Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża

Polecane posty

Gość gość

Kobietki mam pytanie . Mianowicie 3 lutego powinnam dostac miesiaczke zamiast tego pojawil sie brazowy sluz i 5 lutego sie skonczyl. Wczoraj kochalam sie z partnerem i podczas seksu pojawila sie krew z tym ze tylko podczas seksu a tak to nie pojawia sie ona wcale tak jak przy miesiaczke (nie musze uzywac podpasek itp). Dodam ze przed miesiaczka kochalismy sie bez zabezpieczenia i dosc intensywnie np 2 razy pod rzad. W srode mam gin ale jestem ciekawa czy moze to byc ciaza? za zbedne kom dziekuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie zrobisz testu skoro jestes po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak moze byc, zrrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak jesteś w ciąży, to gin takiej wczesnej nie zobaczy, każe Ci zrobić test, albo bete i wyśle do diabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro zrobie rano test. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to az musiałaś zakładać temat na kafe, żeby Ci powiedziano, że jak chcesz sprawdzić, czy jesteś w ciąży, to trzeba zrobić test ciążowy ....co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po to-przeciez one wszystkie zakladaja po to, zeby ktos potwierdzil-napisal tak jestes w ciazy mialam tak samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem :) w takim razie nie osiągnęłam jeszcze tego stopnia wtajemniczenia - "wróżenie z macicy na odległość" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzilo do konca o to .Wiem ze nalezy zrobic test to po pierwsze po drugie napisalam ze za zbedne komentarze dziekuje. Niestety w naszym chorym kraju ze wszystkiego robi sie problem czlowiek czlowiekowi wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×