Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karafffka

Brązowe końcówki paluszków niemowlaka

Polecane posty

Gość karafffka

Dziewczyny, odkryłam u mojego 1,5 miesięcznego synka zabrązowione końcówki na paluszkach rąk. Lekarz nie wie co to jest. Czy któraś też to przechodziła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Powiem Ci tak... Moja mała ma teraz 8tyg. Kiedy po raz pierwszy zjawiliśmy się u naszego pediatry wykrył,że nasza córeczka ma szmer nad lewą komorą serca:( Ale... Powiedział,że jezeli to nie zniknie do 2m-ca jej zycia potrzebna będzie wizyta u kardiologa,poniewaz mała ma najprawdopodobniej wadę serca. Ostatnio wypytywał mnie czy nie zauważyłam u niej sino-brazowych paluszków:(:(:( Znajdz może lepiej jakiegos dobrego pediatrę.Niech zbada maleństwo pod tym kontem.Tzn.niech wsłucha się w serce.Nie życzę oczywiście źle,ale na wszelki wypadek lepiej udać się do dwóch lekarzy. My teraz dostaniemy skierowanie na badanie serduszka do kardiologa.Mała będzie miała robione echo serca.Mam nadzieje,że wszystko wyjdzie dobrze i skończy się na naszym strachu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafffka
Boże ... no to kapitalnie :( Dzięki ktośka, zabieram małego do innego pediatry, niech to sprawdzi. Dziękuję raz jeszcze, pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
Mój 3 mies syn ma końcówki palców u rąk ciemniejsze, pediatra nie wie skąd. Co u was sie okazalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy z krazeniem. To raczej coś powaznego. Paluszki powinny być w rownym kolorze. Kardiolog jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak się okazało u Twojego dziecka? Chodzi mi o kogoś kto tak miał. Zauważyłam to pond 1,5 miesiaca temu, palce nie są sine, są brązowe od strony pazokcia, same końcówki (bez paznokci) Nie ma żadnych niepokojących objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dokladnie to samo u coreczki. Cos sie wyjasnilo? A moze samo przeszlo z czasem? Dajcie znac proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prawdopodobne, ze to problemy z krazeniem. Jak najszybciej do lekarza. My niestety tutaj raczej nic nie podpowiemy a watek taki stary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
Teraz syn ma 11 miesięcy, nic mu nie jest. Przebadałam dokładnie morfologia, mocz, echo serca itp. - wszystko ok. Byłam u dermatologa, powiedział, że to fizjologiczne. Podkreślam, że syn miał brązowe koncówki palców u dłoni i stóp. Paznokcie były w normie. Teraz już tego nie widać, samo zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.. moja córka 3 miesiące też ma brązowe paluszki około paznokci. Równo paliczki. Szmeru nad sercem nie ma. Ale ma od 2 miesięcy sine znamię naczyniaka płaskiego powierzchownego na nóżce. Trochę wystraszyłam się Waszymi wpisami Kardiolog dopiero w październiku bo dermatolog wiedział co z nogą.... może pójdę z paluszkami. Jakie diagnozy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez przesady, brązowe to nie sine wy to potraficie każdą chorobę wirtualnie zdiagnozować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×