Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dj ridooo

Brak pokarmu po cesarce - pomocy

Polecane posty

To jest poczatek trzeciej doby po cesarce. Wciaz nie mam pokarmu. Czy jest szansa ze jeszcze sie pojawi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolby digital
tak, intensywnie pracuj laktatorem, mleko powinno się pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostałam na 5-ta dobe
w sumie jak tylko wrociłam ze szpitala do domu po kilku minutach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie sie nie pojawil
Ani za pierwszym razem ,ani za drugim . Pokilku dniach jakas ciecz sie pojawiala,ale bardziej przypominala wode niz pokarm. Odpuscilam. Karmilam dzieci butla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka kropel mi spływa - taka siara bardziej. Po ilu dniach probowania mozna stweirdzic ze nie ma juz szansy na pokarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostalam na 5-ta dobe
wiesz ja sobie dalam spokuj po 4 dniach na nastepny sam sie pojawil tylko ze u mnie to bylo raczej zwiazane ze stresem ( jak twierdzi polozna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmk
sugeruję poradę LEKARSKĄ.. nie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nmk - wsadz sobie gdziews taka rade. Do lekarza tez ide. Chce sie dowiedziec czy inne kobiety po cesarce tez mialay takie problemy i jak sobie z tym poradzily. Także daruj sobie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Pataua
Kolejny przyklad ze cesarka nie jest normalnym porodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmk
na to pytanie tez lekarz odpowie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie miałam od razu
Jeszcze jedno! Musisz cały czas pić dużo wody min 1 butelkę dziennie!!!! Niegazowanej !! Najlepsza jest Nałęczowianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobnie, położne kazały często przystawiać i dużo pić, ok 2 l dziennie wody mineralnej. Zaczęłam karmić chyba po tygodniu. No i karmiłam córę przez rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. W pierwszych trzech dobach nie ma mleka jako takiego, jest siara, czyli żółtawy płyn w bardzo małej ilości.2. Laktator na tym etapie nic nie da, jest a wcześnie3. Dziecku w tym wieku wystarczy niecałe 20 ml n jedno karmienie, czyli 4 łyżeczki od herbaty! A Ty wymagasz od piersi, by były naładowane na maksa ;)Daj sobie czas. Przystawiaj i jeszcze raz przystawiaj.Sama jestem po cesarce, najpierw mi wmawiano, że nie mam pokarmu i muszę dokarmiać a potem się okazało, że TAKIE mam zastoje i piersi tryskały mlekiem, tylko nikomu nie chciało się dokładnie sprawdzić. miałam zatkane kanaliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam naturalnie i też nie miałam pokarmu,dopiero w czwartej dobie się pojawił,w szpitalu mi dokarmiały pielęgniarki butelką,i w domu już też musiałam ją dokarmiać,bo nigdy nie miałam tyle pokarmu,żeby mała była pojedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, ja jestem tez po cesarce...i karmiłam piersia 20 m-cy...pokarm tez nie pojawil sie od razu, na poczatku siara, małe ilości mleka, ale po 2 dniach nastapil nawał i juz samo poszło...nie martw sie bo to tez zaburza laktacje, przystawiaj czesto dziecko do piersi,a za nieługo zauwazysz rezultaty, musisz byc dzielna i cierpliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cesarce
karmilam przez 3 dni, potem zaczela sie jazda-karmienie po 7 godzin bez przerwy bo prawdopodobnie zanikla siara a pokarmu nie bylo. Maly dostal w koncu butelke a ja sciagalam pokarm przez 2 miesiace i pomimo nabrzmialych piersi maksymalnie doszlam do 12 ml, czesciej 5 ml. Ale kazda kobieta jest inna, jedna bedzie miala pokarm po cesarce bez problemu, inna nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rady położnej
-dużo pić -często dziecko do piersi przystawiać (ssanie piersi przez dziecko-nawet pustej-pobudza produkcję mleka ) -jeśli zaczniesz dokarmiać butelką to może się zdarzyć,że dziecko pójdzie "na łatwiznę" i chętniej będzie ssało butelkę niż pierś. Przy piersi dzidzia musi się więcej napracować.:-) -można kupić herbatki ziołowe mlekopędne w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×