Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciaza

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam do was pytanie, może ten temat kiedys byl ale poprosiłabym o rade. Nie wiem czy nie jestem w ciąży : Od dwóch miesięcy niby mam okres ale jest krótszy niż wczesniej ale tez troche inny. Boli mnie strasznie podbrzusze, mam mdłości co zarazem idzie wymioty. Częste zawroty głowy :( pale od 3 lat a nagle zapach i ogółem papierosy mi przeszkadzają i od razu robi mi się słabo jak i niedobrze. Robiłam test ciążowy wyszedł negatywnie, ale nie wiem czy mu wierzyć a wizytę u ginekologa mam dopiero po świętach a sie boje. Pomożecie? A jak to nie ciaza to czego mogą być te objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy ten test robiłaś ? Bo w sumie z tego co piszesz to już powinien być czwarty lub piąty miesiąc :D to już ruchy się czuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test robiłam miesiąc temu:) właśnie chodzi o to ze mam dziwne uczucie brzuchu w sumie w dolnej części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaza albo rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za pocieszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w ciąży, MASZ OKRES. Objawy pewnie sobie uroiłaś, ale dla pewności czy tam wszystko ok idz do gina, możesz mieć torbiele czy coś. Przypuszczam że chcesz dziecka z facetem średnio się układa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, nie wmawiaj sobie. Masz okres i nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce jeszcze dziecka i mój chłopak tez nie. Mam 20 lat i narazie planuje skończyć studia i dopiero wiec uroić ich sobie nie mogłam. A napisałam właśnie dlatego ze w szkole nas uczyli ze są jakies krwawienia które są czasem podobne do okresu. Poczekam do wizyty i wszystkiego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy inny? Bardziej skąpy i krótszy? To może być ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wizyty to za daleko, zrób test choćby jutro, w tak wysokiej ciąży MUSZĄ już wyjść dwie kreski, bo jest bardzo wysoki poziom betaHCG i każdy test ci wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj miałam 5-6 dni teraz mam 2-3 i jest mniejszy. 1 dzień plamienie, 2 troche więcej a 3 znów plamienie... I caly czas mam jakiś bialy śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam takie plamienia, myślałam, że to z nerwów, zmęczenia, bo przeprowadzka, kłopoty, a potem zonk - 12 tydzień ciązy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poulina
Najlepiej jakbyś poszła do dobrego lekarza np tu http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ i wtedy wątpliwości by zniknęly. Poza tym warto pomysleć o skutecznej antykoncepcji jeśli dziecka na razie nie planujesz. A że lekarze są tu bardzo konkretni i fachowo podchodzą do pacjentek to mysle ze uzyskasz odpowiedz na swoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×