Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak bicia serduszka 6 tydz

Polecane posty

Gość gość

Witam jestem w ciąży 5t6d wczoraj byłam w szpitalu na badaniach ponieważ od początku mam silne bóle brzucha, na USG było echo zarodka i ciało zoltkowe ale brak bicia serca... Czy któraś z Pań tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze wczesny etap ciąży, nie ma jeszcze powodów do zmartwień. Na kolejnym usg już powinno być serce. Za ile następną wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jeszcze w 5 tyg nie 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes w 6 tyg a w 5 tyg. Ludzie... glupie babska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej jest w 6 tyg:) Autorko, to jeszcze wcześnie, u mnie w podobnym momencie był tylko pęcherzyk, a za 10 dni słuchaliśmy serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś głupia i radzę się dokształcić w temacie a dopiero potem wypowiadać. Autorka dobrze napisała. Jest w 6 tygodniu. A żeby usłyszeć serduszko autorko najlepiej jest pójść na badanie między 7 a 8 tygodniem. Masz jeszcze czas. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest 5 tydzień!!! Niech czeka jeszcze ok 20 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tu oczekiwać od tego narodu coś więcej, jak większość się kłóci, że 5t6d to piąty tydzień? Brak słów. Rozumiem, że skoro mamy rok 20xx to Waszym zdaniem żyjemy w 20. wieku teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest 5 tydzień!!! Niech czeka jeszcze ok 20 dni X Dlaczego 5?5 PEŁNYCH tygodni już skończyła, jutro kończy 6 pełnych tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy sie PELNE TYGODNIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzilam jak bylam w 38 tyg 5 dniu i jest napisane ze urodzilam w 38 tyg. Zapytajcie lekarzy a nie wprowadzacie w blad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna wizyta 8 listopada, lekarka powiedziała ze jestem w 6tygodniu, więc jestem głupim babskiem ? Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli nic nie przekręciłas to serduszko jest. Skoro napisałaś ze widać zarodek z echem to znaczy ze mu tam już stuka ale jest na tyle mały i wcześnie ze lekarz widzi to narazie tylko w postaci znienionego odbicia fal na usg a tylko zarodek z echem daje to odbicie ci rokuje na tętno słyszalne. Także niczym się nie martw. Echo to serce. Lekarze często nie mówią tego dokładnie bo na tym etapie może po prostu przestać bić ale jest. Na chwile obecna mogę ci powiedzieć ze jest serduszko bije ale nie wiadomo jak będzie dalej. Żebyś mnie złe nie zrozumiała w sensie nie wiadomo co dalej wynika z tego ze w każdej ciąży do końca 12 nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz się odczytałam ze echo płodu nie widoczne bez FHR-nie uwidoczniono przepraszam za przekręcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem cie tak. Idź prywatnie do luxmedu za 7 dni i będziesz miała pewność. Ja miałam taką samą sytuacje dziś jestem w 9 tc i dzieci na ma się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, że aż tak kłócicie się o ten 1 dzień... nie wierzę... Autorka zadała jedno konkretne pytanie. A wy jak przedszkolaki... Stare a głupie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak kto liczy, moja gin np wpisała mi 9t do karty ciąży a rzeczywiście byłam w 8t4d. Tak samo wszystkie aplikacje mi pokazują że jestem w 14t (13t5d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sobie liczyć te skończone bo inaczej człowiek się denerwuje się w 6tc jeszcze nie na bicia serca... U mnie było w właśnie w 6tc5d, czyli w SZÓSTYM tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w 6tc. Masz skończone 5 tygodni. Ja usłyszałam serduszko pod koniec 7 tc czyli 6t4d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się martwisz sprawdź betaHCG zrób dziś i za dwa dni ja robiłam prywatnie koszt jest banalny i pani mi powiedziała przy odbiorze , że przyrost jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam dokładnie 5t 2d i było jak u autorki. Byłam za wcześnie, teraz poszłabym dużo później. Następna wizytę 9t 2d i już malutki człowieczek z bijącym serduszkiem:) Kobiety się za szybko wybierają do ginekologa i potem niepotrzebnie panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres tydzień się spóźnia, a te już lecą do gina i serce chcą oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję lecieć do gina jeszcze na tydzień przed planowanym okresem. Na pewno już będzie wszystko widać! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy liczycie te tygodnie ciąży? Przecież 5 tygodni i sześć dni to znaczy pięć tygodni skończonych, szósty tydzień trwa. To jak wam się dziecko urodzi, to jak będziecie mu liczyć długość życia? Od urodzenia do skończenia roku jest pierwszy rok życia. Potem jak dziecko ma powiedzmy rok i 3 miesiące, to jest w drugim roku życia. Logiczne, prawda? A wy co? Dopiero jak skończy rok to powiecie, że jest w pierwszym roku życia? A wcześniej co było? Zerowy rok życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ginekolog tłumaczyła, że to jak z urodzinami. Rocznikowo mam np.30 lat, ale urodziny dopiero za miesiąc czyli mam skończone 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No, czyli masz skończone 29 lat, a trwa 30 rok Twojego życia. Od urodzenia do skończenia roku jest pierwszy rok życia, od skończenia roku do skończenia dwóch lat jest drugi rok życia, od skończenia dwóch lat do skończenia trzech trwa trzeci rok życia, od skończenia trzech lat do skończenia czterech trwa czwarty rok życia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×