Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa jestem.....

ciąża bez objawów na początku ?????

Polecane posty

Gość ciekawa jestem.....

Czy miała, któraś z Was tak, że była w ciąży a tego nie podejrzewała ponieważ nie miała, żadnych objawów, przynajmniej na początku 9oprócz spóżniającej się miesiączki) ??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
AnetaL ja mam tak samo wodnisty śluz i piersi mnie nie bolą. Czy bolące piersi od samego początku to reguła? Mnie nawet przed okresem nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up_up up_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrySka
Hmmm... Moge Byc W Ciazy i nie miec objawow czyli tylko gdy spoznia mi sie okres moze to oznaczac ze jestem w Ciazy ? Czy to mozliwe :>? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Męzatka
Hmmm Ja gdzies dwa tygodnie temu jakos tydzien przed oczekiwanym okresem kochalam sie ze Swoim mezem bez zabezpieczenia ale byl to seks przerywany wiec nie mialam nawet na mysli ciazy A Teraz juz okres spoznia mi sie drugi tydzien ale nie mam zadnych objawow Ciazowych innych Czy powinnam zrobic test przeciez od seksu przerywanego nie zachodzi sie w ciaze? Czy moge byc w Ciazy mimo ze nie mam innych objawow procz okresu? Poradzcie mi... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa 123
jeśli ktoś potrafi coś poradzić czy podpowiedzieć to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa 123
jeśli ktoś mógłby udzielić mi informacji-będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracie Lou
Mysle, ze jak ci temp. tak spadla, to nie ma po co robic testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.G.A
Okres spóznia. mi się. od ostyatniego minęło już 46 dni. nie obawiałam się, bo w lipcu miałam dwukrotnie: na początku miesiąca (3 - 6) i w drugiej połownie miesiąca (20 - 22). liczyłam na to, że to z powodu leków hormonalnych które biorę. ZMiana dawki już raz tak na mnie wpłynęła. No ale niestety. 20 sierpnia miął, 5 wrzesnia też... okresu jak nie było taknie ma. biust nieznacznie mi się powiększył, brzuch też. Niemniej brzuch daje się wciągąć. na wakacjach zmieniłam tryb życia. mniej ruchu i więcej jadła, więc pomyślałam że to stąd ten brzuch. wagowo przytyłam o 2 kg, ale ostatnio udąło mi się zbić o 1 kg. wprawdzie nie zniknął całkiem ale nie jest to duży baniak. Martwię się też tym, że moja druga miesiąćzka w lipcu była inna niż zazwyczaj: krew bardzo gęsta, niemal czarna i skrzepnięta. De lekarza wybieram się w czwartek. To najbliższy termin, ale mnie już szlag trafia z powodu niepewności. jakichkolwiek innych objawów nie miałam. Chyba że mam do objawów zaliczyć wieczorne i nocne nudności, które pojawiły się 3 krotnie sporadycznie (i totylko wtedy, kiedy zjadłam coś cięzko strawnego). A to u mnie było zawsze normalne. lekie szypanie w sutkach wystąpiło dwukrotnie - z powodu zimna. Zaczęłam się obawiać też tego, że mam cysty. W mojej rodzinie każda kobieta je ma. babcia, ciocia, matka... lekarka powiedziała mi że obawy na to wskazują. Jednym z objawów jest spózniająca się miesiączka. Wyprowadzcie mnei z błędu jeśli się mylę. Lub potwierdzcie moje obawy. Raz już miałam spóznioną miesiączkę, więc tym gorsza niepewność. proszę was o ocenę. Czy to wszystko wskazuje na to ze jestem ? prosze Was o szybką odpowiedz. Korzystam z meila chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam zadnych objawów przez wiele tygodni. :) Żadnych. Gdyby nie brak okresu i testy, ktore robilam obsesyjnie, bo chcialam zeby mi sie udalo, nie wiedzialabym, ze jestem w ciazy przez jakies 2 miesiace. :) Potem dopiero mialam ciąg ogolnego zmęczenia i musialam chodzic spac o 20-tej. Żadnych innych objawow nie mialam juz potem nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda37
pozdrawiam wszystkie szczesliwe kobiety kture oczekuja dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda37
