Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bulgaria Sloneczny Brzeg w czerwcu bylyscie mamy ?

Polecane posty

Gość gość

Polecacie ? Czy na plazy jest czysto czy Bulgarzy sa ogolnie ok ? Zawsze jezdzilam do Grecji i nie bylo mo dane odwiedzic Bulgarie dlatego pytam. Mam synka 4 letniego. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka jeździ co roku z dziecmi i sobie chwali, my też się może wybierzemy w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylismy pare lat temu, wlasnie pod koniec czerwca. Pogoda byla fajne, bulgarzy super. W naszym hotelu bylo sporo atrakcji, klub dla dzieci, wieczorem przedstawienia, wycieczki. Bardzo udane wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Nessebarze (blisko Słonecznego Brzegu) 2 tygodnie w drugiej połowie czerwca i ten drugi tydzień był już bardzo ciepły. Padało podczas urlopu raz, pogoda rewelacja. Plaże ładne, morze to taki ciepły Bałtyk. Egzotyczne na pewno nie jest, ale pogoda gwarantowana, dobre owoce i warzywa, woda ciepła, aquaparki, tanie jedzenie na mieście, dobre i niedrogie piwko. Słoneczny Brzeg bardzo imprezowy, według mnie sąsiednie miejscowości bardziej nadają się dla rodzin z dziećmi ale co kto lubi. Byłam też obok Warny we wrześniu i tam już było chłodno i brudnej. Ogólnie polecam, najbardziej przeszkadza wszechobecne palenie papierosów, taki PRL ;)ale krótki lot i raczej bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie polecacie hotele te 3 gwiazdki czy raczej min 4 ? jakie jest jedzenie czy cos podobnego do greckiego polskiego ? czy maja zupy ? pytam ze wzgledu na mojego synka. czy jest tanio drogo na miescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokiojnie.....my bylismy z dziecmi 3i5lat.bylo super-jedzenie smaczne,zupy tez byly,platki ,mleko -my bylismy w 4*-trakia plaza. bardzo milo wspominamy i jeszcze sie kiedys wybierzemy jak najmlodszy braciszek podrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy mowia ze Bulgaria to wypas w porownaniu z polskim morzem i np niektorymi standardami hoteli w Grecji. Zgadzacie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę od 15 do 30 czerwca i nie mogę się doczekać:). Rok temu byłam w Pl i obiecałam sobie, że nigdy więcej! Chyba, że jako druga opcja, oprócz, ale nie jako główna atrakcja wakacji. Na termin czerwcowy się skusiłam, bo syn kończy w lipcu dwa lata i opcja samolotowa byłaby droższa, no i początek sezonu, więc też trochę taniej. Zaoszczędzone pieniądze wydam na wypożyczenie samochodu. Wczasy rezerwowałam w październiku, i o dziwo jest taniej niż obecnie, zgodnie z reklamą first minut:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Tobie Chorwację, byłam tam klika razy. Bardzo mi się tam podobało. Ciepło, czysto i tanio. Noclegi w Chorwacji znalazłam na http://otochorwacja.pl/ mają tam dużo ciekawych ofert. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria459
Byłam w zeszłym roku, bo znajomi polecali :) Wsiedliśmy w samochód, zarezerwowaliśmy sobie apartament na Bookaparcie i było bardzo miło, ja jestem bardzo zadowolona i chętnie tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelsey7
My chyba jedziemy w tym roku do Bułgarii, ostatnio przeglądałam kwatery na bookaparcie, ale nie mogłam się zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xholly
My podobnie, w tym roku jedziemy do Bułgarii. Też rezerwowaliśmy kwaterę na Bookaparcie i mam nadzieję, że będzie przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×