Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieświadoma...

ciąża i okres

Polecane posty

Gość nieświadoma...

mam pytanie..coś mi się kiedyś o uszy obiło...czy będąc w ciązy może jeszcze wystąpić miesiaczkowanie? z góry dziękuje za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek24
moze, jest z reguly slabsez badz krotsze i po okresie nadal bola piersi jesli bolaly w czasie, zreszta do 3 m-ca moze byc krwawienie w ciazy, czemu pytasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to chyba jestem w ciazy
dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek24
fajnie masz ja czekam na ten moment, zrob test dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wystąpić okres ale są to nieliczne przypadki. Więc nie lepiej zrobić test i pozbyć się (być może) niepotrzebnego stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadoma...
wlasnie zrobilam test.Jestem w ciazy!!! Boze jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek24
super gratulacje to wielkie szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek24
czekalas na to czy mialas tylko cicha nadzieje???? ja sie staram 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!!! Mam nadzieję , że i ja będę miała w tym miesiącu taką dobrą wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek24
słitka to widze ze i Ty tez czekasz zeby zobaczyc 2 kreseczki, weselej kiedy nas wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czekam, to dopiero 2 miesiąc a za kilka dni się okaże czy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieświadoma...
jak milo że ktoś mnie podrabia:) pytalam z ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem w trakcie @. Przez 2 dni miałam @ a dzisiaj tylko plamienie,dodaje że żle się czuję,jakoś tak ślina mi się cały czas zbiera i piersi mnie bolą.Wcześniej tak się nie czułam.test robiłam ale wyszedł negatywny.Zrobiłam go popołudniu.bardzo chcę mieć dzieckoi może to też jakieś urojenia.Już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy bolek
a czy atki okres moze wystepowac nieregularnie i przesuwac sie zpowodu wyjazdu itd...czy wystepuje tak ajk zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!! nieśwadoma......ja też podejrzewam ze jestem w ciąży okresu powinnam dostać 04.12 a dostałam dzisiaj tj 07.12.... czyli ja też powinnam kupic test i sprawdzić???też bardzo bym chcała....powiedz mi nieświadoma po jakim czasie od miesiączki zrobiłaś test czy można go robić gdy jest krwawienie czy jak sie juz skończy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mmm1 - test taki mozna juz wykonac pierwszego dnia spodziewanej miesiaczki, a sa nawet takie ktore mozna wykonac tydzien wczesniej. nie rozumiem dlaczego po 3 dniach spoznienia obawiasz sie ze jestes w ciazy. przeciez takie opoznienie moze spowodowac zwykly stres. najlepiej odczekaj az miesiaczka sie skonczy i wtedy zadecydujesz, jezeli bedzie przebiegala normalnie to nie musisz robic testu. do nieswiadomej - oczywiscie, ze niewielkie krwawienie moze sie pojawic podczas ciazy, jest to zwykle spowodowane peknieciem jakiegos naczynka podczas implantacji zarodka w macicy. ale nie lodz sie, takie krwawienie nie powinno przypominac normalnej miesiaczki podczas ktorej zluszcza sie macica i nie powinno byc tak obfite. jezeli jestes w ciazy a ma miejsce krwawienie bez wzgledu na to jak wyglada to natychmiast powinnas zglosic sie do lekarza. w takim przypadku ciaza zwykle jest zagrozona. mi nie udalo sie jej uratowac w 7 tygodniu. moze gdybym nie zwlekala obserwujac sie... tak wiec kolejna ciaze (2 dziecko) musialam juz ratowac od samego poczatku - leki, szpitale i ogolne oszczedzanie sie. i na koniec jeszcze jedno. podobno 80% wszystkich ciaz jest poronionych. niespodziewajaca sie jej kobieta nawet nie przypuszcza, ze moglo nastapic poronienie samoistne myslac ze okres tylko jej sie spoznil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×