hej bylam 2 dni temu na usg dzidzius jest zdrowy serce bije i ma 7 milimetruw a ja poza brakiem @ nie mam dalej miesiaczki tylko tamten test byl moim potwierdeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda37
testy sie nie myla bo tylko gdy jestes w ciazy wystepuje hormon hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwielec
witam ;) wszystko jest mozliwe. ja jestem matka 7-mio miesięcznej córeczki, o ciąży dowiedziałam się w 6 miesiącu. miałam miesiączkę do 4 miesiąca , ale że nie uprawiałam sexu od czasu zapłodnienia więc wszytsko wydawałoby się w porządku . Nie miałam żadnych zachcianek(piszonki czy słodkie) nie wymiotowałam , nie przytyłam , nie miałam brzucha. teraz wierze wwe wszystko juz ..pozdrawiam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
To moja pierwsza ciąża, o ile w ogóle ona istnieje. I nie wiem co o tym sądzić. Nie mam okresu już prawie miesiąc, zrobiłam dwa testy, oba wyszły pozytywnie, w czasie kiedy powinien być okres, miałam lekko bolesne skurcze macicy. pare razy od tamtego czasu zwymiotowałam, czasem miałam poranne mdłości, ale od wielkiego dzwonu, piersi juz mnie tak nie bolą, ale bardzo się powiększyły, a w pochwie mam duzo ciaśniej ( mąż mówi, że nie może sobie pozwolić na tyle, co wcześniej) Ciąża była w 100% planowana i wyczekiwana od pół roku, więc robiliśmy wszystko, żeby do zapłodnienia doszło. Wiem, że powiecie, żebym poszła do ginekologa, ale sęk w tym, że dopiero wyrabiam książeczkę i to może jeszcze potrwać (ach, ta biurokracja...) a we mnie aż wszystko bulgocze z nerwów, bo nie wiem, co o tym sądzić PROSZĘ O POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
Aha, no i jeszcze jak jeszcze nawet nie podejrzewałam, że moge byc w ciąży, jeszcze przed spodziewanym okresem, wogóle nie mogłam spać, nie spałam całe noce lub po dwie-trzy godziny. A potem to sie zmieniło, cały czas mi sie chce spać, zasypiam bez problemów. MAlo tego- zasnełabym 10 minut po porannym wstaniu, a potem zasypiam w autobusie. No i jest mi potwornie słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
nie znam sie specjalnie, ale z tego co wiem, to nigdy nie możesz przewidziec w którym momencie ruszyła ta cała twoja wewnętrza "machina". akurat moze w momencie kiedy się tego wogóle nie spodziewałaś. bo po tym czy masz okres, możesz sama stwierdzić, że prawdopodobnie nie jesteś w ciąży. Ale nie możesz stwierdzić, czy dwa tygodnie wcześciej właśnie nie zaczęło się jajeczkowanie... ZWŁASZCZA jak masz tak nieregularne miesiączki. Niektóre kobiety pobolewa lub wręcz boli w czasie jajeczkowania, ale ja na przykład NIC nie czułam i zawsze " na oko" "strzelaliśmy" kiedy się staraliśmy o dziecko ( UDAŁO SIĘ !!! :D , ale po 8 miesiącach) ja na Twoim miejscu zrobiłabym za tydzień lub dwa test, potem dla pewności drugi, albo najlepiej zbadałabym krew w przychodni,( też za parę dni, żeby wynik był bardziej wiarygodny) żeby okreslić ilość hcg. Nie wiem, czy się cieszysz, czy nie, ale zycze powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza 23
Witam! Niedawno pisałam na forum o moich problemach z zajściem w ciąże.... i jednak (hurrra!!) udało się. Razem z mężem straliśmy sie od ponad roku, pierwsza ciąża była poroniona...:-( i teraz poprostu przeżywam traumę boje się strasznmie, że znowu coś się stanie i że nie donosze tej ciązy, to 4 tydzień a ja nie mam żadnych objawów prócz lekkich kłóć w jajnikach i obolałych piersi tak czuje się normalnie.... i zastanawiam się czy wszytlo dobrze się rozwija... chyba nie wytrzymam do kolejnej wizyty u lekarza ... staram się mysleć pozytywnie, odpiszcie co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
przedewszystkim się nie bój. Ja zaszłam w ciaże dopiero kiedy przestałam sie tak denerwować. A tobie nie wolno!!! bo stresujesz i siebie i maleństwo, a stres też może wywołać poronienie. Ja jestem w 5 piesiącu !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol.
