Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciaza 7 tydzien co to moze byc ??!dziewczyny mialyscie tak?

Polecane posty

Gość gość

Z om wychodzi ze jestem w 7tyg ciazy. Dzis w nocy dostalam plamienia . z rana wybralam sie do lekarza . sprawdzil usg powiedzial ze pecherzyk urosl (2,5mm osmego kwietnia mial) zarodka nie widac . czy poprostu mialam opozniona owulacje ostatni @ 01.03.2015 . porod tym razem okreslil na 19.12.2015 . mozliwe ze do zaplodnienia doszlo okolo 28 marca ??? Pomocy matwie sie o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche duzy ten pecherzyk przy braku zarodka ja bym sie nastawila na zle nowiny najlepiej zrob bête I powtorz po 48 h bedziesz widziala czy ok rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram beta i za dwa dni sprawdź czy był przyrost brak widocznego zarodka w 7 tyg i plamienie to raczej dobrze nie wróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co jej beta? Przy pustym jaju i tak będzie jej rosnąć. Proponuje czekać. I myśleć, że co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam 14 na wizycie niepełny 6 tyg i gin mi powiedział ze pecherzyk ma średnicę 10 mm i widać w środku ciałko, a termin z om mam na 15.12.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwazam,ze bez sensu robic bete. Poczekaj kilka dni i idz na usg. Mysl pozytywnie. Tez mialam wiele plamien i lekarze skreslali moja ciaze od samego poczatku az do 20.tc. Teraz mam corecze na rekach. U mnie zarodek rez pojawil sie kilka dni pozniej niz powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest podobnie - byłam u gina w środę i był to 7t 1d wg.OM. A na usg był niby mały pęcherzyk, ale zarodka ani widu ani słychu :( za tydzień znowu mam iść na usg, ale nie wiem, czy coś z tego będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta rośnie jak rośnie pęcherzyk ciążowy. Nawet jak nie ma zarodka czy jeśli ciąża jest martwa. Musisz poczekać do następnego usg. Jednak nie robiłabym sobie dużych nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu u mnie w USA kobiety czesto decyduja sie na zycie bez dziecka i maja duzo szczesliwesze i bardziej spelnione zycie i maja kariere i hobby i wolnosc i podroze… 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ciaza obumarla to beta nie rosnie tylko spada,nic sie nie rozwija,pecherzyk nie rosnie. Inaczej przy pustym jaju. Beta moze eosnac wraz z pustym pecherzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwie sie i pocieszam sie tym ze owulacja mogla byc opozniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to bym nie stawiala. Zauwazylam,ze lekarze zawsze jak nie wiedza co sie dzieje,zeby nie martwic ciezarnej mowi,ze owulacja pewnie sie przesunela. Ale nie oszukujmy sie...ile razy przesunela Wam sie w zyciu owulacja o tydzien czy dwa? Autorko to jest wczesna ciaza,wszystko jeszcze moze byc dobrze. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Bierzesz duphaston albo luteine na plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy przesunela mi sie owulacja? Minimum 3. Tyle razy w ciazy bylam. wszystkie dzieci donoszone i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi nie przepisala uznajac ze tu nie ma zadnego krwawienia . nfz.... Porazka wybieram sie na dniach na prywatna wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaobserwowala plamienie na wizycie czy juz bylo czysto podczas badania? Mi zawsze przepisywali duphaston lub zwiekszali dawke jak jechalam na IP po tym jak w domu zaplamilam. Na usg i podczas badania bylo ok,a mimo to leki dostawalam. Moze jedz na IP i powiedz,ze jestes w 7tc i plamisz? Przygotuj sie na to,ze moga Cie zostawic na oddziale,ale dla dziecka chyba warto pocierpiec? Zrobia Ci badania,bedziesz czula sie pewniej. Mnid zawsze zostawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas badania juz bylo czysto. Martwie sie ze pecherzyk jest pusty . mogla mi sie owulacja przesunac?czy poprostu nie przesunela sie a czasami tak to wszystko powoli rosnie jestem w pierwszej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nadal jestem załamana - zrobiłam bete i przyrost w ciągu 48h wynosi 25% :( na usg idę w przyszłym tygodniu - boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miała puste jajeczko, też mnie pocieszali ale ja wiedziałam że owulacja mi się nie przesunęła miałam regularne cykle 30 dniowe. Wyszło w 8 tyg ze nadal nic nie ma do tego zaczęłam plamic no i szpital łyżeczkowanie. Finał jednak jest pozytywny, po 2 cyklach w 3 zaczęłam starania i się udało teraz już dzidziuś lanie rośnie, i w 7 tyg to już miał ok 7 mm z pięknym serduszkiem (będzie synek):) Powiem to co mi powtarzali, nadzieje należny mieć, jednak nie nastawiaj się, choć mimo, że wiedziałam co mnie pewnie czeka, przeżyłam to strasznie. Zdążają się jednak i takie historie z dobrym zakończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×