Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciaza

Polecane posty

Gość gość

W czerwcu siedzialam chlopakowi na kolanach, on sie uczyl, a ja rozmawialam ze znajomymi. Ja mialam na sobie zabudowane majtki i legginsy, on bokserki i jeansy. Czy jesli by sie podniecil to preejakulat czy sperma mogla by przejsc przez ubrania? Zaznaczam, ze siedzielismy tak przez ok. 30,pozniej mnie przytulil, ale nie siedzialam na przeciwko niego tylko tak normalnie usiadlam mu na kolanach. Mialam dni plodne i po tym czasie siadajac na krzeslo poczulam, ze miedzy nogami mam 'mokro', poszlam do toalety i to byl sluz taki jak w moje dni plodne. Czy jesli by sie podniecil to z tego powodu, ze mialam 'mokro' plemniki mogly by przeniknac przez ubrania i znalezc sie w tym sluzie? ;/ Bardzo boje sie, ze moglam zajsc w ciaze. Pozniej mialam okres ktory trwal 7 dni i byl dosc obfity i bolesny. Ale jeszcze 5 dnia okresu poznym wieczorem poszlam sie zalatwic i wychodzac z toalety zauwazylam, ze mam mokre spodenki wyzej na poslakach i troche wilgotna bielizne, ale mialam zalozona podpaske . Nie myslalabym teraz o tym, ze moge byc w ciazy gdyby nie miala mdlosci od jakiegos czasu, chorowalam przez kilka dni, mialam troche nadwrazliwe piersi, bylam oslabiona i jednego dnia nic mi nie smakowalo. Zostal mi jeden dzien do okresu i nadal go nie mam... Mam sluz i pobolewal mnie przez 5 min brzuch jak na okres ale w ciaz go nie mam... Nir wiem co o tym myslec, juz psychicznie nie daje sobie rade ;(((( nie odpowiajcie glupio na to bo to na serio nie jest smieszne, nie moge byc w ciazy, nie teraz...;((( Czy moglam popasc w ciaze urojona i widziec te objawy z powodu tego, ze panicznie boje sie tej ciazy? Nie wiem co bedzie jesli nie dostane za 1 dzien tego okresu... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
padłam ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha gimbaza na wakacjach:D a poprawki z biologi we wrzensiu nie masz? takie pierdoły piszesz, że głowa mała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×