Odpowiedz na ten temat

Brak pokarmu po cesarce - pomocy

• dj ridooo 2009.11.02 [08:34]
    To jest poczatek trzeciej doby po cesarce. Wciaz nie mam pokarmu. Czy jest szansa ze jeszcze sie pojawi???

• dolby digital 2009.11.02 [08:36]
    tak, intensywnie pracuj laktatorem, mleko powinno się pojawić
  • ja dostałam na 5-ta dobe 2009.11.02 [08:37]
    w sumie jak tylko wrociłam ze szpitala do domu po kilku minutach usmiech.gif
  • u mnie sie nie pojawil 2009.11.02 [08:37]
    Ani za pierwszym razem ,ani za drugim . Pokilku dniach jakas ciecz sie pojawiala,ale bardziej przypominala wode niz pokarm. Odpuscilam. Karmilam dzieci butla.
  • dj ridooo 2009.11.02 [08:45]
    kilka kropel mi spływa - taka siara bardziej. Po ilu dniach probowania mozna stweirdzic ze nie ma juz szansy na pokarm?
  • ja dostalam na 5-ta dobe 2009.11.02 [08:49]
    wiesz ja sobie dalam spokuj po 4 dniach na nastepny sam sie pojawil tylko ze u mnie to bylo raczej zwiazane ze stresem ( jak twierdzi polozna)
  • nmk 2009.11.02 [08:50]
    sugeruję poradę LEKARSKĄ.. nie forum
  • dj ridooo 2009.11.02 [09:00]
    nmk - wsadz sobie gdziews taka rade.

Do lekarza tez ide. Chce sie dowiedziec czy inne kobiety po cesarce tez mialay takie problemy i jak sobie z tym poradzily.

Także daruj sobie tak.
  • Zespół Pataua 2009.11.02 [09:07]
    Kolejny przyklad ze cesarka nie jest normalnym porodem jezyk.gif

• nmk 2009.11.02 [09:07]
    na to pytanie tez lekarz odpowie jezyk.gifjezyk.gif
  • też nie miałam od razu 2009.11.02 [09:20]
    Jeszcze jedno!
    Musisz cały czas pić dużo wody min 1 butelkę dziennie!!!! Niegazowanej !!
    Najlepsza jest Nałęczowianka usmiech.gif
  • falea 2009.11.02 [09:23]
    Miałam podobnie, położne kazały często przystawiać i dużo pić, ok 2 l dziennie wody mineralnej. Zaczęłam karmić chyba po tygodniu.
    No i karmiłam córę przez rok usmiech.gif

• ngLka 2009.11.02 [09:43]
    1. W pierwszych trzech dobach nie ma mleka jako takiego, jest siara, czyli żółtawy płyn w bardzo małej ilości.2. Laktator na tym etapie nic nie da, jest a wcześnie3. Dziecku w tym wieku wystarczy niecałe 20 ml n jedno karmienie, czyli 4 łyżeczki od herbaty! A Ty wymagasz od piersi, by były naładowane na maksa oczko.gif Daj sobie czas. Przystawiaj i jeszcze raz przystawiaj.Sama jestem po cesarce, najpierw mi wmawiano, że nie mam pokarmu i muszę dokarmiać a potem się okazało, że TAKIE mam zastoje i piersi tryskały mlekiem, tylko nikomu nie chciało się dokładnie sprawdzić. miałam zatkane kanaliki.
  • NATADA 2009.11.02 [10:24]
    Ja rodziłam naturalnie i też nie miałam pokarmu,dopiero w czwartej dobie się pojawił,w szpitalu mi dokarmiały pielęgniarki butelką,i w domu już też musiałam ją dokarmiać,bo nigdy nie miałam tyle pokarmu,żeby mała była pojedzona.
  • klussseczka 2009.11.04 [18:43]
    up

• kasiulak 2009.11.04 [19:05]
    nie martw sie, ja jestem tez po cesarce...i karmiłam piersia 20 m-cy...pokarm tez nie pojawil sie od razu, na poczatku siara, małe ilości mleka, ale po 2 dniach nastapil nawał i juz samo poszło...nie martw sie bo to tez zaburza laktacje, przystawiaj czesto dziecko do piersi,a za nieługo zauwazysz rezultaty, musisz byc dzielna i cierpliwa...

• po cesarce 2009.11.04 [19:09]
    karmilam przez 3 dni, potem zaczela sie jazda-karmienie po 7 godzin bez przerwy bo prawdopodobnie zanikla siara a pokarmu nie bylo. Maly dostal w koncu butelke a ja sciagalam pokarm przez 2 miesiace i pomimo nabrzmialych piersi maksymalnie doszlam do 12 ml, czesciej 5 ml.

Ale kazda kobieta jest inna, jedna bedzie miala pokarm po cesarce bez problemu, inna nie
  • rady położnej 2009.11.05 [19:53]
    -dużo pić
    -często dziecko do piersi przystawiać (ssanie piersi przez dziecko-nawet pustej-pobudza produkcję mleka )
    -jeśli zaczniesz dokarmiać butelką to może się zdarzyć,że dziecko pójdzie "na łatwiznę" i chętniej będzie ssało butelkę niż pierś.
    Przy piersi dzidzia musi się więcej napracować.usmiech.gif
    -można kupić herbatki ziołowe mlekopędne w aptece.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...