Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xxz

Ciąża urojona?

Polecane posty

Gość Xxz

Witam. 23 października, w niedzielę, kochalam się z moim chłopakiem. Były to zapewne moje dni płodne, zabezpieczalismy się prezerwatywa, nie doszedł we mnie a po całej zabawie wytarl dokladnie członka i ręce. Potem wszedł we mnie jeszcze palcem. I teraz uwaga, bo zaczyna się zabawa. Wieczorem w niedzielę zaczęłam mieć obawy, czy oby na pewno nic się nie dostało, zaczęłam wręcz panikowac, histeryzowac, szukać informacji w internecie na ten temat, nie mogłam spać w nocy. Żylam w nerwach cała niedzielę poniedziałek, wtorek. W środę zaczęlam odczuwac jakby lekkie klucie w piersiach i lekkie klucie w podbrzuszu, które utrzymuje się do dziś. Od poniedziałku miałam podwyższona temperature, ogólnie, mam wrażenie że jestem osłabiona. Gdy powiedziałam o tym chłopakowi powiedział, że to moje urojenia, wiedział, że okropnie się tym przejęłam. Proszę, nie oceniajcie mnie, chce tylko się dowiedzieć, czy te objawy mogą być spowodowane moim strachem, czy naprawdę tak wcześnie mogę odczuwac takie objawy. Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wczesnie na jakieś objawy. Moim zdaniem masz 0 procent szans na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam takie objawy kilka dni po owulacji jak było zagnieżdżenie, a potem dwie kreseczki na teście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wkrecaj jej bo to nie mozliwe po czyms takim byc w ciazy ogarnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxz
Nie wiem co o tym myśleć.. Uważalismy strasznie, ale te objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było pełnego stosunku, była prezerwatywa, to skąd ciąża? Nie nakręcaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxz
Dziękuję bardzo za odpowiedzi :) poczekam do terminu przewidywanej miesiączki i zrobię test, żeby się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy spodziewasz się okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie s#ajta! Nie jest w ciazy. Idz poogladac tv bo chyba wiatropylna nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxz
Spodziewam się okresu za - /+ 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxz
Odnawiam temat, od czwartku czuje pieczenie w piersiach, coraz bardziej sie boje, czy mozliwe zeby podczas stosunku w owulacje objawy ciązy pokazały się juz 3 dni po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego jeszcze od nas oczekujesz? Nie wiemy czy on cię zapłodnił palcem bo niby skąd?? Zresztą i tak nie uwierzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxz
Odpowiedzi na pytanie które zadałam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No różne opowieści już słyszałam więc nie można tak naprawdę niczego wykluczyć. Ale u ciebie nie było pełnego stosunku więc w sumie to się wkręcasz. "Najwcześniej objawy ciąży mogą pojawić się dopiero w czasie zagnieżdżania się zapłodnionej komórki jajowej w macicy, czyli średnio pomiędzy 6 a 12 dniem po owulacji. W pierwszym tygodniu niewielka ilość kobiet jest w stanie wyczuć delikatne skurcze podobne do tych miesiączkowych. W niektórych przypadkach w tym okresie może również wystąpić jasnoczerwone plamienie." Poczytaj sobie tu: http://ovufriend.pl/artykul/pierwsze-objawy-ciazy-po-czym-poznac-ze-mozesz-byc-w-ciazy,7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxz
Do wszystkich, które kiedyś trafią na ten post, a będą miały obawy. Dzisiaj przyszła miesiączka, więc super terminowo. Wszystkie objawy miałam W GŁOWIE, tyle ode mnie, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:57 chyba nie od palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×