Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana2017

chcę się rozwieść. Jestem w ciąży

Polecane posty

Gość załamana2017

Muszę się wygadać. Jestem w ciąży , bardzo nieplanowanej . Na jesieni przestałam brać tabletki ze względów zdrowotnych. Mąż wiedział,że wykluczam ciążę. Nie mogłam spirali ze względu na uczulenie. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywy + przerywany. On nie cierpi prezerwatyw więc w dni niepłodne przerywany. Oczywiście nie wyszedł specjalnie. Dni niepłodne a jednak ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 2017
Nie mogę na niego patrzeć. Ciągle plączę i wiem że nic do niego nie czuję tylko złość i żal.Bardzo źle znoszę ciążę, ciągle wymiotuje a on gada że do szpitala mnie zawiezie bo nie może patrzeć na ,,cierpiętnicę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co seks z nim uprawiałaś jak nic do niego nie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcieliście dziecka? A może jednak mąż planował dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2017
Żeby nie było że jestem egoistką, mamy już 3 dzieci . Poprzednie ciąże bardzo źle znosiłam. Porody masakra. Po ostatnim mam ciężkie wysiłkowe nietrzymanie moczu. W dodatku córcia jeszcze mała. Tak mi jej szkoda. Ciągle coś razem robiłyśmy, teraz na nic nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 3 miesiące temu nie myślałas o rozwodzie? Jak sąd może dać wam rozwód jak nawet pożycie nie ustąpiło i nadal prowadzicie wspólne gospodarstwo domowe? Nie wierzę w tą bajkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 2017
Właśnie dlatego mam problem. Nasze zabezpieczenie polegało na zaufaniu. Mąż wiedział jak bardzo nie chcę kolejnej ciąży ale on chciał i dlatego nie mogę na niego patrzeć. Co mogę napisać w pozwie żeby to sędzia zrozumiała. Jak z nim zostanę to już widzę kolejne ciąże rok po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 2017
Mieszkamy razem to jak mamy prowadzić osobne gospodarstwo. Przy 3 dziecku zrezygnowałam z pracy i tylko on pracuje. A jak wygląda separacja ? Może od tego zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malzonek nie taki glupi. 500 plus sie nalezy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Żeby nie było ze jestem egoistka mam 3 dzieci'- a od kiedy egoistka to osoba która ich nie chce? Dla mnie egoistka to osoba która robi dziecko wiedząc ze będzie ono niechciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egoistka w sensie że biednemu mężowi żałuję potomka. To nie jest tak że dziecko będzie niechciane. Jak już się urodzi to pokocham na pewno. Ale NIE chciałam kolejnego dziecka. W nosie mam 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potomków to królowie mieli. Jak mąż chce dziecko to niech zacznie od szanowania mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on cie sila do tego lozka bral?Bo jak tez chcialo ci sie seksu to nie zwalaj tylko na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to prowo albo autorka jest tak glupia,ze az zal.Skoro tak tragicznie czula sie w kazdej ciazy to dlaczego dala sobie zrobic trojke dzieciakow,a teraz kolejne w drodze?Jeszcze te kombinacje ze stosunkiem przerywanym.Kombinujcie tak dalej to bedzie mieli jeszcze ze cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... Za bardzo nie rozumiem. Mąż Cię regularnie zapładnia wbrew twojej woli i chcesz się rozwiesc, bo boisz się kolejnych ciąż? Co to za układ? Jesteś nałożnicą z haremu? Przepraszam za dosadność, ale nie ogarniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było iść po tabletkę i usunąć. A w sądzie powiedz ze cię gwqlcil i oszukiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po porodzie idz zaplac lekarzowi i podwiąż jajowody. Jeny glupich nie sieja sami sie rodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG ale tragedia . Trzeba zakasac rękawy i wychowac czwarte . Trudno bedzie ciężko ale dasz rade . Nieh mąz załatwi kogos do pomocy , opieki nad dziecmi skoro splodził kolejne a nie mędrkuje osioł . Nastaw sie pozytywnie ze wzgledu na dobro dziecka bo gdy bedziesz nerwowa moze to sie na nim odbic . a ono niczemu niewinne . Zobaczysz bedzie najbardziej kochane :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×