Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna8999999

ciaza podczas okresu

Polecane posty

Gość smutna8999999

wiem ze mozliwa jest ciaza podczas okresu . ja mialam stosunek 4 dnia cyklu czyli 1 stycznia (okres zaczal sie 29 grudnia). zeby byc w ciazy kiedy musialaby nastapic owulacja? i czy jak zrobilam test ciazowy 27 grudnia to czy jest on wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jakiś bezsens - jak można zajść w ciążę w czasie okresu, kiedykolwiek jeszcze złuszcza się nabłonek z poprzedniego cyklu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna89999
podobno przy krotkim cyklu albo szybszej owulacji jest to mozliwe....jest wieel przypadkow kobiet ktore zaszly w ciaze podczas okresu :( mnie strasznei boli brzuch , jajniki....nie mam okresu a dzis juz 28dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie wmawiaj, ja tam w takie głupoty nie wierzę, jak się p*****la co dzień po parę razy to skąd mają wiedzieć kiedy zaszły, takie głupoty wypisują żeby było ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze leżałam na porodówce z dziewczyna ktora przez rok nie zachodzila w ciążę i lekarz jej powiedzial żeby kochana się w okresie bo niektóre kobiety mogą wtedy zajść w ciążę.I wyobraźcie sobie ze odrazu zaszła...Opowiadała mi to,więc chyba tego nie zmyśliła bo po co?A wiec jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna89999
no wlasnie...kiedy wiec moglo dojsc do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co robiłaś test 2 dni przed okresem? Poza tym jak długie masz cykle i czy regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moment...dostalas okres 29 grudnia..a ty robilas test 27 grudnia?? :D jesli zrobilas test 27 grudnia, a potem dostalas okres, to nie bylas w ciazy. Jesli mialas pecha i faktycznie zaszlas w ciaze ze stosunku z 4 stycznia..zrob ponownie test. Jak dlugie sa w ogole twoje cykle? poczytaj sobie troche o kobiecym cyklu...bo widac, ze wiedze czerpiesz z historyjek przyjaciolek... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąże można zajść podczas okresu.Moja koleżanka zaszła przy końcówce okresu tzn pewnie plemniki troszkę przeżyły czyli od razu po okresie miała owulacje około 7-9dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna89999
27 stycznia robilam test a nie grudnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy że jutro zrobisz test? Odpowiedz na pytanie o długość i regularność cykli. Kiedy masz mieć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna89999
jej juz ze stresu glupoty pisze maialam na mysli ze zrobilam 27 dnia cyklu czyli w moim przypadku byl to 24 styczen ! cykle mam 25-30. dzis jest 29dc. nie mam okresu a strasznei boli mnie brzuch :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczekaj jeszcze kilka dni i powtórz test. Biorac pod uwagę najkrótszy cykl mogło dojść do zapłodnienia. A zabezpieczaliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz mialam tylko 25 dni i raz 26 pozostale 10 miesiecy w zeszlym roku bylo zawsze min 27 a najwiecej razy 28...natomiast ni mam okresu i boli mnei brzuch i strasznie sie boje to bylo dotykanie....ale mam wrazenie ze mogl miec reke w spermie , gdzies wytarl etc ale przeciez moglo zostac na skorze....wiec teoretycznie bylo bez zabezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, no to już sie wkręcasz. Jeśli nie wsadził ci tych palców w s*****e do środka to nie ma mowy o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale moglo cos zostac na tym palcu....strasznie sie boje przeciez wystarczy akis mikroskopijny plemnik. wiem ze szanse sa mniejsze i mialabym mega pecha ale powiem Ci ze strasznie boli mnie brzuch tak jakbym miala okres....bezustannie ... nie utrzymuje kontaktu z tamtym chloakiem...okazal sie strasznym palantem co mnei zdradzal...strasznei sie w zwiazku z tym boje i stresuje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miało zostać? Brzuch boli bo pewnie okres zaraz sie zacznie. Odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze mnei boli caly miesiac brzuch tak ze w nocy spac nie moglam...inaczej bym nei panikowala....dzis moj 29dc a okresu nei widac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro tyle to trwa to czemu jeszcze u lekarza nie byłaś? Na co czekasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na okres....do 30dc chcialam zaczekac.....bo boje sie ze ze stresu mnie tak boli :( bo innej opcji nie widze juz to albo to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co niepoważna jesteś. ile ty masz lat? Myślisz że ból brzucha taki że w nocy spać nie mozna to tylko z powodu ciąży może być? Przyczyn jest bardzo wiele i podejście takie jak twoje jest bardzo dziwne. Nie wiadomo co ci dolega więc trzeba lecieć do lekarza a nie czekać na okres. Mam 2 ciąże za sobą i nigdy mnie tak nie bolało jak opisujesz ty. Nie słyszałam tez od żadnej koleżanki aby coś takiego się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×