Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc6

Brak okresu, infekcja pochwy, bóle podbrzusza, apetyt, zmeczenie

Polecane posty

Gość Gosc6

21 kwietnia powinnam dostać okres. Zamiast okresu pojawiła się infekcja pochwy i duzo białego śluzu. Około w polowie miesiąca poczułam mocne kucie lewego jajnika. Taki bol że ciężko się bylo wyprostować. Trwało to około 3 godziny i przeszło. Od czasu do czasu czuje bóle podbrzusza najczęściej wieczorem takie jak na okres, jednak okres nie przychodzi. Współżyje z chłopakiem co 2-3 dni bez zabezpieczenia od 3 lat. Jak m9zna się domyśleć- mamy jakiś problem z poczęciem maluszka. Dodam że zwiększył mi się apetyt i ciagle jestem zmęczona. Nie wiem czy to przez pracę czy coś się dzieje ze mną. Jak myślicie, jest szansa????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezwłocznie zrób test, ale nie są to swoiste objawy ciąży; może to być infekcja, a ta nieleczona może jeszcze bardziej utrudnić zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc6
Nic na sile. Może jeszcze poczekam na test żeby znowu się nie rozczarować. A ostatnio moje humorki nie dają odporu... infekcja sama przeszła. Wiem że koniecznie powinnam iść do ginekologa ale tak na szybko to się nie dostanę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze robisz, nie nakręcaj się bo rozczarowanie boli. Lepiej wziąć to na spokojnie. Poczekasz, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc6
Jest tutaj ktoś? Może miał ktoś podobny przypadek? Okresu nadal brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc6
Zrobiłam test. Pozytywny !!! Byłam dzisiaj u ginekologa i okazało się że to wczesna ciaza. Mam się pokazać za tydzień i może usłyszę echo serca o ile dobrze zrozumiałam wszystko. Mówiła że muszę teraz brać kwas foliowy. ;D nie mogę w to uwierzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzalena1
Do gosc6 A nie miałaś innych objawów? Pytam bo ja od pewnego czasu mam dziwne objawy trochę pobolewa mnie Podbrzusze czasem mdłości jestem zmęczona mam biała wydzieline i od wczoraj brak okresu i cały czas bym jadła. Poczekam jeszcze ale nie mogę się powstrzymać żeby zrobić test. Chociaż przy pierwszej ciąży miałam tyle objawów ciąży ze obcy ludzie wiedzieli że jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×