Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cesarka na zyczenie a termin porodu

Polecane posty

Gość gość

Witam! Chcialabym urodzic w prywatnej klinice przez cc. Jestem na poczatku ciazy, nie mam wskazan do cc (przynajmniej narazie) mam pytanie, czesto czytalam i slyszalam ze prywatne kliniki robia problem, zeby zrobic cesarke w 38 tygodniu, czy to prawda? Nie chce dluzej czekac, bo sie boje, ze mi sie zacznie i nie dam rady dojechac. Ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie wie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość696969
MOJA siostra umawiala się na konkretny termin,bo chodzila tam na wizyty i wszystko miała już opłacone /nie był to termin porodu,nie miała nawet skurczy/ a kolezanka tak samo ,tylko zaczelo się wcześniej to miała prywatny telefon do opłaconego lekarza z tej kliniki i zadzwonila,maz ja dowiozl.zazdroszcze ze cie stać,ja zaluje naturalnego.trzeba się wcześniej z nimi umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze tu mało kto rodził prywatnie, więc nie ma takich doświadczeń. Pamiętaj, ze takie porody gdzie masz rozwarcie zanim dojedziesz do szpitala to rzadkość, a nawet gdyby tak Ci się zdarzyło to ródź naturalnie, bo to oznacza bardzo szybki poród ;) Poczytaj trochę jak przebiega poród i ile godzin to trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru nawet probowac naturalnie, dlaczego? Bylam przy porodzie siostry, rodzila naturalnie 23 godziny, zakonczylo sie cesarka, dziecko urodzilo sie fioletowe, wylam tam jak glupia! Nawet mi nie piszcie o sn, nigdy w zyciu. Nie zamierzam sobie zalowac kasy na porod, nawet jakbym nie miala to bym pozyczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj tam. Tak to będziesz wyć jak przyjdzie Ci pierwszy raz podnieść się po cesarce. W każdym razie poedukuj się trochę w zakresie przebiegu porodu, bo jesteś w ciąży, a nie wiesz nic. A siostra głupia, że ciągnęła ze sobą na porodówkę tam słabą psychicznie osobę. Nie miała kogo innego poprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Bielsku w klinice CC umawiają na 39 tydzień, ale jeśli coś zacznie sie dziać wcześniej to przyjmują pacjentki po ukończonym 36 tygodniu. Wcześniej nie ponieważ nie ma oddziału dla wcześniaków, zresztą w wiekszości prywatnych klinik tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyć jak głupia bo wstaje z łóżka po cc? Boli ja jak juz TYLKO brzuch a nje pipina cała a nawet to nie ból a uczucie ciągnięcia. Cesarka to super porod miałam i sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie namawiajcie dziewczyny na naturalny jeżeli nie chce ludzie:/ każdy ma swoje powodu, jak ma pieniądze to dlaczego ma sobie żałować? słuchaj a twój ginekolog przyjmuje prywatnie i pracuje w szpitalu położniczym? bo to jest najlepsza opcja, po prostu z nim się dogadujesz i ewentualnie płacisz 2 tys albo i nie- moja znajoma nie płacila bo chodziła co miesiac prywatnie i lekarz bez problemu jej dał, jeżeli twój nie chce to szukaj kogoś kto pracuje w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość696969
gość przede mna,z tym umawianiem w szpitalu to może wyjść inaczej,lepiej nie ryzykować.ja naturalnego zaluje,cala moja rodzina cesarki i zadowolone ,zaraz wstawaly,dwie osoby to miały nawet po 3/choć wiem ze tyle nie zdrowo/ja miesiąc siedzieć nie mogłam,a porod był koszmarem,bylo to 15 lat temu i dlatego nie mam więcej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymówkę sobie znalazłaś. Nie lepiej napisać, ze po prostu chciałaś mieć jedno? Przecież mogłąś sobie załatwić drugi poród przez CC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×