Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ceny za usługi krawieckie w waszym mieście

Polecane posty

Gość gość

Kochani,chcę założyć własny zakład usługowy,nie wiem jak jest z cenami w innych miastach,ja napiszę ile w moim 35 tys mieście. Skracanie spodni-15 zł skracanie spódnicy -15 zł wszyscie zamka do spodni-15 zł czy to nie za mało? Proszę o wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miasto 20 tysięcy: za skracanie spodni zapłaciłam 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tanio,ale w zakładzie czy prywatnie w domu na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam że 15 zł za skrócenie spodni to mało :) Jak dla mnie to w sam raz :P Ja tyle płace w mieście 15 tys. mieszkańców. Za wszycie zamka do kurtki płacę 15 - 20 zł A za uszycie tuniki + materiał który kupuję u krawcowej to 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 10 zł w zakładzie prywatnym zapłaciłam, a znalazłam ogłoszenie w tym samym mieście, że inny zakład robi to za 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tata ma zakład krawiecki od 56 lat :) wszycie zamka 30zł, do kurtki 45zł, skrócenie spodni spódniczki 20-35zł zależy z jakiego materiału itp, uszycie spodni wyłącznie usługa szycia 160zł, spódniczki 120zł, duże miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norma. Dlatego nigdy nie skracam spodni i spodnic i wszywam zamki sama. Takie same ceny sa w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wysokie ceny,uszycie spódniczki 120 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szycie tuniki 200 zł to mało i dużo,na zachodzie europy usługi są dużo wyższe,tak nieliczni mogą sobie pozwolić na szycie na miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie kochani o usługach ,jakości i cenach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups w górę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda by cos uszyc sobie na miare i wedlug wlasnego pomyslu to nieliczni moga sobie pozwolic,ale uslugi krawieckie wracaja do lask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest chyba jakieś z 10% taniej- zakład legalny i jedyny w małym mieście , dużo klientów ma z tego ci widzę. Przerabianie jeansow na szorty ok12, skracanie/zwezanie spódnicy podobnie. I jak wiele poprawek w jednym ciuchu, to jakoś taniej, ti wychodzi, np jak totalnie przerobiłam sukienkę- zupełnie zmieniłam fason i dopasowalam do sylwetki, to zapłaciłam marne 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyzysk,usługi są drogie,jeżeli mechanik samochodowy bierze 100 zł za h przy naprawie auta to dlaczego inne usługi muszą być tanie? a ile fryzjerka zarobi w salonie w ciągu godziny??? a ile lekarz bierze za wizytę w ciągu 10 min??? wszyscy są na usługach i niech ktos mi powie,że lekarz uczył się dłużej to może brać więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w górę!!! :D piszcie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście wolałam zainwestować we własną maszynę do szycia. Zawsze to jakaś lekcja dla nas no i nie jesteśmy uzależnione od usług, tak? Same maszyny do szycia można kupić np. tutaj http://pl.dawanda.com/maszyny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygląda to drogo, ale ja sama wolałam się nauczyć szyć i tworzyć i skracać własne ubrania. Jak ktoś szuka do tego dobrych dodatków kaletniczych to niech sprawdzi http://www.dkal.pl/ którzy mają je w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężki chleb. Mam zakład krawiecki i bardzo ciężko dobrze zarobić. Orka na maksa. Skrócenie spodni 10 zł. Ceny w naszym mieście stoją od kilku lat a ZUS rośnie. Do tego vaty sraty i podatki. Prąd, woda, ogrzewanie, śmieci i ścieki, księgowa. To wszystko do opłacenia i dopiero wtedy zarabiamy na własna wypłatę. Ileż człowiek się nadzienie i naskubie aby nie mieć długów i wyjsć na swóje. Co do samodzielnego skracania spodni to tez nie jest tak jak się wydaje. Zwykła maszyna może mieć problem z jeansami, niektórymi dzianinami czy szyfonem. Do tego warto mieć własny owerlok. Zakupić igly (różne rodzaje), nici itp. W moim mieście ok 64 tys mieszkańców tak na szybko naliczyłam 20 punktów krawieckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewdzięczna, niedoceniana robota. Lubie szyć, dostałam maszynę od babci jak miałam 10 lat, szyłam sukienki dla siebie i koleżanek, spodnie, spódniczki, jakieś proste rzeczy. W sklepach nie było niczego więc miałam po szkole co raz więcej pracy. Jak już nabrałam wprawy i wyrobiłam sobie markę, zaczęły się schody, bo szycie przestało być przyjemnością. Przestałam szyć innym wymawiając się nauką. Szyję do dziś ale tylko i wyłącznie dla siebie, ewentualnie moim chłopakom coś skrócę lub naprawię jak mnie bardzo ale to bardzo ładnie poproszą:). A ceny w moim małym mieście są skandalicznie niskie a i tak klientki narzekają, że drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryccja35
Według mnie cena zależy od jakości materiału, ilości pracy, powinna być wyznaczan indywidualnie jak w tym zakładzie krawieckim : www.ggfashion.com.pl super projekty sukienek w ofercie zakładu krawieckiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny różne, ale małe nie są, ostatnio za zwężenie bluzki zapłaciłam 35 zł, dlatego warto samemu nauczyć się szyć. Ja mam poważne plany, chyba na święta zażyczę sobie maszynę. A fajne guziki, nity, ćwieki kupuję w http://krawgors.pl/ bo mają dobre ceny i ciekawe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny za usług krawieckie są przeróżne. Jeżeli poszukujecie firmy, która tanio wykona dla was usługę pikowania tkanin to polecam wam www.taniepikowanie.com Swoją pracę wykonują bardzo dokładnie i mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli prowadzicie własne zakłady krawieckie to zajrzyjcie na stronę www.luxpol-bis.pl Jest to firma zajmują ca się produkcją i sprzedażą dzianin. Znajdują one zastosowanie w wielu gałęziach krawiectwa. Firma ta ma niezłe ceny, więc warto się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Polecam skontaktować się z firmą Mark-Arko z Marek k. Warszawy, która oferuję  szycie na miarę kołder wysokiej jakości. Firma oferuję także sprzedażą pikowarek ultradźwiękowych oraz niciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awraaa

Każdy do krawca przychodzi z inną sprawą, więc ceny się różnią. Jeżeli sami świadczycie tego typu usługi to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy https://krawgors.pl/ Oni zajmują się sprzedażą metalowych dodatków krawieckich i mogę powiedzieć że mają niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×