Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorky dork

Ciag dalszy kuchennych absurdow, czyli: co trzymacie w szafkach pod zlewem?

Polecane posty

Gość dorky dork

Jak w temacie. /Otwieram tym samym kolejny luzny temat./ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za absurd
Nie wiem co jest w tym absurdalnego... Ja trzymam 5 l butlę z ludwikiem, butelkę octu, zapas zmywaków kuchennych i rękawic. Nie mam za to kosza na śmieci, jak większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaaan
-śmietnik -miotełke i szufelke -cif -tytan -jakiś płyn wicuś -cilit bang -ajax -ostrą gąbkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska......
Środki czystości, zapasowe myjki, zmywaki, druciaki. Tyle, że to na pewno nie absurd, więc chętnie poczytam dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parowóz1234
szafka jest bez drzwiczek i mój pies tam nocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebbleblajeflad
Puste reklamowki, ziemniaki, butelki ze srodkami czystosci, kosz na smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem najbardziej
szybkowar bo mi sie nigdzie nie miesci koncowki od mopa wiadro do mycia podlog ciezkiego starego woka ktorego szkoda mi wyrzucic plyn do wc plyn do szyb plyn do podlog tabsy do zmywarki nablyszczacz druciaki jednorazowe z mydlem plyn do czyszczenia nagrobkow szczotke ryzowa gable celulozowa scierki do kurzu i inne zapas mydel w plynie mleczko do sanitariatow reczniki papierowe pojemnik z plastikowymi torebkami z marketow spray na robaki amoniak roztwor spirytusu zmywaki i pewnie cos jeszcze by sie znalazlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorky dork
U mnie: 2 wiadra sucha karma dla pupila plyn do spryskiwaczy mokre scierki do roznych powierzchni ze 2 srodki w sprayu plyn uniwersalny zapas plynu do naczyn zapas mydla do kuchni i lazienki na dole odswiezacz powietrza scierki wielorazowe scierki jednorazowe do kurzu klamry do wieszania prania konewka zraszacz do kwiatkow jakis nieuzywany spray do prasowania doniczki po gwiazdach betlejemskich ze swiat (jeszcze nosza slady gleby) :P folie poremontowe worki na smieci i nie wiem co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorky dork
+ zmiotke i szufelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare gazety koszyk z kartoflami i cebulą zapas płynu do naczyń szufelka+zmiotka worki na śmieci jednorazówki z tesco (w razie czego moga się przydać ;) ) zapasowe gąbki do naczyń płyny do czyszczenia np srebra i inne a w ogóle muszę tam zrobić porzadek bo straszna syfoza sie tam ostatnio zrobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Kosze do segregacji odpadów - wypełniają praktycznie całą dostępną przestrzeń pod zlewem 2. Nawozy do roślin ogrodowych i owadobójcze 3. Ze dwa środki do czyszczenia kuchni 4. Szufelka 5. Gumowe rękawice Wszystko poupychane do granic możliwości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosz, puste reklamowki, szczotke i szufelke, plyn do mycia naczyn duza butla, chlor, windex, odswiezacz, rekawiczki, wszelkie proszki do mycia muszli i jakies inne cuda do mycia :) scierki mokre do swiffera, szczotki do kurzu, dodatkowe gabki do naczyn i metalowe myjki do garow, zarowki i nie wiem co jeszcze,wlasnie sobie uswiadomilam ze musze przeglad zrobic bo napewno jest tam jeszcze sporo niepotrzebnych rzeczy ktore zawalaja miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorky dork
No to trzeba zalozyc kolejny dziwny temat o zawartosci szafek lazienkowych. :P Moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w szafce znajduja sie
plyn do mycia naczyn plyn do podlog plyn do szyb spray do czyszczenia blatow kuchennych mleczko CIF spray do czysczenia piekarnika spray do kurzu gabki do naczyn tabletki do zmywarki worki na smieci reczniki papierowe mleczko do czyszczenia kuchenki ceramicznej odswiezacz powietrza To chyba wszystko. W sumie nawet mam tam porzadek, chociaz sie sama sobie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorky dork
Ja mam tam jeszcze proszek do odrobaczania psa, ale jest na samym koncu, zeby dzieciak sie do niego nie dobral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot srajacy na pustyni
kosz na smieci wiadro z ziemniakami garnek z cebula torebki foliowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka8
śmieci reklamówki jednorazówki zmiotka i szufelka puste butelki po piwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorolowooo
zamykane wiaderko na smieci ziemniaki cebule puste sloiki 2 zapasowe kafle z lazienki i taki wielki 30l gar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam mam
zapas ściereczek i myjek, płyny do podłogi, cif, płyn do mycia szyb, pronto itd, szufelkę i zmiotkę, pudełko z mikserem, worki do pojemnika na śmieci, zapas jednorazowych rękawiczek. Chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosz na śmieci wiadro na odpadki spożywcze butle z gazem klucz do tej butli miska psa płyn do podłóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
garnki patelnie pokrywki sciereczki kuchenne reklamowki zapasowa szczotke do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorky dork
O racja, puste sloiki i szklane butelki tez tam zbieram i potem raz na kwartal laduje do bagaznika i wywoze do matuli, ktora zwraca mi je wypelnioe po brzegi (marynatami, powidlami, sokami, musami i innymi cudami, ktore pichci z nudow w wakacje). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiii ale temat
kosz na śmieci - ogólny (odpady segreguję - ale plastik i szkło składuje w komórce - ze względu na większe pojemniki), kosz na pieluchy, zmiotka i szufelka.... ....w łazience nie mam szafki pod umywalką, chemię trzymam w zabudowanej szafce nad pralką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- butla z gazem - kosz na śmieci - clin do szyb - pronto - vanish do tapicerki - spray na owady - ściereczki - spray do czyszczenia laptopa - worki na śmieci - na drzwiach zamontowany jest pojemnik, w którym są reklamówki jednorazowe (na kocie kupy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosz, zmiotkę i szufelke ok 10l spirytu pojemnik na torny foliowe i reklamowki (nie wywalam, wykorzystuję do różnych celów) I to by bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fernandysia
zapas z plynem do szyb zapas z plynem do naczyn zapas z mydlem w plynie zapas tabletek do zmywarki zapas recznikow papierowych szufelke 5 litrowa butla wody zapas z plynem czyszczacym zapasowe wklady do mopa scierki elektrostatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiwona
Mozecie spokojnie wywalic te rzeczy do smieci gdzie wasze glowy?? Nie macie szafki w lazience lub jakiego oosza?? Macie Biedronke pod blokiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×