Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martynka8888

Chcemy potomka

Polecane posty

Gość Martynka8888

Cześć dziewczyny mam 23 lata staram się z moim przyszłym mężem o dziecko 2 miesiac kochaliśmy się w dni płódne I w owulacje? Często i praktycznie co 2 dzień, od momentu dni plodnych ponieważ bardzo chcemy już mieć naszego maluszka...za 2 dni mam planowana miesiączke moja temperatura wynosi 37,3, 37,2,mierzyłam rano i znów było 37,3 po paru minutach było 37,2?czy mogło się udać ?bo temp przed okresem powinna spaść...Czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos ci spadlo temperatura w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bierzesz jakiś kwas foliowy ?Ja starając się o dziecko brałam już Folika którego polecił mi lekarz. No i daj znać, czy miesiączka się pojawiła czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowoo
Trzymam kciuki! :) Szanse masz, więc daj znać, czy się udało :) Mi w trakcie starań wyszło, że mam mutację genu MTHFR, więc oczywiście szybka zmiana kwasu foliowego, do tego acard i udało się :) Szkoda, że lekarze nie mówią tak czeto jak powinni o znaczeniu tej mutacji i o tym, że nie dla kazdej kobiety zwykly kwas foliowy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieje możliwość zapłodnienia jak najbardziej. Jeśli teraz się nie udało a jesteście niecierpliwi, może kupcie specjalny żel ułatwiający zapłodnienie np conceive plus albo pre-seed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×