Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mapipossa25g

ciąża po odsawieniu visannu ??bez pierwszego okresu ....

Polecane posty

Gość mapipossa25g

dziewczyny czy możliwa jest ciąża po odstawieniu visannu, kiedy nie dostałam jeszcze pierwszej miesiączki po tzw,,sztucznej menopauzie '' ? pija 5 tydzień po odstawieniu tabletek , lekarz powiedział ze na okres będę czekać jakieś 3 lub 4 tygodnie a mija już piaty..wiem ze niektóre dziewczyny dostawały okres i po kilku miesiącach ale mi lekarz powiedział ze 3 lub 4 tyg.... nie mam możliwości kupienia testu i sprawdzenia , ani tym bardziej nie mam się jka wybrać do szpitala na bhcg bo jestem na szkoleniu , nie chce sie tez nakręcać , ale nadzieje mam ogromna , jeśli któraś z was miała podobna sytuacje proszę dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkazabrze
witaj , myślę ze jest to możliwe a masz jeszcze jakieś inne objawy ..? ciekawe czy była właśnie owulacja przed dostaniem tej pierwszej miesiaczki ...szkoda ze nie mozesz zrobic testu , niepewnosc jest najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaana
hm... właśnie nie wiem który tok myslenia jest dobry , czy najpierw owulacja potem okres, czy najpierw okres zeby była owulacja ...... też sie chętnie dowiem jak to powinno wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucipuci
a masz jeszcze jakieś dolegliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapipossa25g
dzieki ze ktoś napisał co do dolegliwość to w tamtym tygodniu miałam 1 dniową biegunkę , a kilka dni temu po wypiciu 2 lampek wina , ciagneło mnie na wymioty lecz nie zwymiotowałam, stałam tylko nad kibelkiem , bo tak mnie muliło ze bałam sie stamtad ruszyc , ale wiem też ze moj organizm moze sie tak zachowywac przez burze hormonów po odstawieniu visannu, wiem ze nie jesteście wrózkami i nie powiecie mi na pewno , ale moze któras miała podobnie ?nie wiem właśnie czy miałam owulację bo okresu jeszcze po visanie nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaana
hm .... trudno powiedzieć ...... a ile czasu brałaś visanne na zatrzymanie okresy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapipossa25g
4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendaach
myśle ze to całkiem możliwe , kiedy bedziesz mogla zrobic test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sengi29
hm... ja bym niw wytrzymała jakbym nie mogła w takiej sutuacji zrobic testu ... co do twoich objawow moga świadczyc o ciazy albo o zblizajacej sie miesiaczce , trzymam jednak kciuki o to pierwszw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaana
tylko cz mozna miec owulacje przed 1 miesiaczka ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaANNAa
przed pierwsza miesiaczka w życiu oulacje ma sie dopiero po , ale jak tu dziewczyna wspomniała po sztucznej menopauzie , to faktycznie nie wiadomo czy najpier owulacja zeby potem dostac okres , czy najpierw okres żeby miec owulacje.........ale zamonate :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena co ma synka
mi sie wydaje że owulacja a potem okres ....ale też sie zastanawiam nad tym .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimousemyszka
autorko a czy kłuja cie jajniki? daj znac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena co ma synka
czyli wszystko możliwe ... a autorka chyba jednak oczekuje ciąży bo napisała ze ma ogromną nadzieje, wiec ja też trzymam kciuki za zobaczenie 2 kreseczek na tescie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolar
kiedy odstawiłas tabletki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolar
nie doczytałam,, ponad 5 tyg temu ? czyli całkiem mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapipossa25g
dzięki za odzew , ja sie zastanawiam czy nie zrobić testu albo betyhcg , gdzies na innyf forum wuczytałam że trudno jest śtwierdzić czy w czasie od odtwwienia visannu a oczekiwaniem na 1 okres wystepuje owulacja , wiec nie wiem chyba niepotrzebnie robie sobie nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia A.
ja na twoim miejscu poszłabym na bete , nie wytrzymałabym niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapipossa25g
doszły mi jeszcze mdłości ... wypiłam kawe i ciagle mi sie obdija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
koleżanka po ciąży braa jakieś antyki,co nie ma się miesiączki...i miała najpierw owulację bo zaszła w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapipossa25g
a czy jest sens zrobienia teraz testu czy poczekać do jutra , żeby zrobić z rana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek85
Witam Ja byłam w podobnej sytuacji. dokładnie 31 dni temu odstawiłam visanne kochałam się z mężem w sumie bez starań i nawet nie wiedziałam czy będzie owulacja czy nie. Po prostu czekalismy na okres który do dzisiaj nie przyszedł i już na pewno nie nadejdzie bo w piątek zrobiłam bthcg z krwi i się okazało że jestem w ciąży :) A visanne brałam pół roku i zaraz po odstawieniu taka niespodzianka :) Więc dziewczyny chore na endometrioze i chcące mieć dzieci GŁOWA DO GÓRY jestem jednym z na pewno wielu przypadków że można mimo tej choroby zajść w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lija1978
Witam. Mam podobnie jak dziewczyny. 11stycznia wzięłam ostatnia tabletke visanne i nadal czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12345
28. 01 skończyłam brać visanne i ciągle czekam na okres... Prawdę mówiąc czekam na dwie kreski na teście, ale na razie nic się nie pojawia, ani kreski ani okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa to ja
hej wertowałam akurat forum i odnalazłam załozony przeze mnie watek:) tak zaszłam wtedy w upragniona ciaze ! moja córeczka kilka dni temu skonczyła roczek mariposa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie jak u Was wyglądała sprawa z endo. Czy od razu po laparo dostałyście visanne, na ile, jaki stopień endo, jak się czułyście po laparo. Bardzo mi zależy na odpowiedziach na te pytanie. Pozdrawiam i dziękuję. Życzę Wam powodzenia. PS najpierw owulacja potem okres, wiem bo koleżanka miała tak i lekarz właśnie tak jej tłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniosę raz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, po laparo musiałam czekać na okres i wtedy pierwszego dnia okresu zaczęłam brać vissane. Minęło już pół roku i dzisiaj idę do lekarza. Endometrioza IV stopnia. Czułam sie w miarę ok (to była moja druga laparoskopia), miałam zdjęcie szwów po 4 dniach. Oczywiście 6 tygodni po laparo nie mogłam dźwigać, uprawiać sportu,seksu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×