 [23:12]
    Przyszła @. Reni dołączam do Ciebie!!! Zaczynamy imprezę od nowa. Hihi. Nie poddajemy się usmiech.gif Ja już się umówiłam na 27 do ginekologa. Myślę, że spróbuję monitorować cykl. Jeszcze tego nie robiłam. Ciekawa jestem. Czy macie jakieś doświadczenie w temacie? Czy ginekolog przy staraniach proponuje jakieś "wspomagacze"?
  • gośćReni 2017.09.18 [00:00]
    Josie przykro mi liczyłam na to że Ci się udasmutas.gif ale widocznie tak ma być sama też sobie to tak tłumaczę. Ja mam wizytę u ginekologa 06.10, więc podobnie. Ciekawe co nam powie. Ostatnio bylam przed staraniami więc tylko zbadała i życzyła powodzenia no i kazała zażywać kwas foliowy. Teraz jak jej powiem że siódmy miesiąc się staram to może coś zaproponuje. Nie wiem jak to wygląda bo w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu w drugim cyklu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...