Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amamanndaaa foxxxxx

Buty firmy " clarks".Opinie.

Polecane posty

Gość amamanndaaa foxxxxx

chodzi mi o buty dla dziewczyni- lakierowane czarne.ogolnie takie buty eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Clarks to buty bardzo dobrej jakości- wygodne wytrzymałe itd Cała nasza 3 kupuje od kilku lat buty tylko u nich i raczej narzekać nie mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia216
bardzo dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam chłopięce i są super
Nie wiem jak kolekcja dla dziewczynek ale chyba raczej poziom jakości powinien być taki sam. ja mam kolejny raz zamszowe półbuty dla syna i jestem zadowolona. na lato miałam też sandały i się sprawdziły. w sumie clarksy kupuję małemu od zeszłej wiosny. i tak jak np dużo droższe geoxy były bardzo zniszczone,tak po tych nie widać że syn w nich chodził-a cena w outlecie płacę średnio 69zł za parę, a geoxy od 149 w promocji do 249zł normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
przynam sie. ja dzis kupilam w idealnym stanie balerinki lakierowane w lumeksie za 2zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
takie same jak na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamanndaaa foxxxxx
1 raz kupilam swojej corce buty w lumpeksie. i tak mialam zamiar kupic jej jakies balerinki. ale te tak mi sie spodobaly i tak w idealnym stanie sa. ze szkoda byloby ich nie kupic. a corce sie podobaja bo swieca.maja 3 swiatleka na podeszwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się akurat na Clarksa częściowo obraziłam, kupiłam córce też eleganckie buty (nielakierowane) dwa razy ponosiła i już czubki starte, być może jest sens dla starszych dziewczynek, ale moja urwiska szorowała w nich po podłodze, cyk i już, więc nie kupuję tam żadnych butów do sukienki, natomiast z 'adidasów' byłam zadowolna - pożyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
jeśli chcecie kupić buty Clarks w promocyjnej cenie, to zaglądajcie od 9 października na Złote Wyprzedaże - od wtedy będzie można kupić te buty w bardzo korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra marka, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, nigdy mi się nie zdarzyło, żebym musiała Clakrsy reklamować. Jeśli lubicie te buciki, to zachęcam do zakupów w autoryzowanym sklepie internetowym http://clarksonline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym sklepie clarksonline.pl na pewno kupisz w lepszej cenie niż w stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądałam ofertę tego sklepu Clarksonline.pl i faktycznie ceny bardzo atrakcyjne jak na tę markę. Ogólnie buty clarksa oceniam na piątkę - są wygodne i dobre jakościowo. Niektóre modele nie przypadają mi do gustu, ale zwykle w każdej kolekcji znajduję co najmniej kilka ładnych par :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie www.clarksonline.pl teraz przecena do 50% i przesyłka za free - wyprzedaż, yuppi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam kilka razy zakupy w tym sklepie Clarksonline.pl i mogę polecić, faktycznie nieraz mają duże obniżki. A buty clarks są moim zdaniem jedną z najporządniejszych marek, no i bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez je lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzalam do tego sklepu Clarksonline i.. sorry , ale te ceny to nie jest ZADNA WYPRZEDAZ !:D To normalna, regularna cena w wiekszosci przypadków :D Mieszkam w ROI i cena okolo 50 euro za pare butow z Clarksa to normalka:) Wyprzedaz to bedzie od 26 grudnia,przez 2 tygodnie :) Wyprzedaz jest wtedy gdy buty z 80 euro sa przecenione na 30 :D A firma jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberowy
Polecam tą firmę, od 4 lat jest to główne miejsce gdzie kupujemy buty. Jakość odpowiednia do ceny, żadnych problemów w przypadku reklamacji i zwrotu(co najważniejsze rzadko się zdarzały). Osobiście zwracam uwagę na to gdzie są wyprodukowane, w przypadku butów z Wietnamu jakość jest naprawdę ponad przeciętna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty clarks za granicą są tańsze, więc nie porównuj tych cen, jeśli mieszkasz za granicą. Proszę, zanim się wypowiesz, pójdź do jakiejś polskiej galerii handlowej i zobacz, ile kosztuje para butów clarks - za 50euro (oczywiście po przeliczeniu na pln) nie kupisz tam butów dla siebie. Za 239, 229 - owczem, ale baletki. Moim zdaniem obniżki, jakie są np. w sklepie Clarksonline.pl, są naprawdę znaczące. Zobacz sobie raz jeszcze na wyprzedaże, które tam są -> http://clarksonline.pl/damskie/buty/resale.aspx i porównaj ceny przed i po. I nie porównuj do cen zagranicznych, bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn miał sandałki skórzane, sprawdziły się, piękny design, miękka skórka też od wewnątrz. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, clarksy są ładne, porządne i wygodne, a co do sklepu Clarksonline.pl - spojrzałam teraz i te ceny moim zdaniem również są bardzo poobniżane, jak na polskie realia ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło się Wam kiedyś reklamować te buty? I jak w przypadku reklamacji butów zakupionych w necie? Ja kupuję zawsze stacjonarnie, ale ta perspektywa oszczędności kusi :) Tylko syn bardzo buty eksploatuje i zazwyczaj reklamujemy. Nie mówię o clarksach stricte - ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Clarksów nie reklamowałam jeszcze. Co do kupowania przez internet, to wiem, jak działają zwroty, a z tymi reklamacjami coś się chyba ostatnio pozmieniało? Zobacz sobie tutaj http://clarksonline.pl/zwroty.aspx - ja w tym sklepie kupuję i raz tylko zwracałam, jak nie trafiłam z rozmiarem. Możesz też ich podpytać, są bardzo pomocni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laymicdamsna1988orizx
No to bardzo dobry zakup za dobra cenę Brian Marcus- 3710 gr, 53cm, 15.12.2009. 13.17 ;P Jasne http://urlr.be/short/29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny ten sklep Clarksonline.pl, zwłaszcza ceny mi się podobają <3 Choć przyznam, że za ten komfort noszenia i jakość mogłabym płacić nawet więcej niż to, co w sklepach. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, na Clarksonline.pl jest teraz akcja z kodami rabatowymi , tzn. -20% na nową kolekcję! Sprawdzałam, zamówiłam sobie buty na wiosnę i faktycznie wyszło 20% taniej. Kod jest na ich fanpejdżu, brzmi: FB_CLARKS. Polcam! Super okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×