Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża wczesnoporonna,po inseminacji i aborcji po menopauzie .Komu się udało?

Polecane posty

Gość gość

Kilka lat temu przeszłam ciążę poaborcyjną. z powodu złej diagnozy, mało nie urodziłam, było odprowadzenie płynu owodniowego do moczu, masakra. kroili mnie, usuneli pochwę. Tamta ciąża była planowana . Po kilku latach zaczęłam się o to sama starać i znalazłam idealnego dawcę. Udało się po kilku próbach, teraz byłam w 4 miesiącu ciąży.Ale nagle zrezygnowałam i usunęłam.Teraz po 7 miesiącach okazało się lekarz nie wykonał zabiegu,usunął tylko pochwę,resztę zostawił.Co teraz ,rodzić poprzez o***t, czy cesarskie cięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, nic z tego nie rozumiem i w sumie nie wiem czy chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nadal jesteś w ciąży,to tylko cesarskie cięcie,w przypadku.Bardzo ci współczuję autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to belkot bez sensu! Usunieto jej macice i zaszla w ciaze, a potem lekarz usunal jej pochwe :D i chce przez doope rodzic! Z reszta tam jeszcze kilka absurdow. Co do autora: Czy mama jak byles / as malutki/a , gdy gruszka odciagala ci gluty, to przypadkiem mozgu nie zassalo za mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj oglądałam program po tym samym tytułem na tvn style. Kobiety przed blisko 60-tką powinny być babciami, a decydują się na in-vitro, bo mają poczucie niespełnionego macierzyństwa. In vitro daje im taką możliwość. Mówią, że późne macierzyństwo ma wiele plusów. W Polsce dziwnie patrzy się na kobiety, które decydują się na dziecko po 40 roku życia, choć przechodzi to już do porządku dziennego, bo w ciążę można zajśc jescze naturalnie. W programie kobieta w wieku 58 lat urodziła córeczkę, w wieku 60 lat powiła bliźniaki. Ma partnera 20 lat młodszego i to dla niego chciała zostać matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty bierzesz autorko? Zwiększ dawkę albo odstaw, bo ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuń i zamroź, może jeszcze ci się odwidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz bylo,rodzenie przez o***t i podobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już rodzić to tylko pisią, rodzi się kamienie, to i dziecko urodzisz a duupa jest tylko do srania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś w 11 miesiącu ciąży i chcesz urodzić dupa?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie śmiejcie się ,ten temat jest autentyczny.Bardzo was proszę o poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzenie przez o..byt zalecane w sytuacji usunięcia pochwy,moczodu,jajników ,ciaży pozamacicznej.To ostatnie gdy łożysko jest zespojene z zakończeniem jelita grubego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze dziecko rozwija sie w macicy! Nawet jezeli ciaza jest pozamaciczna i niech lozysko polaczy sie z jelitem, to nikt ci kretynie nie kazalby rodzic przez o***t, bo! Raz - nie ma macicy, nie ma co powodowac skurczow, dwa lozysko ktore przyroslo do jelita jest ukrwione i wykrwawilabys sie przed wypchnieciem dziecka, trzy ciaza pozamaciczna jest rzadkoscia i najczesciej jezeli nie zostanie usunieta to zwapnieje ( usuwa sie zapobiegawczo, ale organizm tez potrafi sie bronic) i cztery jest to fizycznie niemozliwe bo ciaza nie miala jakby sie dostac do jelita, a ewentualnie przyrosniecie z drugiej strony... zreszta szkoda tlumaczyc! No i skoro nie ma juz jajnikow to nie ma co wytworzyc jajeczka, bez komorki jajowej zaplodnienie jest niemozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc nie zgodze sie z tobą! 1)W Ameryce lekarze zalecają według amerykańskich podręczników do medycyny ,a tam napisane "w razie zagrożenia rodzić przez o***t" 2)skurcze są powodowane przez jelito podczas przemieszczających się gazów.Jelito tak jakby robi masaż dla łożyska.Dodatkowo w miejsce macicy tworzy się jama pozamaciczna ,czyli nowopowstała tkanka,jednak nie ma zdolności skurczów,te pochodza tylko od jelita.To dlatego nie dochodzi do wykrwawienia! 3)owszem jest rzadkością,ale przed zwapnieniem może ocalić dieta bogata w kwasy omega oraz kwas cytrynowy.Jeśli kobieta zaryzykuje to rodzi. 4)ciąża wraz z łożyską i jamą pozamaciczną przyrasta do jelita i na na kilka dni przed urodzeniem rozpuszcza ścianę jelita.Jest to nadzwyczajna reakcja organizmu.Często otwór jest zbyt mały,dlatego konieczna jest interwencja chirurgiczna 5)ta ciąża była in vitro,kobieta na początku była zdecydowana,w trakcie poddała sie operacji usunięcia,lecz lekarz nie usunął ciązy tylko jajniki ,wraz z pochwą.Ciąża opuściła macicę tworząc nowe siedlisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co bierzesz, ale wez pol i zmien lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa i znasz najnowsze odkrycie amerykanskich naukowcow? - po 10 latach badan, ktore pochlonely setki tysiecy dolarow, amerykanscy naukowcy doszli do wniosku ze .... nie uwierzysz...ze...herbatniki nie sa z herbaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka sie nabija z tutejszych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz powinien odbudować wycięte narządy i przesunąć płód w stronę przedniego zbiornika. Siedlisko powinno być w pozycji siedzącej przodem do przodu,górą do góry,a głową na dół podczas porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbiornik na płyn owodniowy ma 1 wlot i jeden wylot ,tam znajduje ujście,do reszty.Krew opływa zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Rozumiem, że to miała być parodia dziwacznych tematów na kafeterii.Mało zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×