Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bratowa męża jest zazdrosna, bo teściowie bardziej lubią mnie

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio już nawet powiedziała mi to wprost, bo dostałam od teściów dość drogi prezent urodzinowy (wart kilka tys. złotych), uważa, że moje dziecko dostaje od dziadków więcej niż jej dwójka i nazwała mnie żmiją, która wiedziała jak się dobrze wżenić. Zrobiło mi się bardzo przykro, przecież to nie moja wina, że teściowie wolą mnie. Ta dziewczyna jest strasznie wulgarna i prostacka w swoim zachowaniu, bardzo lubi imprezować. Z jej męża też jest niezły gagatek, mąż nie raz mi opowiadał jak matka i ojciec po kilka dni P. szukali, bo znikał, żeby pić. Trafił swój na swego, a że teściowa zawsze była pełna nadziei, że jej najstarszy synek się opamięta dzięki odpowiedniej kobiecie, to po prostu nie może polubić tej dziewczyny. Co do jej dzieci to owszem dostają skromniejsze prezenty z okazji świąt czy urodzin, ale tylko dlatego, że teściowie cały czas muszą im pomagać finansowo. Przecież to oczywiste, że mając za synowe niezaradną latawicę i kobietę, która pracuje i dba o dom, będzie bardziej lubiło się tę drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze ich dzieci dostaja skromne prezenty, a twoje drogie, to jest chamstwo ze strony tesciow. Co za podli ludzie, co dzieci winne. Przeciez to widza i czuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chamskie, a sprawiedliwe. Teściowie muszą te dzieci ubierać i żywić, więc tak postanowili. Zresztą to nie jest tak, że oni dostają kolorowanki, a moje dziecko klocki. Ich prezenty są warte ok. 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego że im kupują ubrania i inne rzeczy? Prezenty nie powinny być skromniejsze bo dziecko to widzi i odczuwa. Co do bratowej to ok, ale wnuki powinny wszystkie dostawać prezenty równej wartości, zamiast tobie kupować coś za kilka tysięcy to te dzieciaki powinny dostać takie same prezenty jak twoje i ty gdybyś była w porządku człowiekiem sama byś ten pomysł podsunęła, ale nie jesteś, jesteś kimś strasznie zakompleksionym, bo nie wiem czy ty się tutaj żalisz czy chwalisz szukasz akceptacji? Przytaknięcia? Czy fanfarów na twoja cześć o pani najporządniejsza domu?:) Ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włazisz w dupę teściowej i jeszcze się tym chwalisz i uważasz że zasługujesz na prezent warty kilka tysięcy więcej niż własne wnuki teściowej, co za zadufana w sobie paniusia. Jesteś zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko sama widzisz już się zlatują zazdrosne kwoczyska . Tu siedzą w większości takie, co są na łasce teściów i zakładają tematy "moja teściowa to suka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO i to kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorko sama widzisz już się zlatują zazdrosne kwoczyska . Tu siedzą w większości takie, co są na łasce teściów i zakładają tematy "moja teściowa to suka" smiech.gif xx Nie jestem na niczyjej łasce:) Ale też uważam, że to niesprawiedliwe co do wnuków mi by było ich szkoda, one nie są nieczemu winne. Autorka jest jakby z deka zapatrzona w siebie i swoje dzieci. Nie znamy tak na prawdę jej bratowej i nie wiem co ona ma na myśli mówiąc że to latawica. Moze tamci po prostu sa młodzi i rozrywkowi i towarzyscy a autorka grzecznie wieczorami szydełkuje, zmawia pacierz i układa się do snu kładąc rączki na kołderce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko sama widzisz już się zlatują zazdrosne kwoczyska . Tu siedzą w większości takie, co są na łasce teściów i zakładają tematy "moja teściowa to suka" xxx Święte słowa, to jest kafe autorko nic tutaj nie usłyszysz pozytywnego ani mądrego. Ja nie jestem jeszcze żoną dzieci nie mam mieszkam sama nie z rodzicami więc ci napiszę tylko tyle. Dorosłą kobieta nie szuka odpowiedzi na podrzędnych portalach społecznościowych, nie szuka usprawiedliwienia dla swoich czynów nie pyta o radę obcych ludzi wszak nie potrzebuje rozgrzeszenia u obcych i często wulgarnych ludzi w internecie. Dorosła kobieta siada z cala rodzina przy stole w salonie i rozwiązuje konflikt jawnie i sprawiedliwie dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:41 co mam na myśli? Ja jestem jeszcze młodsza niż druga synowa i nie szydełkuję, tylko normalnie żyję, nie jestem też perfekcyjną panią domu. Jeżeli bycie rozrywkowym objawia się tak, że od małego tygodniami podrzuca się dzieci różnym ludziom byle tylko móc pić. Ich starszy syn miał rok, młodszy miesiąc, było lato, a oni podrzucili nam ich na jeden wieczór, a wrócili po trzech dniach. Nie mieliśmy dla nich jedzenia, ubran, pieluch. Nic. To jest rozrywka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc do kogo ona powinna mieć pretensje, że teściowie jej nie lubią? Chyba nie do mnie, tylko do siebie samej i ewentualnie swojego męża. Nie wiem w kogo ten facet się wdał, normalnie czarna owca. I jeszcze ma dziecko nieslubne, którym się nie interesuje i teściowie płacą na nie alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Dzieci moich dzieci traktuje jednakowo.Nie robie wyróżnień.Synową i zięcia tak samo szanuję.Nie znoszę wazeliniarstwa,lecz życzliwość i szczerość.Widzę że ty włazisz w d**e tesciowej dla zysku.Oczekujesz akceptacji na forum?!😠 W/g mnie jesteś wredna i żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ja napisałam, że włażę teściowej w tyłek :D ? I to jeszcze dla zysku :P ? Hahaha :D. Bo dostałam taki piękny prezent na 30 urodziny ? Choćby mi dała kartkę z życzeniami albo tylko złożyła życzenia byłabym jej wdzięczna, bo to wspaniała kobieta, która dała mi wspaniałego męża. Oczywiście ma swoje wady, bo ma.je każdy, ale jest przy tym tak ciepłą i kochaną osoba, ze nie da sie jej nie lubic. Rozumiem, że tu normą jest psioczenie na teściową nawet za niewłaściwe spojrzenie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:53 umiesz czytać ? Schizofrenia na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, chwalisz się jakaś ty cudowna?, jak przy tobie skaczą? I ty i tobie specjalnie z małej litery pisałam, aby bardziej ci się nie pomieszało w głowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkich się lubi, jakaś tępa ta bratowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×