Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vivia

Ciążą- tydzień 13-14-15!!!

Polecane posty

Hej Kobietki w ciąży! Mam następujące pytanie: czy około tego 13,14,15 tygodnia macie juz powiększone,wypuklone brzuszki? Czekam na odpowiedzi! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi sie brzuszek pojawil w 16 tygodniu, taki ze musialam spodnie rozpinac ;) moja kolezanka jest teraz w drugiej juz ciazy i brzuszek ma od 12 tygodnia... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź! Jestem w 13 tygodniu i mam wrazenie ,ze brzuszkza malo rosnie!MOze jestem przewrazliwiona,to pierwsza ciąża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivia ---->>>> zapraszam Cię na temat \"Rodzimy w czerwcu 2006\" Jest tam cała masa rozgadanych kobietek....a Ty chyba również łapiesz się na nasz termin..... Ja jutro wchodzę w 16 tydzień i taki malutki brzuszek już u mnie jest widoczny :) Pozdrawiam ?Ciebie i Twojego dzoidzusia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, w pierwszej ciazy brzuszek rosnie zwykle wolniej, u mnie wyskoczyl naprawde dopiero w 5-m miesiacu, ale od tego czasu rosl juz jak oszalaly, heheh!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivia Wielkosc i wypuklosc brzuszka zalezy od twojej budowy.. Wlasnie to wczoraj wyczytalam w \"mamo to ja\" Jezeli masz szerokie biodra dzidzius sie w nich \"zagniezdza\" i rosnie.. Dlatego u niektorych kobiet ciaza przez dlugi czas jest niewidoczna.. A natomiast u tych kobiet ktore sa waskie w biodrach brzuszek wyskakuje.. i jest jak wielka pilka.. Na masz sie czym martwic... pozrdawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolalicjantka
hej a czy te brzuchyw ciazy da sie wciagnac z esa znacznie mniejsze i sa takie miekki zupelnie takie ajk od tluszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalicjantka swietne pytanie... Czekamjmy na odpowiedzi! Rusalka,dzieki.Faktycznie mam dośc szerokie bioderka! Moze to dlatego! Pozdrawiam cieplutko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mi brzucho widać było już w 12 tyg... ale dlatego, że bedą, jak się już wszem i wobec chwalę, BLIŹNIAKI, więc więcej rośnie.:) No a teraz jestem w 16 tyg i widać pięknie to moje brzuszysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z wciąganiem brzuszka, to, oj, nie bardzo, nie bardzo.... troszke boli i napięty jest jak się go wciąga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak z wciaganiem... Ale chyba tak na prosty rozum Ci odpowiem.. tak jak mnie sie wydaje.. dziecko bedac w lonie matki mieszka sobie w macicy.. ktora jest wypelniona woda... to wszystko lezy w dolnej (jak narazie partiibrzucha) Wiec sadze ze zadne wciagnanie nie za bardzo pomoze... bedzie pewnie troche widac... bo przeciez wciagajac brzuch sciagasz miesnie... a pod miesniami bedzie twoje dziecko... ktore ma na swoje potrzeby jakas powierzchnie ciebie zarezerwowana.. Co innego jesli kobieta sie sciska... Mojej kolezanki siostra tak sie sciskala... do 8 miesiaca nie bylo wcale widac... ale jak wiadomo nie jest to zdrowe i wygodne dla dziecka... Mam nadzieje ze nie pokrecilam za bardzo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
hmm brzuch wciazy jest raczej twardy i napiety:P i na pewno nie taki jak walki tluszczu...faldki sie z niego nie da zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia72
Kiedy byłam w ciąży po raz pierwszy, brzuch zaokrąglił się pod koniec 16-go tygodnia. Teraz jestem drugi raz w ciąży (jutro kończy się 14-ty tydzień) i brzuszek mam już spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) gratuluje brzuszkow i przyszlych pociech !!! :D ja mam juz to za soba na szczescie:) odnosnie brzucha-u mnie pojawil sie po 5 m-cu, dopiero w 5 przytylam pierwsze 3 kg, a to przez to ze wymiotowalam duzo :( a jak u was z mdlosciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamioneczka
hej a od ktoreego miesiaca bruzch robi sie taki bardziej wrazliwy i napiety? i czy u kazdj kobiety w ciazy robi sie ta brazowa kreska an srodku brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamioneczka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia72
