Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciaza i mit ze to wspanialy stan.

Polecane posty

Gość gość

Guzik prawda zaden wspanialy stan. Albo boli glowa, albo niedobrze a o zmeczeniu i rozdraznieniu nie wspomne. jestem w 3 miesiacu a mam juz dosc. Wszystko mnie wkurza doslownie wszystko. nie wiem gdzie wy widzicie ten wspanialy stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ciesz sie że możesz mieć dzieci i nie narzekaj! Wiele kobiet dałoby wszysto za to żeby przeżyć wymioty, bóle głowy itp. a w zamian tego tracą kolejne ciąże!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Ja też tak uważam. Przejdą dolegliwości 1 trymestru i zaczyna rosnąć brzuch. Po porodzie też nie jest jak w filmach. Przygotuj się, że nie będzie różowo. Ale piękne chwile też są i rekompensują wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale jest tylko na filmach. Ale za parę tygodni, jak miną mdłości, będzie Ci dużo lżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziewczyno ciesz sie że możesz mieć dzieci i nie narzekaj! Wiele kobiet dałoby wszysto za to żeby przeżyć wymioty, bóle głowy itp. a w zamian tego tracą kolejne ciąże!!!!!!!!!!! x Te roniące również mają bóle głowy i mdłości. Jak cię coś bardzo boli to myślisz np: o osobach z rakiem, że ty rodząc kamień nerkowy masz się lepiej? Nie! Myślisz tylko o tym, żeby ten ból się skończył. Autorko niedługo powinno być lepiej. Te dolegliwości wymienią się na inne. Weź też dobry zestaw witamin w ilości większej niż zalecane. Ciąża to stan wyjątkowy, szczególny. A te co mówią, że wspaniały to maja na myśli tylko i wyłącznie to, że mają w sobie małego człowieka, który się porusza i takie tam. Stan emocjonalny, nie fizyczny, bo fizyczny jest paskudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że to mit i żeby nie było- na dziecko czekałam 5 lat, ciąża wcale nie była dla mnie stanem błogosławionym, zwłaszcza początek i koniec, a i środek był średnio przyjemny, w sumie dobrze czułam się może miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ciąże zniosłam super:-) przez pierwsze 3 miesiące miałam mdłości a później już luzik:-):-) w dodatku wygladałam kwitnąco ,cera śliczna, włosy blyszczące:-) więc nie miałam powodów do narzekania;-) słowem błogosławiony stan;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×