Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cała prawda o was synowych

Polecane posty

Gość gość

Jesteście wredne France,rozkładać nogi tylko potraficie! W domu i w robocie lenie smierdzace! Nigdy nie zastapicie nawet najgorszej córki! Przyznam że nadskakuje synowej,i ta smarkata myśli że ją wielbie i akceptuje a w rzeczywistości szpile bym tej larwie wbiła! Syn ma klapki na oczach,matka zawsze będzie matką! Żonę zawsze może wymienić! Dbalam,wychowała a potem takie coś wydrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychicznie chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co Ty nie powiesz. Usmialam się mocno. A wiesz co zrobiłam z taka tesciowa jak ty? Wywalilam raszple z naszego życia, bo wtykala nos w nie swoje sprawy. A teraz skomle ze ona taka biedna jest. I dobrze raszpli, nawet własny syn nie chce jej znać.teściowe powinno się utylizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda boli? Takie jesteście w tych czasach! Żal tych synów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ty i twoje "prawdy o synowych" i "zastępowanie córki"? ile jeszcze tych kiepskich prowokacji założysz ty zaciążona gimbazo? cienka jesteś w te klocki lepiej się poucz żebyś przed porodem chociaż to gimnazjum skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malolato,nie pyskuj! Mleko masz pod nosem jeszcze.a dlaczego miałam nie napisać prawdy jak jest? Same zakładacie tyle durnych tematów,i jest w porządku? Wiem że córka tu często przesiaduje,sama mnie pokazała więc zlociutka żadna prowokacja.forum czy tam internet jest dla wszystkich i mogę pisać co mi zywnie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslalas, ze bedziesz zyc zyciem syna? Zacznij zyc swoim raszplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jesteś/byłaś czyjąś synową. Trąbisz w kółko jeden i ten sam temat, nawet zwrotów używasz tych samych. Widać na kilometr, że twój mąż puścił cię w trąbę na życzenie swojej mamusi i teraz gul ci skacze, że twoja młoda i ładna synowa jest kochana przez twojego syna jak ty nigdy nie byłaś przez swojego męża. W sumie to ja się twojemu mężowi nie dziwię ty stara cuchnąca potem i moczem raszplo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z synową ale dlaczego wyzywasz wszystkie synowe przez jej pryzmat? Też jesteś czyjąś synową więc wyzywasz też siebie. Po takim twoim histerycznym zachowaniu śmiem twierdzić, że twoja synowa jest normalna, a ty masz problem z psychiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mamusia w lozku to nie to samo co z mloda, zadbana kobietka. I mamuska kiedys umrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tesciowa może mi co najwyżej buty czyścić, a ja przy okazji mogę napluć jej na ten zakuty łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasy się zmieniły ,tak droga pani. O toz, synowa przestała być niewolnicą teściowej!. Dzisiejsza synowa i syn wiedzą jak maja żyć i postępować jak chcą! A jak się separuja od takich ludzi jak ty obluda kobietom,i maja rację!chwała im za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tekście o zastępowaniu córki i rozkładaniu nóg już wiem, że to ta sama nieutulona w żalu Teścilla mająca pretensje, że syn ma udane życie seksualne z młodą, płodną kobietą i nie śpi juz z mamusią. Kobito ty też rozkładałaś nogi, bo inaczej syna byś nie miała! Niech się chędożą na zdrowie takie jest odwieczne prawo natury i prawo młodości. W sumie tobie też nikt nie zabrania tego robić. Ciesz się życiem zamiast rozpaczać nad tym, że "obca" kobieta daje synowi to czego ty mu dać nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? A to ciekawe?ale jak kasę w łapy brać to dobrze? no synowe? Zgrywanie damy to wasz dzisiejszy priorytet! Zdobywanie faceta poprzez rozkładanie nóg! Puszczalskie leniwe larwy.Kto by pomyślał że by baby biły się w dzisiejszych czasach o faceta?na odwrót chyba co?seksem manipulujecie i zdobywanie,ehhh tylko żal syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z toba jest cos nie tak, majac w sobie tyle nienawisci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo a te pisza..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem tesciowa i jak przeczytalam co napisała autorka to włos mi się na głowie zjezyl. Tez dbalam, wychowywałam syna ale nigdy nie traktowalam jak swoja własność. Przecież taka jest kolej rzeczy, ze dzieci dorastają i wychodzą z domu zakładając własną rodzinę. Nie wyobrażam sobie traktować swojej synowej zle. To zona mojego syna, on ja wybrał i ja nie mam żadnego prawa się wtrącać czy kwestionowac jego wyborów. Powiem więcej moja synowa jest cudowna kobieta, zona i matka. Nie skończyła studiów ale to nie daje nikomu prawa traktować jej gorzej. Dogadujemy się bardzo dobrze, bo żadna z nas nie jest natarczywa, nie wtrąca się. Niedawno zaproponowała, razm z synem, ze sprzedamy moje mieszkanie i ich wspólne i kupimy wspólnie dom. Nie mogłam się na to zgodzić, bo wychodzę z założenia, ze młodzi muszą mieszkać sami, a