W pierwszej ciąży miałam dość ciemną kreskę. Teraz jeszcze nie wiem, bo jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka25
Hej wszystkim Przyszłym mamusiom:)Ja jestem w 14 tyg.i tez nie mem brzuszka.jestem szczupla i nawet nie przytylam a bardzo bym chciala juz miec brzuszek:) pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek na smieci
te mamusie urodzily 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowka
ja jestem w 16 tygodniu i jiz widac troche brzuszek, to znaczy ja go widze, bo jak wyslalam z wakacji zdjecia przyjaciolka to mi powedzialky ze nic nie widac...ja juz czuje ciezkosc na brzuchu, jakbym miala mniej miejsca w zoladku. no i niestety boczki mi sie zaokraglily :( Wam tez? a dodam ze generalnie jestem szczupla i nigdy nie mialam brzucha, a ten ciazowy to jakos mi sie tak troche "rozlewa"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! tak jak ktos powiedział to zależy od budowy ciała, ale to po pierwsze. po drugie (też ktoś tu zauważył) zależy od tego która to ciąża -----mi bedac w pierwszej ciąży brzuszek zaczał być widoczny dopiero w 5 miesiącu (20tc) , teraz jestem w drugie ciąży w 13tc i już mam widoczny brzuszek...az sie boje jak bedzie wygladał w 9mc:) (bo w pierwszej 9mc miałam baaaardzo duzy na końcu ) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to samo pytanie mialam zadac,:) jestem teraz w 13t 3dc pare dni temu wtydawal mi sie duzy zrobilam nawet foto:) a teraz jest lekko uwypuklony, jak megawzdecie:D mysle, ze podrosl lekko, ale uwydatni sie za jakies 2, 3 tyg:) czekam na to:P ale jak zakladam jakas elastyczna bluzke do legginsow po domu jak chodze, to fajnie wyglada jak taki maly brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizzz
jestem w 14stym tyg ciazy i z tym brzuszkiem to czy ja wiem, moze troszke go uwypuklilo, ale wydaje mi sie z to bardziej przez ciagle zaparcia :P To moja pierwsza ciaza, a bioder takich super szerokich to nie posiadam :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberry91
Witam widzę ze sa to dosyć stare posty ale może jeszcze tu ktoś zagląda ;)) więc u mnie 13tc zacznie się we wtorek brzuszek hmm jak ubiorem obcisła bluzkę to coś tam widać ale jakoś nie szczególnie zwłaszcza ze strasznie wymiotuje szczególnie rano od czasu do czasu też wieczorami ;( teraz się jeszcze przeziębiłam ;/ pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1550
ja jestem w 12 tc i wszyscy dziwia sie ze jeszcze nic nie widac..Bylam troche zaniepokojona ale czytajac wasze forum uspokoilam sie :) To moja pierwsza ciąza wiec na brzuszek bede musiala troche poczekac :) A jak z waszymi nudnosciami? Bo u mnie dopiero teraz zaczely wystepowac, co prawda tylko kilka razy ale wczesniej nic takiego nie zdazalo mi sie ,. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen086467
witajcie ! U mnie zaczął się tydzień 14 a brzuszek jest nieco kapryśny. Raz rośnie jak piłka a raz mogłabym dorównać wychudzonym modelkom z wybiegu. Generalnie jestem bardzo szczupła, ale kiedy przychodzi pora "po jedzeniu" rośnie jak smok! Wydaje mi się jednak, że to nie do końca jest już brzuszek ciązowy. Na niego jeszcze trochę poczekam. :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w 8tyg i juz mi sie wydaje ze jest, taki maly jak wzdecie, moze to dlatego ze jestem waska w biodrach i mam secyficzne skrzywienie kregoslupa(lordoze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnica 27
Czesc Dziewczyny ja właśnie zaczęłam 13 tydzień i u mnie brzuszek już widać :-) taka malutka piłeczka :-)... To moja trzecia ciąża i za każdym razem była inna.W pierwszej ciąży brzuszek był malutki i idąc na porodówke lekarz się śmiał czy oby Na pewno przyjechałam rodzić :-) w drugiej zaczął późno rosnąć Ale za to pod koniec był ogromny :-) no a teraz zero objawów nic.Test robiłam dwa razy bo ciężko było mi uwierzyć,że jestem w ciąży.Zaszlam dwa tyg po odstawieniu tabletek anty.gdzie o dwie poprzednie ciążę staraliśmy się przez 3 miesiące:-).Także każda kobieta jest inna i każdą ciążę też przechodzi się inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
witam wszystkie mamusie no u mnie 13dc :) już troszke brzusio widoczny to moja pierwsza ciąża jak tam u was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×