Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przestraszony 89

Ciąża, obawy, koszty...on

Polecane posty

Gość przestraszony 89

okazało się że w lato zostane tatusiem ;-) nie jestem z tego powodu jakoś specjalnie załamany jedynie dochodzą mnie myśli co do utrzymania nas troje co mysle jest normalne w przypadku facetów otóż zarabiam 3600, opłaty za mieszkanie, telefony, paliwo to około 1100 zł nie mam kredytów, pożyczek etc. także zostaje 2500 i teraz pytane...czy żyjąc na jakimś normalnym poziomie jesteśmy w stanie w trójke przeżyć ? :D coś odłożyć? zakupy to raczej lidl :) oczywiście planuje poszukać dodatkowego źródła dochodu, na kobite nie licze bo u niej to będzie różnie także nie licze, w zasadzie niczego sie nie boję, nie mysle tylko dotychczas zylem sam, stac mnie bylo w sumie na duzo, zylem dosc luzacko i bez stresu what now?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem sporo ci zostaje na życie 2500 zł to dużo według mnie , spokojnie dacie radę, a żona przecież może wrócić do pracy jak odchowacie trochę dziecko No ale pojawią się nieprzespane noce i życie będzie podporządkowane dziecku , ale co tam , dziecko to jest naprawdę cudowny skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszony89
lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żona pracuje? jeśli tak to będzie miała macierzyński przez rok przecież a potem niech wraca do pracy . dlaczego sam masz tyrać na rodzinę? to także jej dziecko niech też go utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszonu89
macierzynski nie bedzie sie nalezal, po prostu pieniadze moze od niej beda, moze nie nie licze na to zawsze liczylem tylko na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze od Kopacz dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszony89
od Kopacz to juz chyba nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 2016 roku każda kobieta będzie miała 1000 zł jak urodzi dziecko tylko nie wiem przez ile ale chyba przez rok a dlaczego nie liczysz na jej pieniądze , to też jej dziecko i też jej obowiązek żeby go utrzymywać a twoim obowiązkiem bedzie zajmowanie się dzieckiem razem z matką dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×