nie z rodzicami czy tesciami. I synowa nie miala żalu. Kiedy potrzebują pomocy to chętnie ale nie narzucam się. Mogłabym pisać i pisać. Ale ja mam taki charakter, ze nie uczepiam się kurczowo kogoś, daje żyć po swojemu, nigdy nie traktuje nikogo z wyższością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synowe to krowy... One też będą kiedyś teściowymi i wtedy te przyszłe synowe będą je za kudły wlóczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nie dawac kasy synowej/synowi.nie pozwolic mieszkac im u rodzicow/tesciow.niech ida na swoje i sami na wszystko zarobia.wtedy naucza sie szacunku do rodzicow,troche bolu i ciekiej pracy nie zaezkodzi,zaczna doceniac to czego nie doceniaja.a rodzice nie powinni sie wtracac w zycie doroslych dzieci.wg.wiary katolickiej najwazniejsze relacje w rodzinie to maz/zona zona/maz,wlasne dziecko jest na drugim miejscu!!!a tesciowie na ktorym miejscu sa?na dalekim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupie prowo a w dodatku BYŁO tu 30 razy! nie karmcie już tego trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba nie miec odrobiny szacunku do siebie by chciec bywac w towarzystwie synowej badz chciec miec ja za kolezankę.To obca kobieta,to żona syna i nie wyobrazam sobie by zapraszac ,gotowac obiadki,nadskakiwac i jeszcze zabawiac im dziecko.Chyba bym na głowę upadła. Niech sobie głowy urywają,ja nie chce miec z nimi nic wspolnego.Mam swoje zycie a syn swoje. Mam tez swoje konto ,myslałam o tym 40 lat by nie byc zależna od własnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo z daleka widoczne, co sie podniecacie, pewnie jakas sfrustrowana synowa pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierfole cie tesciowo i szczam na ciebie ciepłym moczem tak jak to robie juz od 16 lat na swoją. Mam nadzieje, ze twoja synowa pojdzie po rozum do głowy i zrobi to samo. Ja swojej nie widziałam i nie słyszałam od 16 lat i lotto mi co sie z nią dzieje. Nie pozwole zeby moim dzieciom zrobiła taką samą krzywde jak swoim. Nie widze sie z nią i żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym zeby moja tesciowa mogla to przeczytac ale jest stara rura i nie ma pojecia o kafe. Powiedzialabym jej tak: jestes stara sciera, ktorej mozna uzyc co najwyzej do podlogi. Za wszystko sie pani dama przez wielkie D obraza. Ciagle placze, kazda rozmowa konczy sie na placzu. Stara histeryczka, za ktora cale zycie ktos cos robil. Dzieci wychowala jej matka, prace zalatwila mamusia. Gdy mamusia umarla jej siostra przejela paleczke i dalej nianczy siostre do dzis. Tamta jest na tyle szmata niewdzieczna ze z ta siostra ciagle sie wykloca. Wszystko trafila fartem. Miala przystojnego meza czemu sie z nia ozenil do dzis wszyscy ktorzy ich znali i z rodziny sie dziwia co w niej widzial. Wyglada jak kij z ubraniami z wsadzona pilka i pare wlosow na glowie latajacych. Jest tak irytujaca ze kazdy kto mial z nia do czynienia UCIEKL! Chcialaby wszystkimi rzadzic i wszystkich pouczac! P/i/e/r/d/o/l/o/n/a sparciala kobieto to wszystko do ciebie jeszcze powroci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką samą teściowa jak 19:39 opisujesz. Ostatnio jednak nagle cudowne uzdrowienie a wiesz dlaczego? Bo wie ze jestem w ciąży i boi się ze będzie wnuka tylko na zdjęciu oglądać. W sumie zasłużyła sobie na to. Wiem ze marzy o tym by sterować wychowaniem naszego dziecka. Jest psychiczna i myśli ze dam się nabrać na nagła zmianę o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam jeszcze o teściowej, która chwaliłaby synową. :) Teściowo ty stary rowerze, tylko pedałów ci brak....:):) Odczułam ulgę jak teściowa zmarła, bo dosyć mi napsuła krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niej siedzi taki diabel ze nie tylko naszym zyciem chcialaby kierowac ale wszystkich dookola. Caly swiat sie od niej odcial my mamy troche gorzej. Jedyna osoba ktora ja sterroryzowala to druga synowa. Nie wiem jak ta dziewczyna to zrobila. Uwazaj na nia gosciu bo jak maly sie urodzi nie da ci zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kij z ubraniami, piłka i kilka kłaków.... je/błam :P hahahahaha ale sie uśmiałam. Ten wpis jest tak emocjonalny i szczery, że ci , normalnie wierzę ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Powiem ci tak,jestem tez żoną i matką,nie teściową !!! rozumiem żal i rozgoryczenie kobiet ale ty i twoj język bazarowy świadczy o tym że to nie problem tylko z tesciową,problem jest również z tobą.Trafiła kosa na kamień.W gębie masz ja w wucecie miejskim,interesujesz się zyciorysem tesciowej? a ty jaki masz? kim jesteś?> zwykła gnojkiem która nie dośc ze sama nic sobą nie prezentuje to zajmuje sie innymi.Babska p*****lucha. Dno,kupa mułu i wodorosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kobieto,ty chyba marzysz zeby ktos chcial ogladac twojego wypierdka,tesciowa ktora cie nie lubi nigdy nie polubi tego co powijesz,i zwisa jej to ile bedziesz miec i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×