Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brzydkie sianowate włosy jak poprawic ich wyglad

Polecane posty

Gość gość

help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam takie, niestety, dwa lata bez farb, suszarek, prostownicy i ścięcie do ramion, a potem podcinanie. Zostało mi ostatnie 7 cm do ścięcia. Olejowanie, odżywki, maski, naturalne maseczki nic nie dawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostować końcówki codziennie. Ja tak robię i mam po pas. Nie dzieje się nic złego od prostowania końcówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co 2 dni myje włosy nakladam odzywke i 2 razy w tyg. maske z gliskure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie z jakiego powodu takie są? Co z nimi.robisz? Jak dbasz? Czym farbujesz? Jakie są naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie same. Dla mnie takie włosy to tragedia. Bez prostownicy ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proatowanie to najgłupsze co możesz zrobić. Może po prostu zmień fryzurę...i skróć o te 7 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farbuje raz na jakis czas sama w domu.Na zekoladowy braz. Do fryzjera wogole nie chodze.Sama sobie w domu koncowki podcinam. Myje co 2 dni.Szampon, odzywka i 2 razy w tyg. maska na włosy. Uzywam tez kreatyny w plynie.Nie susze suszarka nie prostuje.Czesze sie ciagle w kitke lub kok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostowanie jest najgorsze Twoim zdaniem?? A znasz taką aktorkę Annę Romantowską? Pokazałabyś się gdzieś z takimi włosami?? Bo ja nigdy w życiu. Bez prostowania ani rusz, jak sie ma taki rodzaj włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje włosy są ogólnie cienkie i jak u nasady szybko się przetłuszczaja tak końcówki siano. Muszę prostować. Natomiast jak pisałam wcześniej mi np.pogarszalo się to siano coraz bardziej i postanowiłam odchowac nowe. Zostało 7 cm. Nie wiem jak u autorki, skąd ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma fryzjerka.Powiedziala mi ze mam duzo wlosow z tym ze sa bardzo cienkie.Pamietam jak bylam dzieckiem mama czesto mi obcinala wlosy z mysla ze" czeste scinanie spowoduje ze wlosy stana sie gestsze" tak sie nie stalo.od lat wiaze wlosy.Wogole nie nosze rozpuszczonych. Bo np. umyje wlosy nawet wyprostuje czy zrobie na szczotke( bardzo rzadko) to i tak po 1-2 h sa opropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wlasnie takie wlosy jak ma Anna Romantowska podobaja :) Nie uzywamprostownicy, suszarki sporadycznie. Mam grube, niskoporowate wlosy, ktore tez potrafia kazdy w inna strone sterczec :P Autorko przezuc sie na kosmetyki eko, nie myj wlosow marketowymi syfami z SLSem,glikolami i tanimi wypelniaczami. Przestan uzywac prostownicy , ogrnicz suszarke. Znajdz sobie blogi o pielegnacji wlosow,nawet na youtube sa tutoriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo cienkie włosy są łamliwe, w tym problem. Jeśli są ewidentnie zniszczone, żadne cud nie pomogą. Wiem, bo przerobilam wszystko i niestety, tylko cięcie, a dopiero potem pielęgnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plecam szampon przeniczno owsianych bądź balsam do włosów z betulina. Z sylveco. Świetny. Do tego nie używaj masek chemicznych. Myślę że jajko żółtko i awokado dobrze zrobi. Miałam takie same jak ty tylko ze kręcone czyli były jak siano. Pomogło mi olejowanie i rzadsze mycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przetluszczaja mi sie szybko.2 dni i musze myc. probowalam zoltko ale nie sluzy mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj osób, które mają grube włosy. Olejowanie obciąża takie włosy jak nasze. Żółtko nic nie daje. Po prostu cienkie włosy są delikatne. Ja też muszę często myć. Odżywki tylko obciążają i naprawdę musiałam sporo nagimnastykowac się żeby znaleźć jakąś ok. Oczywiście tylko takie do splukiwania. Próbowałam wszystkiego. Obecnie po prostu regularnie pozbywam się przesuszonych. Nie wiem co będzie później z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakbym miala chodzic z takim sianem to jyz bym wolala sciać na krótko. Mam taka dziewczyne w pracy,siano na łbie,ciagle spięte a i tak widac było ze siano. No i pewnego dnia przyszla do pracy odmieniona,czyli wkurzyla sie i scięła i teraz naprawde wyglada slicznie,wlosy rosna jej zdrowiutkie,a nie taki skołtuniony ogonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadmowa
szczerze polecam mleczko hmilk z organicznewlosy.pl Ja byłam zrozpaczona moim stanem włosów - siano, szorstkie i łamliwe. Efekt mleczka jest boski, nareszcie mam włosy a nie szopę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keratynowe prostowanie włosów, ale nie w domu, a u fryzjera, który pracuje na preparatach dobrych firm. Ja robię już około dwóch lat, po pierwszej keratynie rozpłakałam się ze szczęścia :P Po szopie nie ma śladu, nie pamiętam gdzie leży moja prostownica, deszcz mi nie straszny. Żałuję, że tak późno dałam się namówić, bo się naczytałam głupot, że to niszczy włosy - a guzik prawda, w życiu takich pięknych, długich, lśniących, pięknie układających się i bezproblemowych włosów nie miałam. Teraz pielęgnacja to bajka - myję (specjalne szampony, odżywki), suszę (koniecznie) i mogę wychodzić :) Jak już jesteś bardzo zdesperowana to radzę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka22
Boje się troche keratyny, slyszalam rozne w opinie. Na moja czupryne bez blasku pomogl seboradin z nafta kosmetyczna. Wlosy wygladaja na duzo bardziej odzywione i silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po keratynie super efekt. Mam male niemowle, wiec cieszylam sie jak glupia, ze umyje wlosy, wysusze i bedzie pieknie. Coz, efekt u mnie utrzymal sie zaledwie miesiac... Kasa wyrzucona w bloto. To, jak dlugo wlosy beda super po keratynie zalezy tez od rodzaju wlosow. Nie wiem, dlaczego, ale w deszczowy dzien i tak wlosy mi sie wykrecaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie słyszałam że efekt krótkotrwały, a trochę to jednak kosztuje. lepiej postawić na regularne stosowanie dobrego szamponu. sama polecam Szampon franciszkański ten z nowoczesneziola.pl Ma fajny bogaty sklad i przyjemny zapach, a najważniejsze że nadje się do codziennego mycia włosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaRozalia
u mnie kumpela z pracy polecała seboradin fitocell i efekt u niej mega mi się podoba. kiedyś miala takie właśnie sianowate, a teraz wyglądają na dużo mocniejsze zdrowsze i z ładnym połyskiem :) www.seboradin.pl/pl/4-seboradin-fitocell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mountain2
też miałam sianowate, ale od paru miesięcy używam linii bio kosmetyków z greatlengths.pl i efekt samą mnie zaskoczył pozytywnie. bardzo lubię np odżywkę 60 sekund Great Lengths. Świetna i szybka regeneracja np przed karnawałową imprezą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla1234
Ja bym Ci poleciła zastosować kosmetyki od Great Lentghs. To są naprawdę profesjonalne kosmetyki, dzięki którym włosy odzyskują swój dawny wygląd, blask i w ogóle są mega. Zresztą co się dziwić, jak Great Lengths to profesjonalny salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się dzidziolkiem zajmij a nie włosami się przejmujesz. Po co ci ładne włosy?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×