Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yogazone

ciąża a wizyta u kosmetyczki

Polecane posty

no właśnie, czy są jakieś przeciwwskazania? podejrzewam ze moge byc w pierwszym tygodniu ciazy, za wczesnie by zrobic test... umowilam sie do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i nie za bardzo wiem czy moge pójść... szukalam w necie jakis informacji, ale nic nie znalazlam ;( mialyscie moze podobne rozterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kosmetyczki
istnieje ryzyko zarażeniem się wirusowym zapaleniem wątroby np. ale nie wiem czy to jest przeciwskazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale zapaleniem watroby mozna sie zarazic tez u fryzjera i w wielu innych miejscach... na szczescie jestem zaszczepiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja całą ciążę korzystałam z kosmetyczki,ale tylko z henny na brwi i rzęsy. Nie odważyłabym się na żaden zabieg typu oczyszczanie twarzy. Bo przecież w ciąży od hormonów i tak Ci się zmieni cera.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda w ciąży nie jestem, chodzę czasami do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i robi wszystko standardowo, tylko jak dochodzi do momentu żeby zastosowac \"galwan\" czy coś takiego to za każdym razem pyta czy czasami nie jestem w ciąży bo wtedy by nie mogła wykonać tego jednego zabiegu. Najlepiej na samym początku powiedz że jest możliwe że jesteś w ciąży, to kosmetyczka będzie wiedziała czego nie może stosować. Z resztą widziałam kiedyś u mojej kosmetyczki kobietę w zaawansowanej ciąży, one wiedzą co robią. Przynajmniej ta moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×