Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcecie sie posmiac dziewczyny to wejdzcie tutaj

Polecane posty

Gość gość

opowiem wam smieszna kafeteryjna dyskusje moja z Hostem koles pisal ze ma swietne CV ( jest bezrobotny) wiec mu napisalam ze skoro ma swietne cv to dlaczego caly czas nie ma pracy? a on mi na to ze swoje cv to on trzyma dla siebie!:) :) na pytanie dlaczego nie zalozy wlasnej firmy , bo tez sie chwalil ze moze od reki zalozyc firme i to taka ktora by zyski od razu przynosila , wiecie co mi napisal ?? ze nie zalozy bo dzisiaj kazdy moze zalozyc ! jesli bylaby dziedzina GLUPOTA to ja bym go zglosila do nagrody nobla w tej kategorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ci stoi na przeszkodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipokryta, zero. Duzo tu takich nie tylko host rowniez kafeterianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ano to stoi ze nie ma takiej kategorii wiec nie moge zglosic kandydatury Hosta , ty tez jakas niekumata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po prostu zastanawiam się dlaczego nie realizujesz swoich potrzeb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm jak by to powiedzielismy Host, moje potrzeby mnie ograniczaja, ja nie mam doradcow tak jak ty, ze pojedziesz sobie do kolezanki i juz masz wszystko zrealizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o caly Hostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś czytałem jego wpis o dzieciach że ktoś mu zabrał? W tym całym belkocie niezrozumiałym chyba chodzi o to że on ma coś z psychika i niezdrowe podejście do dzieci? Że mu ktoś dał je pod opieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieeee , to bylo tak ze on niby byl w jakims stowarzyszeniu a dzieci do nich przyszly i on sie z nimi bawil a pozniej dzieci nie przychodzily wiecej i on rozpaczal ze mu te dzieci zabrano, ja tak wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnoi podpisywal sie jako wychowawca- pedagog ;) ale byl tez muzykiem i programista :o nie, ten koles nie pisze prowokacji ,on wierzy w to kim jest w danym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam, że wypowiada się w wielu tematach o wychowaniu dzieci, o ich zachowaniu - koleś nie ma ani odpowiedniego wykształcenia, ani doświadczenia, a wydaje mu się, że jest specjalistą i pozjadał wszystkie rozumy. jestem skłonna uwierzyć, że w realu chwali się, że prowadzi forum dla matek i jest ich doradcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pisze ze w realu nie ma znajomych , jest samotny bo ludzie to kurfy , nikt nie chce do niego podejsc, poznac sie , porozmawiac ale z tym doradca to niezle , byc moze tak mu sie teraz wydaje ze jest specjalista doradca na forum kobiecym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×