Hm. Mam pytanie, raczej do doświadczonych..czy możliwe jest aby plemniki przedostały się przez bieliznę? I czy mogę zajść w ciążę jeśli majtki miałam czyste??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol.
Bardzo proszę o szybką i konkretną odpowiedź.. Myślę, ze to nie możliwe..tymbardziej że tego samego dnia doszło do krwawienia, co prawda trochę przedwcześnie, ale czasem poprostu tak mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie dowiedzialam jak bylam
w 2 miesiacu ;) Zupelnie bez objawow... Po prostu miesiaczka mi sie spozniala. No i zanim dostalam sie do ginekologa to tez troche minelo, wiec tak po prawie 2 miesiacach od poczecia dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy :P Wszystko super. Nawet sie ucieszylam, chociaz nie planowalam i bylo zabezpieczenie. Ale przez te 2 m-ce normalnie pilam alkohol :( Martwie sie teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol.
Hmm.dziękuję za odpowiedź. Myślę, że nie jestem w ciąży..mój chłopak nie miał orgazmu, tylko ten 'płyn'..czy możliwe, że plemniki przedostały by się i przez jego i moje majtki? On otarł się o mnie tylko dosłownie sekundę.tak cały czas miał na sobie spodnie.Moje majtki nie miały żadnych plam, sugerujących kontakt ze spermą, a gdy był w majtkach i ja również, jego członek był zdecydowanie wyżej niż pochwa.Mój okres przebiega normalnie, boli mnie brzuch i czuję wszystko jak zawsze. Czy mogą być jakieś oznaki ciąży..skoro mówisz że rzeczywiście zdarza się to 1 na 1000.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol.
Chciałam jeszcze dodać, że jestem dziewcią. A czy jest możliwość że dziewica zachodzi w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
Myślę, że faktycznie nie jesteś w ciąży. Skoro cie boli to raczej wygląda na regularna miesiączkę. Nie szukaj u siebie objawów, bo jeżeli się boisz ciąży to każde czknięcie albo jakikolwiek inny objaw będzie odrazu ci się wydawał ciążowy. Ja miałam objawy dopiero kilka tygodni po zatrzymaniu miesiączki ( u mnie się wogóle nie pojawiła, ale jak pisałam wcześniej nie zawsze tak jest) Najlepiej zrób test ciążowy( ponieważ minął pierwszy dzień miesiączki) jeżeli dalej się obawiasz możesz go powtórzyc po kilku dniach, ale nie sądzę, żebyś była. Ale jeżeli test okaże się pozytywny, dopiero poszukaj informacji w internecie na temat objawów. poszukaj w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
Acha, to że jesteś dziewicą nie jest ŻĄDNĄ formą zabezpieczenia. Bo skoro przez otwór koło błony dziewiczej wydostaje ci sie krew w czasie menstruacji, to plemniki też sie moga przedostać w druga stronę. to samo z chłopakiem. to że wcześniej nie współżył nie znaczy,że nie jest zdolny do rozrodu. jeżeli chodzi o orgazm, to owszem pomaga on w zajsciu w ciążę, bo droga plemników jest ułatwiona, ale jeżeli orgazmu nie było to też nie znaczy, że nie mogło dojść do zapłodnienia. A W PŁYNIE, który sie wydostaje z członka przed ujściem spermy tez znajdują sie plemniki. Myślę, że nic się nie stało( zwłaszcza, że twój chłopak miał spodnie na sobie) ale uważajcie, bo czasem niewiele trzeba. chociaż to zależy tez od oragnizmu. My się staraliśmy z mężem o dziecko przez pół roku współżyjąc kilka razy w tygodniu i w czasie największej płodności, i nic, ale znam dziewczyny, którym wystarczył moment który zaowocował dzieckiem( nieplanowanym) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo Harding
No, ale w końcu się udało i w pażdzierniku będzie nas więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicol.
Myślę, że to regularna miesiączka. Mam momenty kiedy czuję jak to wszystko się tam w środku 'dzieje'. A czy myślisz, że możliwe jest wogóle aby plemniki' przedostawały 'się przez materiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×