Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża a rosnące znamię

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry, tak jak w temacie, moje pytanie brzmi ciąży i rosnącego znamienia. Odkąd pamiętam mam odstające znamię ulokowane ok. 2 cm pod piersią. Nigdy nie zwracałam na nie uwagi, aż do teraz. Jestem aktualnie w 8 msc ciąży i znamie zaczęło mnie swędzieć. Zauważyłam, że się powiekszyło i pojawiły się na nim czarne kropki. Wiem, że nie jest to forum medyczne, jednak chciałabym się dowiedzieć, że może któraś z Pań miała podobny problem? Czy możliwe, powiekszenie znamienia ma po prostu związek z ciążą? Jak myslicie, czy powinnam udać się do lekarza już teraz, czy poczekać do rozwiązania, które już blisko? Dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze lepiej po porodzie idz do lekarza i usun to znamię, teraz i tak ci nic nie zrobia. Ja jestem w 40tc, mam znamie od urodzenia na wewnetrznej czesci dloni, taka brazowa plamka, cos jak pieprzyk. Tez gdzies trzy miesiace temu zaczełam panikowac , bo z tego znamienia zrobiła mi sie taka bańka. Juz mi kilku lekarzy sugerowalo kiedys ze powinnam, go usunac bo jest w takim miejscu ,gdzie cały czas sie ociera. Wszczełam panike, bo myslałam ze pewnie zrobil sie ztego jakis nowotwor, ale na szczescie okazało sie, ze man poprostu spuchnięte dłonie co wciazy jest normalne i po porodzie przejdzie, ale juz nie bede zwlekac, tylko polece to usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza, pewnie i tak nic nie zrobi przed ciąża, ale może potrzebne będzie skierowanie na badania to sobie skrócisz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze to nie znamie sie powiekszyło, tylko poprostu skora sie naciagŁa, bo brzuszek rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×